Navochka• 10 февраля в 15:26

Я студентка-психолог. Заповніть анкету для мого диплому. Надішлю результати

Якщо у вас є можливість, дуже прошу взяти участь в моєму дослідженні для дипломної роботи. За вашим бажанням я можу надіслати вам результати, в яких йтиметься про особливості вашого характеру, відповідальність за власне життя, ставлення до невизначеності, вміння вибудовувати логічні зв´язки, а також про ваші соціально-політичні установки: ставлення до авторитетів, соціального порядку та рівності в суспільстві.

Минулого року вже писала сюди, багато хто тоді відгукнувся. Тому знову покладаю на вас великі надії )

Посилання на анкету: https://forms.gle/pkeCkSeXwKhfYUnh6

Буду дуже вдячна всім, хто відгукнеться!
Lisischa• 10 февраля в 16:19
Тест пройшла. До речі, відповідь не може бути вірна чи невірна, це не дружина ;) Відповідь буває правильна або неправильна.
ОльгаХ• 10 февраля в 16:23
Начала, дошла до 3-й страницы , глюк, пишет не удалось сохранить черновик
Начала снова. Дошла до пятой, снова -обновите страницу чтобы сохранить черновик. И перебросило на третью.
Не судьба
ivd_07• 10 февраля в 16:25
+
Александра-06e5• 10 февраля в 16:29
Тест прошла. Результат когда будет?
falcon• 10 февраля в 16:30
Відповіла для вас. Останні запитання для мене виявились найважчими. Тому що в мене на них неоднозначні відповіді. А взагалі цікаво. Хай щастить!
автор Navochka • 10 февраля в 16:32
Ответ дляАлександра-06e5
Тест прошла. Результат когда будет?
Сьогодні до кінця дня всім надішлю результати обов´язково.
Seehund• 10 февраля в 16:39
Напомнило анкету от Джобцентра на определение слабых и сильных сторон как профессионала. Такие же глупые вопросы вопросы, как и в этой.
Incanto77• 10 февраля в 16:46
Прийняла участь, як і минулого разу. Результат цікавий, але якщо це не надасть додаткових зусиль для вас, автор. Взагалі, прийняла участь заради допомги. Це першочергова ціль. Рада, якщо просто допоможу. Вдачі вам!
Anonimka ya• 10 февраля в 17:06
Ответ дляNavochka
Вивчаю саме соціальну психологію. Тема на перетині психології, соціології, політології.
Тема дипломної: ’Психологічні чинники віри особистості в теорії змови’, якщо Вам цікаво )
Так, в теорію змови, як правило, вірять дивні люди 😀
Я заповнила анкету, буду чекати на результат.
Калатея• 10 февраля в 17:22
+
автор Navochka • 10 февраля в 17:34
Ответ дляIncanto77
Дуже вам дякую! Вже сідаю розсилати результати, чекайте )
пицунда• 10 февраля в 17:38
я прошла. но последние вопросы не поняла какие группы имеете в виду жду результат
Kukysya• 10 февраля в 17:39
+ щось таке враження, що логічні завдання я провалила
Kate-715f• 10 февраля в 17:39
+
ПадаюВреверансах• 10 февраля в 18:09
Ответ дляIncanto77
Цікаво, скільки загалом нас заради допомоги підсобить автору?
Мені не важко було, а люди прямо висказують
Olga_72• 10 февраля в 18:14
Ответ дляТайТаке
Это на логику ?
Це перше питання того тесту
Olga_72• 10 февраля в 18:19
Ответ дляNavochka
Рашка обожнює спонсорувати такі опроси.
Лена Кор• 10 февраля в 18:19
Тест пройшла. Чекаю на результат.
ancha1• 10 февраля в 18:47
Пройшла. моя пошта ancha1@i.ua, якщо сьогодні не встигнете обробити,нічого,почекаю до завтра-післязавтра. Успіхів вам
al_tanya• 10 февраля в 19:45
+
Incol• 10 февраля в 20:14
+
ivd_07• 10 февраля в 20:59
Авторе, дякую за розшифровку результатів!
Kate-715f• 10 февраля в 21:53
Дякую, отримала результат
Volga_olga• 10 февраля в 22:03
Дякую за результат, переслала подрузі, сподіваюсь їй також направите відповідь :)
Моpгана• 10 февраля в 23:27
Розділ ’пара слів’ трохи втомив, але я впоралася)
Удачі Вам!
автор Navochka • 10 февраля в 23:38
Ответ дляМоpгана
Удачі Вам!
Дякую!
автор Navochka • 10 февраля в 23:39
Ответ дляVolga_olga
Так, звісно. Обов´язково надішлю відповідь кожному
Апель-синка• 11 февраля в 13:22
Ответ дляNavochka
О, вселенский заговор, масоны, окно овертона...
что там еще? а, кровь испуганных младенцев с адренохромом или как там его )))
Апель-синка• 11 февраля в 16:38
Заполнила. Удивилась вопросу про секс до брака.... в стране, где молодёжь начинает секситься в 12-13 лет.
Вопросы про моря-океаны утомили, это проверка на тупость что ли?
автор Navochka • 11 февраля в 18:13
Ответ дляАпель-синка
Ну бачите, люди вірять в таке частіше, ніж хотілося б )
В одному з опитувань, досліджуваним пропонували з 20 різних конспірологічних теорій, і 9 з 10 погодилися принаймні з однією з них.

Так що це не такий вже крінж як здається ))