Зараз на дієті• 09 февраля 2025

Епідтримка

Як довго вы чекали на 1000? Що буде ,якщо я оформила ,будучи в Україні. А зараз поїду закордон. 1000 я не отримувала ,вона в обробці так і висить .
Обижулька• 09 февраля 2025
Казали, що всі хто повернется - получать по е-балу
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2025
Ви ще отримайте потім переживайте.
автор Зараз на дієті • 09 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви ще отримайте потім переживайте.
Ок, отримую, то що мені з ними робити? На момент оформлення я в Україні. На момент отримання- ні.
сЛАдКОежКА• 10 февраля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
За комунальні розрахуватись як варіант
автор Зараз на дієті • 10 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
За комунальні розрахуватись як варіант
Варіант хороший. Але питання не в тому. Чи законно я їх отримаю. Оформила ,коли була в Україні. Отримаю, якщо дадуть, коли буду за межами.
сЛАдКОежКА• 10 февраля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Чому не законно, там був пунк на момент оформлення треба знаходитись на территорії України, це не значить що тепер людині нікуди не можна їхати. Я на себе оформила і отримала хоча зараз теж виїхала.
автор Зараз на дієті • 10 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую за відповідь