Navochka• 10 февраля в 15:26
Я студентка-психолог. Заповніть анкету для мого диплому. Надішлю результати
Якщо у вас є можливість, дуже прошу взяти участь в моєму дослідженні для дипломної роботи. За вашим бажанням я можу надіслати вам результати, в яких йтиметься про особливості вашого характеру, відповідальність за власне життя, ставлення до невизначеності, вміння вибудовувати логічні зв´язки, а також про ваші соціально-політичні установки: ставлення до авторитетів, соціального порядку та рівності в суспільстві.
Минулого року вже писала сюди, багато хто тоді відгукнувся. Тому знову покладаю на вас великі надії )
Посилання на анкету:
Буду дуже вдячна всім, хто відгукнеться!
Посилання на анкету:
Ответ дляТайТаке
А сколько их там?
Там -да /-нет или сочинять надо ?
121 запитання. Тільки обирати відповіді. Бажано зазначати перше, що спадає на думку, думати довго не потрібно!
Є лише 1 частинка (20 запитань) - тест на визначення вміння будувати логічні зв´язки, там справді потрібно більше уваги. Але у оригінальній методиці на її виконання відводиться всього 3 хвилини. Тому не має бути дуже складно
Ответ дляOlga_72
Дуже підозрілі питання для психолога. Політолог, маркетолог, соціолог, але не психолог.
Вивчаю саме соціальну психологію. Тема на перетині психології, соціології, політології.
Тема дипломної: ’Психологічні чинники віри особистості в теорії змови’, якщо Вам цікаво )