Злюка-закусюка• 10 февраля в 18:17
У кого подростки лечили акне системными ретиноидами, как результат?
Особенно у кого девочки,не было ли каких-то побочек?Выясняли ли вы причину акне,гинеколог,эндокринолог?
Сколько заняло лечение?Есть ли стойкий результат?
Просто слышала,что девочкам не желательно принимать ср во время полового созревания.
Злюка-закусюка
• 13 апреля в 12:14
Ответ дляПані з калабані
Толкова?
Может кто-то подписан на эту тему,поэтому поделюсь информацией и методом,который нам очень помог с акне.
В тиктоке одна врач дерматолог посоветовала такую рутину.Три дня эффезел,три дня скинорен,один день отдыха.Смотреть по состоянию кожи,если будет сильная реакция на активы,то можно делать три дня -день отдыха.Наблюдать на какой актив идёт сильная реакция и сокращать до двух дней.
Результат очень хороший.
Пані з калабані• 13 апреля в 13:05
Ответ дляЗлюка-закусюка
Результат очень хороший.
В мене така проблема
Пані з калабані• 13 апреля в 13:05
Ответ дляЗлюка-закусюка
Результат очень хороший.
В мене така проблема
Пані з калабані• 13 апреля в 21:47
Ответ дляЗлюка-закусюка
Результат очень хороший.
Дякую
Леннон_Жив!• 16 апреля в 11:15
Ответ дляТихоЯ
Я лікувалася системними ретиноїдами 14 місяців. Тривалість визначається індивідуально, щоб набрати кумулятивну дозу на кг ваги. Була сухість шкіри, очей, губ, але більше нічого. Дерматолог професіонал, високі дози я приймала в середині курсу і недовго, з контролем печінкових проб. Вже 1.5 року в ремісії, обличчя ідеал. Через 1 цикл після закінчення лікування завагітніла і народила здорову дитину. Мій лікар радила через 2 місяці вагітніти, хоча у всіх протоколах міжнародних значиться 1 місяць. Препарат не шкідливий, в правильних руках, відповідному дозуванні, з контролем печінкових проб - матимете довгостроковий результат. Я мучилася з акне з 20 років, поки в 33 не наважилася на лікування. А тригером стала війна. Через сильний стрес у мене вся спина запалилася, хоча до цього висипало лише обличчя. Лікар після консультації сказала - лише системні ретиноїди, без варіантів.
Скажіть будь ласка а ви на лікуванні на курсі коли були дотримувалися дієти?
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Леннон_Жив!• 16 апреля в 11:17
Ответ дляБабка_в_кедах
Вагітніти протягом 6 місяців після закінчення курсу заборонено, це щодо питання гормонів і підліткового періоду.
Мій досвід: приймала 8 місяців з 24 по 25 років, починала з 10 мг, через місяць 20, закінчила на 40 мг. Шкіра значно поліпшилася, висипання виникають якщо дуже вже погано харчуюся (в моєму випадку це цитрусові, шоколад і багато цукру в 1 день декілька днів поспіль), може 1-2 малесеньких прищичка з´явитися.
Побічні дії: ретинол внутрішнього застосування в першу чергу впливає на найслабші ділянки організму. У мене це був шлунок. Оскільки ретиноїди потрібно приймати одночасно з прийомом їжі, збагаченим поліненасиченими жирними кислотами, а я до такої кількості вершкового масла, авокадо і лосося не звикла, в перший місяць десь потягом тижня я разів 10 на день бігала в туалет 💩. Звісно, після 1 дня почала лікування Ентеросгелем, і шлунок заспокоївся.
Сухість шкіри, губ була присутня, але нічого критичного, жодних кровотеч з носа, очей не було. Гігієнічна помада, правильно підібраний дерматологом зволожуючий крем впоралися на ура.
Ще одна побічна дія — на 3-й місяць цикл був 40 днів. Я почитала, що якраз до 40 діб ж нормою для Роакутана, котрий я приймала.
8 місяців — маленький відносно строк, бо в основному лікування триває 10+ місяців. Я здивувалася, що конглобатне акне 3 ступеню (раджу відкласти їжу, якщо збираєтеся гуглити
) можна так швидко прибрати
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Леннон_Жив!• 16 апреля в 11:18
Ответ дляШлях до зірок
Висипання почалось десь з 15 років у доньки. Ми прошли і приватних дерматологів, косметологів і в місцевому шкірвендиспансері були.
Особливо ніяких поліпшень не було, а
навпаки стало гірше, особливо після
якогось новомодного косметолога, який
їй зробила чистку і запропонувала якись
догляд за кучу грошей:(
Потім я в інстраграмі знайшла лікаря дерматолога. Прийом онлайн. Вирішили спробувати ретиноїди. Допомогло. На жаль ніхто з місцевих лікарів немпропонував, можливо раніше модна було пролікуватись і донька не страждала б так.
Особливо ніяких поліпшень не було, а
навпаки стало гірше, особливо після
якогось новомодного косметолога, який
їй зробила чистку і запропонувала якись
догляд за кучу грошей:(
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Бабка_в_кедах• 16 апреля в 11:47
Ответ дляЛеннон_Жив!
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Звісно, дієти притримувалася суворо. Я більшість часу пила по 20-40 мг, то пачки навіть на місяць не вистачало, десь тижні 2-3
ТихоЯ• 16 апреля в 12:07
Ответ дляЛеннон_Жив!
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Дієти не дотримувалася. Навіть алкоголь пила. На рахунок скільки йде таблеток в місяць, то по-різному, бо дозування призначають різне, кожного місяця-два корегували.
Леннон_Жив!• 16 апреля в 12:20
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую
Леннон_Жив!• 16 апреля в 12:20
Ответ дляТихоЯ
Дякую
Шлях до зірок• 16 апреля в 19:42
Ответ дляЛеннон_Жив!
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
І ще питання пачка йде на місяць чи як?
Ми теж скоро почнемо лікування
Як нам казав лікар диета не потрібна. Але донька і так не.їсть жарене, багато солодкого і т.д.
По кількості. Лікар назначає лікування. Там різне дозування. Було і 10 мг і 40. Лікар дивиться аналізи і корегує лікування. Тому не можна сказати, на скільки хватит пачки. Виходить дороге лікування, але воно того варте.