Невловимий Джо• Изменено 09 февраля в 22:20

Рік дитині: не сходимось з чоловіком у поглядах на свято

Дівчатка, ситуація: на початку березня дитині рік.
Домовились, що святкуємо в ресторані, будуть хрещені, по 4 рідних з мого і його боку.
Щоб камерно і затишно посидіти.
Були в гостях і чоловік почав запрошувати друзів.
Повертаємось додому і виникає конфлікт.
Кажу, що ми домовлялись святкувати затишно і камерно. Навіщо велика тусовка. Хто ці люди дитині. Ясно, що рочок він ще не зрозуміє того свята, але принаймні дискомфортно йому не має бути. А велика компанія - я вже знаючи цих друзів, розумію, що це п’янка, танці і т д.
Я не проти, але в квітні у чоловіка ДН, то й кликав би кого хотів. На рівному місці сварка і його образа з аргументом, що він це оплачує.
А по мені - справа не в цьому. Мені краще тихо, бо я дбаю про комфорт дитини і не хочу п’яних танців.
Як би ви вчинили? Що думаєте?
Я тертий жук• 09 февраля в 22:21
З годовалым ребенком это не праздник
Пацелуйнитуда• 09 февраля в 22:22
Що думаємо ми, вас найменше має хвилювати - зʼясовуйте все з чоловіком
Коварная Зая• 09 февраля в 22:22
Если друзья мужа устраивают пьяные танцы в ресторанах, то это же не первый раз?)) Вы видели мужа до свадьбы, знали его предпочтения, а теперь вдруг хотите его перевоспитать))
автор Невловимий Джо • 09 февраля в 22:23
Ответ дляКоварная Зая
При чому тут перевиховання, на свій ДН він може гуляти як хотіти, доросла лбдина. Йдеться про ДН спільної дитини і комфорт цієї дитини
Техпаспорт на медузу• 09 февраля в 22:23
Ребенку в год хоть камерно, хоть не камерно, вообще не интересен этот праздник, если честно.
Мая твая не панимать• 09 февраля в 22:23
Ми нещодавно були на дні народження (1 рік) дитини друзів, були бабусі, дідусі, тітка й дві пари близьких друзів ( ми серед них). Хрещених не було, бо дитина не хрещена. Все було культурно, без танців й п´яних витівок (таке нікому в голову б не прийшло). Якщо друзі неадекватні, я б не звала
Асталависта бэйби• 09 февраля в 22:24
Мене б дуже зачепив аргумент,що він це оплачує. Тобто, ваша точка зору не заслуговує уваги? Ви не заробляєте, тому нічого не значите? У мене для вас набагато гірші новини, ніж святкування року дитини ...
Техпаспорт на медузу• 09 февраля в 22:24
Ответ дляНевловимий Джо
Вы думаете, ребенку даже в маленькой компании будет комфортно в ресторане?
Фиона Шрековна• 09 февраля в 22:24
Ответ дляНевловимий Джо
ну якщо йому начхати на комфорт цієї дитини і на вашу думку, як матері цієї дитини, що вам можна порадити, як думаєте?
Мая твая не панимать• 09 февраля в 22:24
Ответ дляНевловимий Джо
Можна окреслити формат свята, без танців й не напиватися. Кому не подобається - не приходять
Неначасі• 09 февраля в 22:25
Що думаємо ми?
Я б взагалі вдома тихо спокійно зібралася
Дитині це свято взагалі пофігу, а в ресторані ні поповзати, ні толком походити
Миловидна леді• 09 февраля в 22:25
Автор, якщо ви з дитиною підете з свята через годину - ніхто не засмутиться.
Тільки для вас ваша дитина зараз пуп землі.

Я згодна з коментарем №7 :(
Мая твая не панимать• 09 февраля в 22:26
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Если отдельная комната и мама с папой, дедушки - бабушки притуствуют, то почему ему будет некомфортно?
Смурфетта• 09 февраля в 22:26
Подзвоніть друзям і все поясніть, що свято тільки в родинному колі.Чи потім чоловік сказиться, як дізнається?
Камерно, вперше такий прислівник чує.Що він означає.
Ответ дляНеначасі
Що думаємо ми?
Чому? Дивлячись, яке місце обрати
Та прям багіня• 09 февраля в 22:27
Автор, отмечайте как задумали, мужа - на войну.

По теме - троллллль
Цідило правди• 09 февраля в 22:27
Короче, вы еще кормите и завидуете, что все будут бухать и веселится, а вы с ребенком уйдете на 2 план
Колупалочка• 09 февраля в 22:27
Ответ дляПацелуйнитуда
На жаль, такі пости доводять, що жінки не можуть комунікувати зі своїми чоловіками, тому просто хочуть отримати підтвердження своєї правоти в інтернеті. В реальності ця жінка просто змириться з усім і все. Не буде вона з чоловіком зʼясовувати.
Коварная Зая• 09 февраля в 22:27
Ответ дляНевловимий Джо
Ну так вы посидите часик-второй и пойдете с ребенком домой))
Техпаспорт на медузу• 09 февраля в 22:27
Ответ дляМая твая не панимать
Потому что там скучно и не интересно, будет лазить по рукам и скучать, хватать все со стола, ныть. Кто то будет ходить и водить его за ручки, потом и это надоест. Ни родителям посидеть, ни ребенку погулять.
Фиона Шрековна• 09 февраля в 22:27
і напевно ж це не перше і не єдине питання, з якого ви ’не сходитесь’
миссДавеча• 09 февраля в 22:27
Ответ дляНевловимий Джо
Ребенку все равно будет некомфортно, пригласи вы 10 или 20 гостей, будут пьянки и танцы или нет.
Гитта Ягг• 09 февраля в 22:28
Вы знаете, даже ваша первоначальная идея на 14 человек- это треш и писец полный. Если вы хотите устроить гулянку - найдите другой повод , любой другой. Та хрень которую вы творите - это не семейный праздник, не праздник для ребенка, это и так просто какая-то лажа. Просто хрень.
Фиона Шрековна• 09 февраля в 22:28
Ответ дляМиловидна леді

Я згодна з коментарем №7 :(
а свято взагалі чиє?
Асталависта бэйби• 09 февраля в 22:28
Ответ дляСмурфетта
Камерно = душевно, по-домашньому, маленькою компанією
Личко Невеличке• 09 февраля в 22:29
Я б тут звернула увагу на вислів ’я все оплачую’.Готуйтесь до свята с потім хоп у дитини температура,понос ітд.А чоловік хай розважає гостей.Хай мої слова підуть просто на приклад.Автор,у вас чоловік не дуже розумний.Вибачте...
сама себе прекрасная• 09 февраля в 22:29
Ответ дляНевловимий Джо
Автор, вы полностью правы.
Гните свою линию, переубеждайте мужа
Мая твая не панимать• 09 февраля в 22:29
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Нашему имениннику было интересно, не ныл и не скучал, захотел спать - его бабушка с дедушкой повезли на улицу спать. Родители прекрасно посидели. В любом случае проще, чем дома собрать даже дедушек - бабушек
Фиона Шрековна• 09 февраля в 22:29
Ответ дляГитта Ягг
а взагалі-то так. 14 людей то вже не ’камерно’
Фляшка на трьох• 09 февраля в 22:30
Вы и в ресторане нормально, спокойно не посидите с годовалым ребёнком, какие ещё друзья мужа там?