Невловимий Джо• Изменено 09 февраля в 22:20

Рік дитині: не сходимось з чоловіком у поглядах на свято

Дівчатка, ситуація: на початку березня дитині рік.
Домовились, що святкуємо в ресторані, будуть хрещені, по 4 рідних з мого і його боку.
Щоб камерно і затишно посидіти.
Були в гостях і чоловік почав запрошувати друзів.
Повертаємось додому і виникає конфлікт.
Кажу, що ми домовлялись святкувати затишно і камерно. Навіщо велика тусовка. Хто ці люди дитині. Ясно, що рочок він ще не зрозуміє того свята, але принаймні дискомфортно йому не має бути. А велика компанія - я вже знаючи цих друзів, розумію, що це п’янка, танці і т д.
Я не проти, але в квітні у чоловіка ДН, то й кликав би кого хотів. На рівному місці сварка і його образа з аргументом, що він це оплачує.
А по мені - справа не в цьому. Мені краще тихо, бо я дбаю про комфорт дитини і не хочу п’яних танців.
Як би ви вчинили? Що думаєте?
Бойцовская• 09 февраля в 23:26
Ответ дляSo_so
Если бы она ему давала ребенка, у него бы никогда не возникло таких идей.
Все буває вперше. Він же оплачує. А якщо не впорається, додатково ще няню оплатить
бифидобактерияЖоржик• 09 февраля в 23:27
Автор, это вы весь год страдали от того, что муж все время хочет отдыхать с компанией, а вам нужно быть все время дома?
Если это вы и вы каждый раз не выдумываете, то я в восхищении от того факта, что вы все еще замужем.
So_so• 09 февраля в 23:30
Ответ дляБойцовская
Так препятствие будет не в муже, вот увидите.
So_so• 09 февраля в 23:30
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Она. Недавно муж предлагал бросить 11 мес ребенка на ГВ и рвануть на три дня бухать в Днепр))
Бойцовская• 09 февраля в 23:35
Ответ дляSo_so
Та знаю. То я зараз можу так написати/зробити. А коли сама мала першу малу дитину, то ми сперечалися з таких саме приводів. Мене не влаштовував такий формат свята. Дитині то не треба, мені не зручно, чоловік не розуміє, а люди хочуть гульнути. То з першою дитиною ми якось намагались в вашим, і нашим. А далі вже або чоловік сам з дітьми, або просто сам.
So_so• 09 февраля в 23:36
Ответ дляБойцовская
’А далі вже або чоловік сам з дітьми’
Это моя тема), так всё упрощает.
бифидобактерияЖоржик• 09 февраля в 23:37
Ответ дляSo_so
А, я это пропустила. Помню только тему перед новым годом, что муж хотел конечно же отпраздновать в компании, а жена, конечно же, хотела быть дома. И очень переживала, что ей звонят друзья мужа и уговаривают.
Меня в ее темах всегда волнует вопрос - как и при каких обстоятельствах эти два человека вообще могли встретиться?
И второй - ездит все таки муж прибухнуть сам, остается дома, или, в итоге, таскаются все вместе?
Я как-то автора спрашивала: а почему ее муж пользуется такой бешеной популярностью в компании еще и при такой жене? То ли он невероятный шашлычник, то ли играет на всех музыкальных инструментах и поет как бог...
Бойцовская• 09 февраля в 23:39
Ответ дляSo_so
’А далі вже або чоловік сам з дітьми’
Это моя тема), так всё упрощает.
Ага. Я так і казала - мені не зручно те, що ви собі навирішували, але ти можеш самостійно сходити з дітьми на оглядини. Або як не хочеш морочитись, то ми чудово посидимо вдома і не будемо заважати відпочинку.
So_so• 09 февраля в 23:40
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Может замуж уже было пора, кто его знает, подвернулся вариант.
У меня есть друг 47 лет, он не женат и не планирует, и вот у них такая компания, до войны они по миру катались, Октоберфест там, на выходные во Львов или в Одессу.
Я представляю ему жениться и ребенка, драма
Большой секретик• 10 февраля в 00:00
Ответ дляНаверняка
Супер праздник
Праздник? У вас дети есть? Пока они не выросли - все праздники превращаются в организацию и детскую анимацию. Так что мой был одним их самых прекрасных по сравнению с остальными семейными меропрятиями;)
Наверняка• 10 февраля в 00:02
Ответ дляБольшой секретик
11 и 19 . И в голову б такое не пришло. Удобство мое и детей- прежде всего
Так точно!• 10 февраля в 00:03
У нас було так: запросили всіх кого хотіли (батьки, хрещені, його і мої друзі), були в ресторані, десь о 20:00 посадили батьків з дитиною в таксі, я дала з собою молока, а ми з друзями пречудово провели час з караоке, танцями, теревенями, жартами. Вже 10 років дитині, а я й досі памʼятаю як було класно
автор Невловимий Джо • 10 февраля в 00:09
Ответ дляТак точно!
А до 20:ха поки Дитина з вами була, як почувалася в компанії?
Так точно!• 10 февраля в 00:14
Ответ дляНевловимий Джо
Чудово! До 20:00 ми цивільно проводили час за столами, спілкувались. Було багато людей, подарунків просто безліч, всякі іграшки, кульки… дитині взагалі не до мене було)))
Головний кошак• 10 февраля в 02:30
Так ’камерно’ святкуйте в ресторані, що передбачає ’камерне’ святкування, а не в генделику, де є можливість плясати та співати, ще й в такий час. Дитині всерівно скільки за столом дорослих . людей.
Пліткарка• 10 февраля в 08:32
Ребёнку пофик, кто будет. Вы ребенком будете заняты, не до посиделок будет. Муж платит, то пусть хоть с интересными ему людьми проведет время. Вообще не вижу проблемы в поступке мужа.