ПешитеБесАшипок• 09 февраля в 15:03
Ненавиджу спорт(
Мені 42 - все життя ( вірніше останні 10 років) борюся з тим, що вічно якийсь спорт зал, різні методи фізичної нагрузки, але я це ненавиджу.
Взяла перерву на місяць і така щаслива була(
З понеділка знову спорт зал і мені знову погано ( ненавиджу (((
Милота• 09 февраля в 17:20
Ответ дляШикаю і викаю
Ваш випадок супепечить медичній науці, напевно ви унікальна. Я дуже сумніваюсь, що ваш ендокринолог казав, що від спорту пропадає апетит
Ні, він сказав що цукор знижується фізичною активністю. А чим більше цукор тим більше апетит. І воно таки працює.
Шикаю і викаю• 09 февраля в 17:21
Ответ дляМилота
Не у всіх високий цукор, це ваш приватний випадок, до чого тут всі?
Милота• 09 февраля в 17:22
Ответ дляШикаю і викаю
А де ви прочитали про всіх?
Просто у тих у кого з цукром проблем нема, нема такої проблеми не бути товстою.
Шикаю і викаю• 09 февраля в 17:24
Ответ дляМилота
А де ви прочитали про всіх?
Не всі трвиті мають підвищений цукор, ну ви що
І товсті це розтчжиме поняття, для когось 5 кг вже товста
Фвзична активність для людини це стимул більше їсти, так працює організм і метаболізм. Вся інформація є у вільному доступі
Милота• 09 февраля в 17:31
Ответ дляШикаю і викаю
Менше читайте тих статей що у вільному доступі. Бо я особисто вже багато для вільного доступа написала, і на статті про метаболізм замовлення теж були. .
Шикаю і викаю• 09 февраля в 17:44
Ответ дляМилота
Я лікар, не ендокринолог, то можу відфільтрувати надійні джрела. І дивно, що пишучі такі статті, ви зовсім не розібралися в темі.
Милота• 09 февраля в 18:15
Ответ дляШикаю і викаю
То ви як лікар не згодні з тим що фізичне навантаження сприяє зниженню ваги?
Шикаю і викаю• 09 февраля в 18:20
Ответ дляМилота
Фізичне навантаження не є ключовим моментом зниження ваги. Тільки хпрчування, а фізичні навантаження - це поміч для досягнення мети.
Для прикладу, година мого силового тренування в спортзалі приблизно 300 калл. І це не 5 кг гантельку по залу поносити. Так, якщо з´їсти тістечко або батончик після, то буде ті самі 300, а то і 400 кал. Ви не зможете фізично підтримувати таку активність, щоб вона перекривала гіперкалорійне харчування і при цьому худнути.
Милота• 09 февраля в 18:22
Ответ дляШикаю і викаю
Ви справді лікар? Про яке зниження ваги ви зараз пишете? З 90 кг, чи з 50 кг?
Шикаю і викаю• 09 февраля в 18:23
Ответ дляМилота
Так, я справді лікар. Але бачу, що нема сенсу щось доводити. Вибачте, маю справи, читайте, вивчайте матеріал, за вас я це робити не буду
Милота• 09 февраля в 18:26
Ответ дляШикаю і викаю
Ото такий з вас лікар.
Шикаю і викаю• 09 февраля в 18:28
Ответ дляМилота
Ото такий з вас лікар.
Чесно, це ваше життя і ваше здоров´я. Мені нема ніякого діла до рандомної тьотки з інтернету, яка намагається мене вкусити) лікуйтеся самі, бо таким як ви всі лікарі не такі) не пишіть мені більше, відповідати не буду
Приму в дар• 09 февраля в 20:40
Ответ дляЩастя-здоровля
Зараз вам тут розкажуть про звичку, яка виробляється за 21 день. Насправді, далеко не у всіх виробляється гормон задоволення від занять спортом. А я, наприклад, ще й терпіти не можу пітніти.
Не фига .. 3 года ,3 р в неделю -максимум , чтобы не бесил
Щастя-здоровля• 09 февраля в 20:52
Ответ дляМилота
Ото такий з вас лікар.
Чесно, навіть не треба бути лікарем, щоб це знати. Від самих лише фізичних вправ не схуднете, якщо тільки ви не працюєте різноробом на будівництві 6 днів на тиждень.
Милота• 10 февраля в 12:30
Ответ дляЩастя-здоровля
ви читати вміете? Фізичне навантаження і фізичні вправи для вас одне й те саме? Ви прямо як та що називає себе лікарем.