Ну ниче се• Изменено 09 февраля в 14:10

Срач в гардеробі і послуги стиліста: хтось користувався?

Дівчат, почала опимізовувати простір, щоб організувати дитячі речі і заодно розхламляла шафи: я прозріла, скільки у мене речей. Просто гори.
Але коли треба вийти на робочу зустріч, на свято, ще кудись, окрім прогулянки з дитиною, я мучусь питанням, що вдягти, бо потрібної бази виходить і нема. Все якесь різнокаліберне: щось купила на знижках, щось в інстаграм магазині, щось секонд (про ці покупки шкодую, бо повелась на бренди за копійки, а воно нікуди не вписалось, якісь джинси як у Брітні Спірс на зорі кар’єри і зелений светр Sonya Rikel, який не вдягла ні разу, бо відверто страшний ). А речі продовжують купуватись і захламляти хату. І от сиджу я з тією горою і думаю, що було б добре зробити якийсь розбір цього зі стилістом, викинути зайве, зрозуміти, що докупити і зробити таку базову капсулу одягу, який не захаращує всю квартиру, але дає багато класних комбінацій між собою. І в майбутньому купувати чисто по потребі, а не шопопало.
І от думаю, з чого починати.
Хтось робив таке розхламлення, або шопінг супровід? Воно варте того? Наскільки дорого? Де знайти стиліста, який дійсно допоможе?
Можливо, хтось робив таке сам без супроводу чисто на надивленості?
Може, хтось знає сторінки стилістів з класними лайфхаками?
Я за все буду вдячна!
up_s• 09 февраля в 14:13
Класне питання, послухаю.
Теж подивляюсь останнім часом капсули і стараюсь включати критичне мислення при покупках. Але ж то ясно, що не завжди спрацьовує.
автор Ну ниче се • 09 февраля в 14:16
Ответ дляup_s
Класне питання, послухаю.
Я розумію, що через відсутність загального розуміння, що має бути в гардеробі, я не можу критично оцінити кожну нову річ. Тому покупки хаотичні і безтолкові. Або однакові джинси штук 6 в гардеробі - всі скінні. І знов беру такі ж(
Задираю носа• 09 февраля в 14:19
В новом доме перед гардеробной приглашала , пару дней заняло организация нового
5000 грн стоило в 21
Тоже куча странных вещей, стилист их и забрал , деньги от продажи вернул
Задираю носа• 09 февраля в 14:22
Ответ дляНу ниче се
У меня еще были от разного веса моего
автор Ну ниче се • 09 февраля в 14:23
Ответ дляЗадираю носа
5000 грн стоило в 21
Як відчуваєте, це допомогло Вам створити гарний гардероб? Спростило підбір образів і направило щодо покупки нового?
Задираю носа• 09 февраля в 14:26
Ответ дляНу ниче се
Да , хаотических покупок нет и. Одеваюсь как 170 70, а не та которая хочет выглядеть на 50 кг
И с бюстом помогла найти свое
И перешла в бренды подороже
И удобно , в гардеробной я вижу что лежит
И у меня вешалка с комплектами на неделю
Задираю носа• 09 февраля в 14:28
Желаю вам найти своего , который работает с вашим возрастом , типом фигуры и типажом
автор Ну ниче се • 09 февраля в 14:36
Ответ дляЗадираю носа
И с бюстом помогла найти свое
И перешла в бренды подороже
Дякую! У мене один із пунктів плану це перейти на бренди дорожче; не заради понту, а розуміючи, що витрачатиму стільки ж як зараз, чи навіть менше. Просто покупки будуть сплановані і виважені. Без купи однакового і непотрібного
Задираю носа• 09 февраля в 14:49
У меня Массимо , кос . В основном сейчас мидл
А самые модные джинсы та же Зара )
И пару девочек моей комплектации нашла в сети