Белая и пушистая• 09 февраля в 17:44

Що б ви обрали?

Щоб ви обрали:
працювати «на дядю», з дуже гарною зарплатою, але постійно на нервах і з будь якого приводу він може звільнити.
І розмови такі вже були.

Чи працювати на себе, є план, але цей напрямок невідомий. Потрібно всю себе віддати і невідомо чи вигорить і доходи будуть менші навіть з найсприятливіших умов..
Але з почуттям самоповаги?
Результат:
вже голосів: 34
17 (50%) Зарплата
10 (29.41%) Самоповага
7 (20.59%) Інше
жінка незаміжня• 09 февраля в 17:45
Дядя єдиний на землі? Більше робіт немає?
Тюрюнь_Тюнь• 09 февраля в 17:45
Что за работа в неизвестном направлении?
Шеллар• 09 февраля в 17:45
Третій варіант - на адекватного дядю.
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 17:46
Ответ дляШеллар
Третій варіант - на адекватного дядю.
Не хочу вже на дядю, адекватних не існує, змінити шило на мило.
якщо піду, то на себе працювати тільки
TaFo• 09 февраля в 17:48
Ответ дляБелая и пушистая
якщо піду, то на себе працювати тільки
так а вопрос тогда в чем?
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 17:48
Ответ дляTaFo
так а вопрос тогда в чем?
Синиця в руках, чи журавель в небі.
жінка незаміжня• 09 февраля в 17:48
Ответ дляБелая и пушистая
якщо піду, то на себе працювати тільки
Існують адекватні, то вам просто не траплялися
жінка незаміжня• 09 февраля в 17:48
Ответ дляБелая и пушистая
Синиця в руках, чи журавель в небі.
Синиця
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 17:51
Ответ дляжінка незаміжня
Може і не трапиться, я ж не пишу що всі так працюють як я. У мене так
Шиворот Навыворот• 09 февраля в 17:54
Ответ дляБелая и пушистая
якщо піду, то на себе працювати тільки
А ’на себя’ чем заниматься хотите? Я, как человек который работает’на себя’ скажу, что это работа 24/7, это постоянный стресс и бесконечные переживания, иногда сижуреву, хочется все бросить и работать на дядю
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 17:55
Ответ дляШиворот Навыворот
Я вже працювала на себе, знаю. Зараз хочу в іншому напрямку..
Шиворот Навыворот• 09 февраля в 17:56
Ответ дляБелая и пушистая
тогда удачи вам!
Инстагра_мерша• 09 февраля в 18:03
Ответ дляБелая и пушистая
якщо піду, то на себе працювати тільки
Вы розовые очки снимите. Работать на себя это тоже нервы.
Смажена полуничка• 09 февраля в 18:03
Я за дядю, але не відносьтесь до цього як до останньої роботи у світі.
Я ніколи не зрозумію бізнес-леді, які продають труси на 10-20 тис і раді що продають труси, але головне не на дядю…
На дядю можна не тільки працювати а і заробляти )
МашМааш• 09 февраля в 18:09
Если бы второго варианта хватало на жизнь, то выбрала бы его. Я очень свою работу люблю и это основной критерий ее выбора

Какой доход там и там, автор?(Приблизительно)
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 18:12
Ответ дляМашМааш

На себе при прекрасному розкладі буде тисяч 25… але зрозуміло, що велика вірогідність менше , але з можливістю росту звичайно. На перших етапах дуже багато витрат і мало напрацьовок…

А зараз не хочу писати, бо для мене це гарна зп, а мені напишуть, що то сльози)
sim_sims• 09 февраля в 18:13
Ответ дляБелая и пушистая
Синиця в руках, чи журавель в небі.
А де журавель, якщо ’доходи будуть менші навіть за найсприятливіших умов..’?
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 18:14
Ответ дляsim_sims
В нервах і психічному стані. На такому розпутті, що обираю чи самій звільнятися чи просто чекати коли звільнять..
Майор Медуза• 09 февраля в 18:24
Ответ дляБелая и пушистая
Звільнить то звільнить, з цього приводу можна й не нервувати. А як зарплатня хороша збирайте поки подушку, щоб мати змогу тоді займатись своїм
автор Белая и пушистая • 09 февраля в 18:25
Ответ дляМайор Медуза
Так і роблю зараз, але іноді накриває.
Коплю на груди• 09 февраля в 18:27
Ответ дляИнстагра_мерша
Но никто не унижает. Тоже ушли в свой бизнес, пофиг что 24/7 и стрессы. Никакого начальства и тошниловки.
МашМааш• 09 февраля в 19:25
Ответ дляБелая и пушистая

А на дядю сколько? Вы одна, без детей? С мужем? Считаю, что 25 немного, но вполне достаточно, чтобы прожить + будете довольны и счастливы