Невидимка Майя• 09 февраля 2025
Пішла на колоноскопію - опинилася на операційному столі
Потрібний погляд поки збоку.
Чи взагалі такі ускладнення можуть бути і чи дійсно в тому немає вини клініки?
Призначила лікар приватної клініки гастро- та колоноскопію. Інший лікар в цій же клініці зробив, внаслідок чого сталася перфорація кишківника, прооперували, вивели стому і місяці за 3 ще мають зробити одну операцію щоб прибрати перфорацію та стому.
В клініці підписувала стандартну згоду на втручання, де вказано що "можуть бути ускладнення".
Домашка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Омг. Зайшла переглянути відео, а там лише опис. Саме відео відсутнє, хоча файл назвається - відеоколоноскопія.
Так не має бути? Мають обов´язково надати відео?
Відео зазвичай на диску
Мальчижка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ну це з їхніх слів. Я прийшла без жодних проблем, здорова жінка, займалася спортом, спала на животі, температури не було. Не знаю як могла в мене бути рідина в животі. Та і лейкоцити спокійні на аналізі крові за день до.
Ну, ви ж тому й пішли подивитися, що у вас там всередині, що зовні такого не побачиш. Хворі на рак, до прикладу, зазвичай до останньої стадії почувають себе чудово й виглядають здоровими
Мальчижка• 09 февраля 2025
Ответ дляgallo4ka
Вина клініки. Вони мали зробити всі аналізи, та виключити всі можливі побічні ефекти. Якщо після колоноскопії виникла перфорація, значить лікарі недостатньо якісно перевірили кишківник. А може і взагалі не перевірили. А бумажку підписали, вже пред´явити претензію не можете.
Вона виникла під час процедури
ЯсноВидящая• 09 февраля 2025
Ответ дляКоролева краси
Страхіття прямо(. Можливо я не права, але я б не робила такі складні процедури через газоутворення та просто тому, що вже пора. Тепер тим більше не буду. Сил вам та одужання повного!
Можно было просто убрать сахара,молочку и глютен из рациона
ФсеСама• 09 февраля 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Таке в приватних клініках не робиться. Бо вони знімають з себе будь-яку відповідальність. Є купа державних лікарень.Інститутів. а цих приватних конторок наплодилося як сміття.
Он подруга видаляла зуб мудрості в молодого стоматолога хірурга в приватній, хоча їй казали йти до щелепового хірурга. Але в державну. Попхалася в приватну. Так вирвав, що вже 2 операції перенесла після видалення зуба загальною сумою 90тис грн. От вам і приватний хірург.а він умив руки і то на лікарняному, то тел.не бере
Не защищаю приватні хірургії, але в мене сестра також рвала зуб мудрості у чоловіка колежанки, який вже багато років працює хірургом, зав відділенням у щелепно-лицьовому відділенні найбільшої державної лікарні в нашому місті. І після того, як вирвала зуб ще 2 тижні пролежала в тому відділенні через ускладнення, не могла рухати половиною обличчя. Так що трапляються іноді ускладнення і у професіоналів.
Шукаю стакан• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Віта Медікал, філія на Троєщині
Подключайте журналистов, они такое любят, а клиникам наоборот не нужен разголос, зашевелятся аж бегом
Дайте подумать• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Я не розумію, Вам там же на місці зробили операцію? Відразу після колоно, під тим же наркозом? Тобто ви заснули на колоно, а прокинулись вже зі стомою?
мадам Везувий• 09 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так трапляється під наркозом, людина нічого не відчуває і лікаря нічого не зупиняє
К сожалению да
Я ее боюсь дико, один раз делала без сна, это было больно, когда раздували кишечник. Я там чуть кони не двинула. Понимаю, что надо делать каждые 5 лет но нет, нафиг
Люблю Украину• 09 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вот у меня тоже газы в последнее время, задумывалась делать колоно, теперь точно не буду. Ну его. Мне 44, вроде как тоже нужно уже.
Та сама ситуація. Але думаю, не варто, краще дієтичне харчування спробувати, пре і проводити.
ЖующаЯКонфету• 09 февраля 2025
Ответ дляФсеСама
Я тоже так думаю. И в гос хватает канавалов
Глаза_в_3_карата• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Дивертикульоз сигми, ускладнений дивертикулітом та прикритою перфорацією. Дифузний гнійний перитоніт.
Зі слів лікаря, що спочатку робив колоно і потім оперував - я одн-два тижні ходила з гнійною рідиною в брюшині і мала перфорацію, яка трохи загоїлася фібрином.
У вас був кал темнокоричневий, чорний за 2 тижні?
Мене відправляли для підтвердження діагнозу після кровотечі . Лікар попереджувала що в мене великий шанс перфорації. Якщо відбудеться перфорація то сусідні двері операційна хірургії. То я підписувала документ що довіряюсь лікарям.
Люблю Украину• 09 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ребёнку нужно было удалить все зубы мудрости для ортодонтического лечения. Искала специально челюстно-лицевого хирурга, при чем детского, и то на нервах вся была. Слава Богу, все хорошо прошло.
Дитині зуби мудрості видаляли в приватній. Розпилювали їх в зачатках. Слава Богу. Була присутня. Як почитаєш-страшно. Свої мудрості боюся. У мене нижні лежать, корені йдуть у нервову сумку. Стоматолог сказав, що складні операції і можуть задіти нерви. Так і ходжу. Якщо буде потреба, то треба буде звертатися до щелепно-лицьових у державну, але і там є різні лікарі і гарантій ніхто не дасть.
Невидимка Майя
• 09 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
Ні, я прийшла в себе з диким болем. Лікар стверджував, що то мене роздуло від газу, що вводиться для обстеження і що мені треба пропукатися. Я ще з півгодини терпіла, потім зомліла.
Лікар той же відвіз мене своїм авто і прооперували вже у державній, він там оперуючий Лікар в хірургії.
Ответ дляЛюблю Украину
И не факт, что там есть оборудование для этого
Невидимка Майя
• 09 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, все як завжди. Ніц не турбувало.
ЖующаЯКонфету• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ужас ((((((
Невидимка Майя
• 09 февраля 2025
Запросили в клініці відео з колоноскопії, відписали, що запис не робиться, лише опис
Так дійсно має бути?
Дайте подумать• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Блін, ну і на шарлатана ж наче не схоже, раз оперуючий хірург.
Дуже сподіваюсь що у вас все добре загоїться без ускладнень!!!
мадам Везувий• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Значит врач достаточно квалифицированный. А фио врача можете сказать?
Ангел-предохранитель• 09 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
нашему учителю в музыкалке тоже пробили кишечник, не выводя из сна забрали на операцию, очнулся со стомой, говно из бочины выходит теперь.
вот как человеку теперь жить и детей учить?
Прокомментирую только последние слова: жить, как живут другие со стомой, детей учить она ему вообще не помешает.
Пс, как вы вообще об этом узнали?
Есть знакомая, молодая девушка, никогда бы не догадалась, что у неё стома, это при том, что даже на море вместе отдыхали
Пс, как вы вообще об этом узнали?
Ангел-предохранитель• 09 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Это ужасно, но временно, заживет и уберут стому.
Не у всех временно
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Какой ужас( Ну вот как идти делать... Мне рекомендуют после 50 делать, так как в роду онко кишечника есть
А Кт не покаже?
Невидимка Майя
• 09 февраля 2025
Ответ длямадам Везувий
Повч
из_под_тишка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
У мене був дивертикуліт, визначили по узі+кт, лікували консервативно, а колоно сказали робити лиш через 2 чи 3 місяці, не раніше, коли запалення пройде.
Хіба можна вам було робити колоно, коли там гострий запальний процес?
Бокс-орун• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Так дійсно має бути?
Что-то мне подсказывает, что клиника просто пытается скрыть свою халатность. И никакой перфорации до процедуры у вас не было. Такой диагноз и никаких симптомов кроме вздутия? Прям сказки венского леса. Вам скорейшего выздоровления!
Аноним ФЕЯ• 09 февраля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Никогда никогда не нужно делать такие серьезные исследования в частной!!! Какие показания были к колоноскопии?
По теме- это осложнение, которого не должно было случиться , в любом случае, это вина врача, скорее всего, опыта недостаточно. В медицине при разборе ставится вопрос: предотвратило ли было такое осложнение в вашем случае или нет? Я не думаю, что у вас там такая патология, сто риски высокие. И я бы сто раз подумала, делать ли там вторую операцию, зачем они этому выводили, почему сразу все не ушли, не было хирурга соотв квалификации? В принципе они не знали, что и как делать, почему?? И частные клиники обычно делают запись исследования
У нас в частной клинике делал врач тот де, что и в гос. Только условия там намного лучше и обработка инструментов тоже.
Автор делала в гос
Невидимка Майя
• 09 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Пс, как вы вообще об этом узнали?
Ну от в мене так виведено кишку, що не тримається більше пари годин жоден калоприймач. Ходжу з пелюшкою, міняю кожні півгодини-дві години, як щось виходить. Але це вдома, а я поза домом? А звуки, які неможливо контролювати?
Файна дівка• 09 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Підвищене газоутворення + вік 47 років, сказали що вже пора. Біопсію так, взяли.
В сенсі вже пора?
Які у вас покази були?
Газоутворення? Вони що не знімались ношпою та коригуванням харчування??
Віва медікал?
Якщо Віва- то це невдалий вибір
Дуже
Які у вас покази були?
Віва медікал?
Якщо Віва- то це невдалий вибір
Дуже