Проня_Прокоповна• Изменено 09 февраля 2025
А вы сильно напрягаетесь на работе? Тяжелая работа у вас?
Вот к примеру, иду с работы - продавец в Гале балованой всегда в телефоне
Продавец в магазине сухофруктов - в телефоне
Продавец в мясном носится как метеор
Ну сказать что у нее сложная работа - ну особо думать не надо. Отрезал, взвесил, дал сдачу
Тц - продавец на островке - в телефоне
Продавец в Мега спорте на кроссах - ходит туда сюда по магазину
Продавец в Сильпо - на кассе. Сложно . Поток людей большой
Учитель в школе . Занятия онлайн - провела занятие. Или сказала - сейчас будете асинхронно работать. Скинула задание и борщ варит
Продавец в мясном носится как метеор
Тц - продавец на островке - в телефоне
Неваляшкина• 09 февраля 2025
Я сподіваюся, ви вже змінили професію та стали продавцем, раз все так легко?
Почемучка• 09 февраля 2025
Бухгалтер - роботм багато, але атмосфера я колектив дулеиклмеі , це приносить задоволення
Солнечная_я• 09 февраля 2025
Я работала начальством, поэтому физически легко, но сложно психологически и много ответственности. Иногда заснуть не можешь, если проблемы.
Сладко-соленая• 09 февраля 2025
На острові сидить по 12 годин ще те щастя. Працюю головою дуже тяжко, на острів більше не хочу
Поумничка• 09 февраля 2025
Я, лікар, рахую роботу свою важкою. оскільки, велика відповідальність +багатозадачність....і послати нікого не можна ( а іноді хочеться)
База_птеродактилей• 09 февраля 2025
Робота сидяча. Розумова. Роботи багато, все терміново, всім терміново.
Шальная коклетка• 09 февраля 2025
Фізично ні, морально - так. Рідко, коли приходжу додому не зморена
Поумничка• 09 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Працююв інтернет-магазині косметичних товарів. Бігаю, як притрушена,за цілий день можу присісти тільки на 10 хв, ковтнути обід. В телефонах не шаримся, немає коли, багато замовлень. Розмови суто по роботі
Вибачте. просто цікаво стала зп і графік. якщо не хочете, звісно не відповідайте
Любимка-анонимка• 09 февраля 2025
Трейдер. Морально сложно. Сложно ночами не спать, а с утра вставать нужно и дел целая куча. То есть нет возможности ночью не спать, а потом отсыпаться. Это и физически, и морально тяжело. Иногда понимаю что крыша едет. Делаю перерыв
Проня_Прокоповна
• 09 февраля 2025
Ответ дляПоумничка
Ви який лікар?
Я операційна сестра, також вважаю свою роботу дуже складною і відповідальною
Але коли я працювала в поліклініці то робота була теж в телефоні посиділи, чая попили і по домівках розійшлися
А зп однакова))))
Поумничка• 09 февраля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви який лікар?
А зп однакова))))
педіатр, стаціонар
Сладко-соленая• 09 февраля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я теж трейдер. Харчова сировина.
База_птеродактилей• 09 февраля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви який лікар?
А зп однакова))))
А ви не вважаєте що в пол-ці ви деградували і робота з розряду перекладати папірці?? А опер медсестра цікаво??
Поумничка• 09 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Маленька(( 650 грн в день, з 9 до 18-18/19:30
Так. Як для такої роботи, то дуже мало
Поумничка• 09 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я працювала починаючи з санітарки в різних закладах....у мене ніде не було легкого хлібу, всюди потрібно було працювати. І не деградуєш, часом навпаки бачиш те, чтого не бачила
Красота неземная• 09 февраля 2025
Веб дизайнер. 10 років тому дуже напрягалась, реально ночами сиділа і вчила той фотошоп, це плюс до стандартного робочого дня. Потім мала проблеми серйозні зі здоров´ям. Тепер після 18.00 не працюю і крапка.
А стосовно загрузки, буває по-різному, якийсь день більше, якийсь менше, як і у всіх сферах.
Угадайс• 09 февраля 2025
Робота не важка, але різні бувають клієнти, різні проєкти. Буває, що цілий день відпочиваю, буває, що і вдома працюю. По різному.
База_птеродактилей• 09 февраля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Я якось теж так переймалися роботою, завданням, так переживала щоб все зробити правильно і т.д. що втратила сон, не спала повноцінно мабуть міс 3 -змарніла, очі запали. Довелося лікуватися антитривожні, снодійні. І нахіба питається?? Все одно ніхто не подякував навіть.
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А скільки годин в сутки ви працюєте?
Самая СоветЧиваЯ• 09 февраля 2025
З 9 і до ночі може бути. Виснажена вщент. Звільняюся. Видавництво
Летюча помилка• 09 февраля 2025
Щоб зрозуміти що таке важка робота треба спробувати Польщу)))
Крем для арбуза• 09 февраля 2025
Керівник. Складна і нервова. Але оплата адекватна + інші плюшки у вигляді відряджень закордон і хоч якогось статусу
Чарівне зіллячко• 09 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Яке місто ? Це знущання,а не гроші
Шальная коклетка• 09 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Так, мене колектив й зарплата тільки й мотивують ходити на роботу