Пожмаковна• 12 января 2025
Порадьте службу транспортування лежачого хворого в Києві з досвіду
Суть питання в темі. Прошу рекомендацій по службі медичного перевезення лежачого хворого. З власного досвіду. Бабусю після важкого інсульту виписують і треба доставити додому.
Миллениалка• 12 января 2025
Можете спробувати через лікарню. Там треба запис за добу. Ми перевозили в приватний хоспіс. Але за спрос як кажуть, не питають. А так - завжди приватна є.
Ще дилячись, який стан. Ще є послуга в убер-інвалід функція. Доставляли теж так. Там ціна вигідна. Але це якщо хоч можна зафіксувати, не паралізована в лежасому стані, закріпити ременем, якщо тіло слабе,
лаМпочка• 12 января 2025
Мы пользовались Медтакси, но это было давненько, тогда меня все устроило, как они сейчас, хз.
ЧупакабраЗеБест• 12 января 2025
мы нанимали просто из гугла ’ перевозка лежачих,’
отлично довезли отца из киева (7 этаж ) в кузнецовск на 5 этаж.
Сладкий лимончик• 12 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
+380 66 883 8840 Слава
+380977744444 Юрій, перевозили дядька лежачого, приїхали два хлопця все зробили швидко. Ціну не памятаю, але ми возили за місто.