Домашка• Изменено 08 февраля в 17:35

У вас болить живіт при пальпації?

Маю на увазі на огляді гастроентерологом при проблемах з кишківником? Маю ерозії в 12 палій та запалення слизової шлунку, метеоризм, біль в кишечнику в різних локаціях. Але при пальпації лікарем ніякого болю не було. Він, навіть, перепитував декілька разів чи точно немає
курасаны• 08 февраля в 17:39
Это от стресса наверное. Меня как-то по скорой привезли с острой болью в животе. Перед пальпацией и во время вся боль чудесным образом прошла.
Блакитне небо• 09 февраля в 17:58
Болить ще і як(
автор Домашка • 09 февраля в 19:24
Ответ дляБлакитне небо
Болить ще і як(
А мені не болів. Він його меяв-мняв, був лише невеликий дискомфорт і все.
Блакитне небо• 09 февраля в 19:53
Ответ дляДомашка
Я вам заздрю