Все знаю від і до• 10 февраля в 13:44

Есть ли дезодорант так чтоб натуральный и с запахом пота справлялся? Возможно

Нашли такой? Посоветуйте пожалуйста
СпайдерВумен• 10 февраля в 14:36
Ответ дляВсе знаю від і до
А я всё надеюсь...
Уже не надеюсь, только деньги выброшеные
СпайдерВумен• 10 февраля в 14:36
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Побачила на мейк ап по відгукам оцей. Сину взяла. В нього ще тільки починаються проблеми з потовиділенням. Тому не можу дати гарантований відгук. Пахне приємно
Пробовала. Такое себе. Полетел в мусор
СпайдерВумен• 10 февраля в 14:37
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
З кристалом саме пітніють, але запаху не має бути. Тобто мокро, але не смердить. Дезодорант саме дезодорує, а не запобігає поту.
Воняет ещё как. Не совсем запах пота, но ’те же яйца столько сбоку’
Добротная• 10 февраля в 14:51
Этот посмотрите
https://makeup.com.ua/product/780949/
Он без алюминия и без спирта.
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:07
Ответ дляАмелі на мілені
Есть Arm&Hammer с айхерба, ну он для дома. Для активной жизни и для офиса не подходит
А что Вы используете вне дома?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:08
Ответ дляNefertitti
Багато років купую від Веледи. флакон 100 мл зі спреєм. мені його досить на щодень
Такий у Вас?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:09
Ответ дляАшотакоя
Тільки сода з натурального.
1 ч.л розчинити у 100 мл води, вмочити ватний диск і протерти у потрібному місці.
Але ж незручно :(
Так, не зручно
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:10
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Для себе багато років гарньєр користуюсь, без оглядки шкідливий чи ні. Зате ніякого запаху поту
Я теж час від часу првертаюсь до рексони, але хотіла б щось екологічніше типу
Ответ дляСпайдерВумен
Пробовала. Такое себе. Полетел в мусор
Не работает?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:11
Ответ дляСпайдерВумен
И чем пользуетесь?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 15:12
Ответ дляДобротная
Этот посмотрите
https://makeup.com.ua/product/780949/
Он без алюминия и без спирта.
Спасибо! Вам понравился?
Фея_3уровень• 10 февраля в 15:16
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Кристал це теж форма алюмінію. І якщо одягу багато шарів, то він майже не працює.
Взагалі не одне й те саме, про алюміній. Кажу як людина, яка 10 років спокійно користувалася антиперспірантами, а потім отримала алергію на ті солі алюмінію. Тепер їх відчуваю навіть якщо зовсім трошки додали.

Кристал не сподобався взагалі.
Найкращим був Lafes, але щось я його більше не знаходжу майже. Salt of the earth - можна терпіти, але гірше.
Найк без алюмінію - непогано захищає, але у нього самого сильний запах, а я вже звикла, що натуральні взагалі не пахнуть після нанесення.
Ben&Anna з кокосовою олією - теж сподобався, але не на літо.
Аптечні типу лрп і віші - ні, фуфуфу. Погано захищають і тхнуть.

Автор, але від самого потовиділення натуральні не захищають, лише від запаху. І все одно не так добре, як антиперспіранти з солями алюмінію. Тому тримайте лайфхак: якщо зробити лазерку під пахвами, то запаху буде менше і натуральний ’вивезе’
Фея_3уровень• 10 февраля в 15:17
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Lavilin. Стільки галасу було в дев´яностих).
Ні про що він, проходили
Амелі на мілені• 10 февраля в 15:20
Ответ дляВсе знаю від і до
А что Вы используете вне дома?
Рексона, но хочу купить что то не такое алюминиевое
СпайдерВумен• 10 февраля в 15:38
Ответ дляВсе знаю від і до
Не работает?
Работает, но слабо.
СпайдерВумен• 10 февраля в 15:39
Ответ дляВсе знаю від і до
И чем пользуетесь?
Этот израильский идеально, но его сейчас не найти и цена. А последнее открытие Гаренье, за копейки и эффективно.
Добротная• 10 февраля в 15:56
Ответ дляВсе знаю від і до
Спасибо! Вам понравился?
Да!
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 16:28
Ответ дляФея_3уровень

Кристал не сподобався взагалі.

У мене лазерка зроблена. Натуральний справляється, але не завжди. А Вы на чому зупинились все ж таки?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 16:29
Ответ дляФея_3уровень
Ні про що він, проходили
Так, він не завжди працює
Ответ дляАмелі на мілені
Я как Вы))
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 16:30
Ответ дляСпайдерВумен
Работает, но слабо.
Ясно
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 16:31
Ответ дляСпайдерВумен
Спасибо. Поищу израильский, а вдруг...
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 16:32
Ответ дляДобротная
Да!
Ооо, спасибо, свои функции выполняет, верно понимаю?
Фея_3уровень• 10 февраля в 17:21
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну я написала все що є зараз, інші що поки пробувала в утиль пішли.
У мене варіантів нема, на жаль, як не справиться, то буду пахнути собою 🥲
Від солей алюмінію роздираю пахви до крові
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 18:24
Ответ дляФея_3уровень
Зрозуміла. Дякую
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 19:15
Ответ дляДобротная
Этот посмотрите
https://makeup.com.ua/product/780949/
Он без алюминия и без спирта.
Он шариковый? Есть ещё этой ТМ чайное дерево, как он, тоже хороший?
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 19:24
Ответ дляСпайдерВумен
Я нашла его на олх. 1300грн, он реально стоит этих денег?
СпайдерВумен• 10 февраля в 20:56
Ответ дляВсе знаю від і до
Нет, до того как пропал, был 400-450 грн.
автор Все знаю від і до • 11 февраля в 11:07
Ответ дляСпайдерВумен
Ясно. Спасибо
автор Все знаю від і до • 11 февраля в 11:12
Ответ дляФея_3уровень

Кристал не сподобався взагалі.

Якщо Salt of the earth то який Ви купуєте, стік?