Ну ниче се• 10 февраля 2025
Птоз на оці (сліпе око) на холодній вулиці око краще відкрите. Вдома закриваєтьс
Щира українка• 10 февраля 2025
Що лікарі кажуть?
Мала теж опущене повіко, вже зараз піднялось. Під питанням міастенія очна форма, але пізно попала до нормального лікаря, тому сказати точно, чи це воно- не можуть.
Ну ниче се
• 10 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Що лікарі кажуть?
А чого воно піднялось у вас саме по собі? Чи ви щось робили
Щира українка• 10 февраля 2025
Ответ дляНу ниче се
Немає ні діагнозу, ні поняття що це таке. Вже 2 епізоди було
Саме по собі піднялось