7_кг_рыбы• 10 февраля в 17:52

А сколько получают победители МАН?

Ребенок выиграл второй (областной) этап малой академии наук. Поговаривают что им там за это стипендия положена. А про размеры не говорят ни слова. Сколько хоть примерно кто получал ?
Svitlo_• 10 февраля в 17:54
Може дадуть яку тисячу.
Efrazi• 10 февраля в 18:02
Раніше гроші не давали, проте як переможець в 11 класі, можна було вступати в універ лише за співбесідою, ще до основної сесії.
Катря Харківська• 10 февраля в 18:06
За всеукр давали раніше, зараз немає такого. За обласний етап ніколи і не давали.
Ana Fernandes• 10 февраля в 18:06
Раньше давали доп баллы при поступлении
ALEKSAMAR• 10 февраля в 18:09
На сайті МОН є наказ, здається # 1536. Переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і переможці ІІІ етапу МАН отримують президентську стипендію протягом року 2600грн/ місяць. За міжнар 100000 одноразово
https://mon.gov.ua/npa/pro-pryznachennia-stypendii...
автор 7_кг_рыбы • 10 февраля в 18:21
Ответ дляКатря Харківська
Катря Харківська• 10 февраля в 18:37
Ответ для7_кг_рыбы
фото
Ви вважаєте що Дніпропетровська райдержадміністрація по всій Україні стипендії видає? Якщо вони видають, то в них і питати треба
LyudaT• 10 февраля в 18:52
В Полтаві давали одноразово премію переможцям олімпіад і МАН, і учнями, і вчителям, які їх готували. І стипендію невелику платили. Тож, думаю, що це від місцевої влади залежить.