begovelik• 04 февраля в 08:21

Як вважаєте, як буде в Україні після війни?

Коли фронтовики повернуться по домівках, а у багато кого з них воєнні синдроми і величезні проблеми зі психікою. А ще в країні величезна кількість зброї. Чи зробить щось держава, щоб вирішити ці проблеми? Чи пустять все, щоб само собою вирішилося?
_Твоя_подруга• 04 февраля в 08:23
Не хуже, чем в Германии с арабами
avicber• 04 февраля в 08:23
Думаю буде стільки справ, що ніколи буде займатися чимсь іншим.
Тим більше, керівництво країни буде дуже зайнято розкраданням коштів, які на відновлення країни дадуть.
Решка7777• 04 февраля в 08:24
Читайте историческую литературу, там все популярно
snejs• 04 февраля в 08:24
потому Дуда и сказал, что нельзя заканчивать войну, именно из за этих причин
автор begovelik • 04 февраля в 08:25
Ответ для_Твоя_подруга
Не хуже, чем в Германии с арабами
А как в Германии с арабами? Уличные войны?
_Твоя_подруга• 04 февраля в 08:26
Ответ дляbegovelik
А в Украине уличные войны?
автор begovelik • 04 февраля в 08:26
Ответ для_Твоя_подруга
А в Украине уличные войны?
Я выше написала.
_Твоя_подруга• 04 февраля в 08:28
Ответ дляbegovelik
Я выше написала.
Уличные войны в Украине только в ваших больных фантазиях.
dulenok• 04 февраля в 08:28
Ответ дляavicber
В нас зараз під час війни стільки справ, а влада уй….ней страдает та гроши тырит. Этим она и продолжит заниматься после войны
Volnat• 04 февраля в 08:39
Ответ дляbegovelik
ви прям з раночку вирішили всіх нас тут взбодріть!
автор begovelik • 04 февраля в 08:40
Ответ для_Твоя_подруга
Да. Ще раз: «Коли фронтовики повернуться по домівках, а у багато кого з них воєнні синдроми і величезні проблеми зі психікою. А ще в країні величезна кількість зброї. Чи зробить щось держава, щоб вирішити ці проблеми? Чи пустять все, щоб само собою вирішилося?»
автор begovelik • 04 февраля в 08:42
Ответ дляVolnat
Это очень серьезная проблема. Власть должна задуматься о психологической реабилитации бойцов. Чтобы не было всплесков того же домашнего насилия
Paralelno• 04 февраля в 08:45
Цікаво, чи опишуть колись вчені оцей ’синдром невпевненості вимушеного імігранта’, коли для внутрішнього виправдання власних не дуже удачних рішень, люди починають монстреризувати країну власного народження?
Типу ’там жах і бармалеї вдома тепер, тому я молодець, хоч і прибиральниця’
Ollka• 04 февраля в 08:46
Я живу в містечку, де багато військових. Багато з них повернулись з війни. Багато на ротації.
Є хлопці в яких птср, але таких одиниці. Не помітила щоб масово були якісь проблеми.

А зі зброєю вже є досвід після 14 року у поліції. Теж були поодинокі випадки.

І це місце скупчення тапих людей. В інших містах такого скупчення не буде.
автор begovelik • 04 февраля в 08:46
Ответ дляParalelno
Я попи пенсам мию. То по темі буде відповідь?
Paralelno• 04 февраля в 08:50
Ответ дляbegovelik
Як вас розібрало!
По темі: люди будуть жити кожен своє власне життя: хтось проходитиме реабілітацію, комусь вона буде не потрібна, хтось одружиться, а хтось розлучиться, комусь вдасться побудувати прекрасну кар´єру, а хтось почне зловживати алкоголем...... Як в будь-якому іншому суспільстві.
Ваша тема як крик про внутрішні негаразди і бажання виправдати свій вибір.
Можете шукати для мене їдкі слова, можете не шукати - суть від того не зміниться.
lilu1990• 04 февраля в 08:51
Дуда вже все розказав

А так: будуть тирити гроші. Любима наша забава
автор begovelik • 04 февраля в 08:56
Ответ дляParalelno
Як вас розібрало!
Так, розібрало-розібрало
irina2005• 04 февраля в 08:58
Ответ дляavicber
Думаєте дадуть? а я думаю, що нічого не дадуть і буде тут руїна
irina2005• 04 февраля в 08:59
Ответ дляbegovelik
не смішіть. Вони он хочуть 3 і 2 другій групі інвалідності виплати відмінити
lilu1990• 04 февраля в 09:00
Ответ дляavicber
Сша точно нічого не дасть. Вони давлять на Європу шоб вирішила це питання. Наприклад російські гроші, але європа упирається. А ще глядячи на ці всі розкрадання, не знаю яким треба бути ідіотом щоб сюди вкладати гроші. Ну хіба для відмивання
Paralelno• 04 февраля в 09:01
Ответ дляirina2005
Тобто, світ кілька років фінансував країну в найширшому розумінні, українське військо, щоб потім отримати руїну в центрі Європи? З логікою це дуже в´яжеться.
NYC• 04 февраля в 09:01
Будет всплеск преступности.
Никто не будет нанимать психологов для солдат.
irina2005• 04 февраля в 09:02
Ответ дляParalelno
От якраз з світовим фінансуванням в´яжеться ще й як. На війні завжди заробляються гроші. Але я не буду з Вами вступати в суперечки.
Paralelno• 04 февраля в 09:04
Ответ дляirina2005
Нащо суперечки? Зазвичай, достатньо логічного мислення і здорового глузду.
Стрибнути в крижану воду, щоб витягти потопаючого, а потім лишити його без свідомості на березі замерзати? То просто ніхто б самого початку не стрибав у кригу.
lilu1990• 04 февраля в 09:05
Ответ дляParalelno
Фінансували війну і на ній заробляли.
irina2005• 04 февраля в 09:05
Ответ дляParalelno
це Ви так думаєте, інші думають по-іншому. Час покаже
Виктория-1980• 04 февраля в 09:06
Я вообще смотрю, и везде тупик. Честно. Вот мир. Я согласна это лучше чем война. Но на данный момент, это мир на условиях раши. Это не только территория, это вассальная политика и отсутствие армии и курс на русификацию. Как бы не пытались выкрутить инфу. И прийдут те фронтовики домой и постепенно будут нивелировать их подвиги. А как им с их ПТСР будет? Ради чего все это было тогда? Война тоже бесперспективна, очевидно что их больше и регулярная инфа что вот-вот и они развалятся это полный бред. По мне так: выхода нет. Вообще. Хотя в сухом остатке: всяко лучше живым чем мертвым.
lilu1990• 04 февраля в 09:06
Ответ дляParalelno
Витягти потопаючого? Не дати потопаючому передчасно вмерти - я би так це назвала
snejs• 04 февраля в 09:06
Ответ дляParalelno
не для того чтобы руину получить, а для того чтобы рашку ослабить