Ребенок выиграл второй (областной) этап малой академии наук. Поговаривают что им там за это стипендия положена. А про размеры не говорят ни слова. Сколько хоть примерно кто получал ?
Катря Харківська• 10 февраля в 18:06
За всеукр давали раніше, зараз немає такого. За обласний етап ніколи і не давали.
Катря Харківська• 10 февраля в 18:37
Ответ для7_кг_рыбы
фото
Ви вважаєте що Дніпропетровська райдержадміністрація по всій Україні стипендії видає? Якщо вони видають, то в них і питати треба