Электричка• 09 февраля 2025
Могу ли я уйти на больничный онлайн
Здравствуйте. Нахожусь за границей, официально работаю в Украине. Могу ли уйти на больничный, если заболела? Спасибо большое за ответ
emerald_88• 09 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
По дзвінки лікар огляд зробить? Так можна щонеділі звонити))
Щонеді не вийде, там є якісь обмеження, але я зараз точно не скажу.
Электричка
• 09 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Так можна ходити в поліклініку та говорити, що болить горло, була температура, випила нурофен. Зараз краще, але на роботу не зможу піти.
ЕлькиПальки• 09 февраля 2025
Ответ дляemerald_88
Вибачте, але ви пишете якусь маячню.
Якщо є декларація з сімейним лікарем, то можна по дзвінку відкрити електронний лікарняний на 5 днів мінімум, який автоматично передається на роботу.
Та невже? І продовжувати можна по дзвінку? Скільки разів?
ЕлькиПальки• 09 февраля 2025
Ось, знайшла відповідь на ваше питання, автор:
Якщо ви, перебуваючи за кордоном, лікувалися або ж виїхали за кордон для продовження лікування, ви можете звернутись до свого сімейного чи лікуючого лікаря, і на підставі наданих іноземних медичних документів з нотаріальним перекладом лікар сформує вам медичний висновок про тимчасову непрацездатність (МВТН)
Лепетун• 09 февраля 2025
Ответ дляМолчунья
Ну, логічно подумати, щоб знати, що людина хвора - потрібно ж її візуально оглянути.... Так можна і вагітність онлайн вести, чого ж ні
Можна онлайн на 5 днів
Лепетун• 09 февраля 2025
Ответ дляЭлектричка
Дякую. Хотілося б, щоб був оплачуваний, бо тоді потрібно написати за свій рахунок
А як вам бухгалтерія протабелює лікарняний без лікарняного українського?
Лепетун• 09 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Лепетун• 09 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Продовжити не можна. Але я продовжувала.