Невидимка Майя• 09 февраля в 10:59

Пішла на колоноскопію - опинилася на операційному столі

Потрібний погляд поки збоку.
Чи взагалі такі ускладнення можуть бути і чи дійсно в тому немає вини клініки?

Призначила лікар приватної клініки гастро- та колоноскопію. Інший лікар в цій же клініці зробив, внаслідок чого сталася перфорація кишківника, прооперували, вивели стому і місяці за 3 ще мають зробити одну операцію щоб прибрати перфорацію та стому.
В клініці підписувала стандартну згоду на втручання, де вказано що "можуть бути ускладнення".
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:11
Ответ дляЯ Головна
Перфорация - это они вам кишечник этой трубкой пробили? Ужас какой. Такое вообще возможно? За чей счёт вам операции теперь делают?
Оперували в держ лікарні безкоштовно, а всі ліки звісно ж за мій
Додекаэдр• 09 февраля в 11:11
Автор, так где вам делали К?
Ответ дляДайте подумать
Оце я вчасно прочитала - завтра на колоскопію йду
А яка клініка? Не треба тільки їх прикривати
Віта Медікал, філія на Троєщині
So_so• 09 февраля в 11:11
Ответ дляНевидимка Майя
Дивертикульоз сигми, ускладнений дивертикулітом та прикритою перфорацією. Дифузний гнійний перитоніт.
Зі слів лікаря, що спочатку робив колоно і потім оперував - я одн-два тижні ходила з гнійною рідиною в брюшині і мала перфорацію, яка трохи загоїлася фібрином.
Получается, что перфорация у Вас уже была до колоно. Как Вы себя чувствуете? Это тяжелые заболевания(
Возможно, в будущем, имеет смысл делать КТ до колоно, спросите потом у врача
Домашка• 09 февраля в 11:11
Ответ дляНевидимка Майя
Так перфорація вже була, вам зробили хірургічне втручання за показами, а не внаслідок дій лікаря. Взагалі потрібно дивитись відеозапис, його спеціально для таких випадків і роблять
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:12
Ответ дляДомашка
Кошмар, напишіть назву клініки. Біопсію брали? Діагноз встановили?
З яким діагнозом йшли на колоно?
Підвищене газоутворення + вік 47 років, сказали що вже пора. Біопсію так, взяли.
So_so• 09 февраля в 11:12
Ответ дляНевидимка Майя
Віта Медікал, філія на Троєщині
Не в 18й больнице Вы сейчас лечитесь? У меня есть контакт там
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:13
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не узд, там камера вмонтована. Кишківник розміщений ’петлями’, тому так відбувається.
Віодезапис має бути. Що + для автора.
Вони щось надсилали, якийсь запис. Я сама розберу що там і як чи це треба лікарю скидати?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 февраля в 11:13
Ответ дляНевидимка Майя
Краще лікарю.
Мадам Тю-лю-лю• 09 февраля в 11:14
Ответ длявсегдаДаДа
Никогда никогда не нужно делать такие серьезные исследования в частной!!! Какие показания были к колоноскопии?
По теме- это осложнение, которого не должно было случиться , в любом случае, это вина врача, скорее всего, опыта недостаточно. В медицине при разборе ставится вопрос: предотвратило ли было такое осложнение в вашем случае или нет? Я не думаю, что у вас там такая патология, сто риски высокие. И я бы сто раз подумала, делать ли там вторую операцию, зачем они этому выводили, почему сразу все не ушли, не было хирурга соотв квалификации? В принципе они не знали, что и как делать, почему?? И частные клиники обычно делают запись исследования
++
ЧупакабраЗеБест• 09 февраля в 11:14
Ответ дляSo_so
Там камера на колоноскопе и врач всё видит на экране, не вслепую.
нашему учителю в музыкалке тоже пробили кишечник, не выводя из сна забрали на операцию, очнулся со стомой, говно из бочины выходит теперь.
вот как человеку теперь жить и детей учить?
Домашка• 09 февраля в 11:14
Ответ дляНевидимка Майя
Самі можете подивитись, але навряд чи без лікаря розберетесь
So_so• 09 февраля в 11:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это ужасно, но временно, заживет и уберут стому.
Домашка• 09 февраля в 11:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Стому зазвичай закривають через певний період часу
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:15
Ответ дляSo_so
Ну це з їхніх слів. Я прийшла без жодних проблем, здорова жінка, займалася спортом, спала на животі, температури не було. Не знаю як могла в мене бути рідина в животі. Та і лейкоцити спокійні на аналізі крові за день до.
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:16
Ответ дляSo_so
На Баговутівській
Луноходик_Ик• 09 февраля в 11:16
Боже, автор, как я вам сочувствую. Теперь понимаю лучше такое делать в больнице, а не частных лавочках.
Конечно это их вина, однозначно.
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:17
Ответ дляЛуноходик_Ик
Конечно это их вина, однозначно.
Так, лише в держ. Тепер і я це розумію.
So_so• 09 февраля в 11:17
Ответ дляНевидимка Майя
На Баговутівській
На всякий случай дам Вам контакт
https://knpkmkl18.com.ua/v/proktolohichne/
Заведующий Криворук Мирослав Іванович
+380 50 396 9337

В Вашей проблеме это отделение #1
Русланка з гілки• 09 февраля в 11:17
Скорейшего вам выздоровления!
Это ужасно.
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:18
Добре, дівчата, а як в такій ситуації шукати лікаря щоб переглянув те відео?
Королева краси• 09 февраля в 11:19
Страхіття прямо(. Можливо я не права, але я б не робила такі складні процедури через газоутворення та просто тому, що вже пора. Тепер тим більше не буду. Сил вам та одужання повного!
Мадам Тю-лю-лю• 09 февраля в 11:19
Таке в приватних клініках не робиться. Бо вони знімають з себе будь-яку відповідальність. Є купа державних лікарень.Інститутів. а цих приватних конторок наплодилося як сміття.
Он подруга видаляла зуб мудрості в молодого стоматолога хірурга в приватній, хоча їй казали йти до щелепового хірурга. Але в державну. Попхалася в приватну. Так вирвав, що вже 2 операції перенесла після видалення зуба загальною сумою 90тис грн. От вам і приватний хірург.а він умив руки і то на лікарняному, то тел.не бере
ЛижТолько• 09 февраля в 11:19
Какой ужас( Ну вот как идти делать... Мне рекомендуют после 50 делать, так как в роду онко кишечника есть
Мальчижка• 09 февраля в 11:20
Ответ дляНевидимка Майя
То в чому ви вбачаєте провину лікаря?
Луноходик_Ик• 09 февраля в 11:20
Ответ дляКоролева краси
Вот у меня тоже газы в последнее время, задумывалась делать колоно, теперь точно не буду. Ну его. Мне 44, вроде как тоже нужно уже.
Дайте подумать• 09 февраля в 11:21
Ответ дляНевидимка Майя
Віта Медікал, філія на Троєщині
Офігєєєть...Я якраз обирала між ними і іншим закладом...Це мені знак, що я не дарма обрала інший, хоть і їхать далеко.
Дякую що поділились!!!
автор Невидимка Майя • 09 февраля в 11:21
Омг. Зайшла переглянути відео, а там лише опис. Саме відео відсутнє, хоча файл назвається - відеоколоноскопія.
Так не має бути? Мають обов´язково надати відео?
Луноходик_Ик• 09 февраля в 11:23
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ребёнку нужно было удалить все зубы мудрости для ортодонтического лечения. Искала специально челюстно-лицевого хирурга, при чем детского, и то на нервах вся была. Слава Богу, все хорошо прошло.
gallo4ka• 09 февраля в 11:23
Вина клініки. Вони мали зробити всі аналізи, та виключити всі можливі побічні ефекти. Якщо після колоноскопії виникла перфорація, значить лікарі недостатньо якісно перевірили кишківник. А може і взагалі не перевірили. А бумажку підписали, вже пред´явити претензію не можете.