Амелі на мілені• 10 февраля 2025
Серіал Ти, на Нетфлікс.
Дивлюсь другий сезон. Ніколи не думала що буде цікаво про маньяка, а більше того він не викликає відрази, сам герой.
хто дивився, як враження?
Леопардові панчохи• 10 февраля 2025
Ответ дляТрусиковед
Последний сезон разочаровал...а так да...интересно было
Вже 5й вийшов?
Оно само купилось• 10 февраля 2025
Мені й перший не зайшов. Так, відрази не викликав, але все було дуже передбачувано
Пацака-задирака• 10 февраля 2025
Подивилася перші пару сезонів. Було норм. Потім вже набридло і закинула.
Амелі на мілені
• 10 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Давно все передивилася. Досі під враженням. Жахітливий серіал.
я от думаю, чому в мене джо не викликає відрази? якщо чесно якось насторожує
Ку ка ку ка ку• 10 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вже 5й вийшов?
Я закінчила на тому, як вони з дружиною два маньяка жили під прикриттям. Ще щось нове вийшло?
Амелі на мілені
• 10 февраля 2025
Ответ дляТрусиковед
не додивилась, не розкривайте деталі
Ку ка ку ка ку• 10 февраля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
А в мене викликає. Я все сподіваюся, що він якось зупиниться, зав´яже, а він все глибше загрузає.
Не кую, не мелю• 10 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Кому нравится про маньяков смотрите Декстера-это просто шедевр!
Я коли починала Декстера дивитися, не розуміла як його можна радити???? Я й зараз його не буду радити. Єдине, що його врятувало для мене - це розвиток інших сюжетних ліній. Та й самого Декстера зробили чуттєвішим
Показушница• 10 февраля 2025
Последний сезон уже на голову не налазит. А вообще, понравилось.
Да, тоже ловила себя на мысли, что иногда прям сочувствую ему
Амелі на мілені
• 10 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
я поки на другому і мені часом його шкода, хоч ніякого виправдання немає тому що він робить. можливо так героя підібрали, що він не викликає негативу.
Незнакомлюся• 11 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
так