МадамОхмури• Изменено 10 февраля в 18:34
Аренда массажной кушетки в салоне
Я начинающий массажист - клиенты с моей рекламы
Как правильно договариваться в салоне - какая логика?
Выезд на дом например 120 гривен и в салоне 100 гривен массаж но там я отдаю 50% ?.. а если поток пойдет а если не пойдет ? я могу брать не более 3х клиентов день - больше не могу и не хочу....
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:34
Ответ дляМарафетчица
Які ще рублі?
Вони не котируються ніде
окі вибачте то для прикладу 100 гривень виправила
Кому там слова не давали• 10 февраля в 18:36
Ну то є якась сума оренди яку ви повинні сплачувати, яке відношення салон має до того будуть у вас клієнти чи ні? Вони можуть зробити обʼяву, що в них зʼявився масажист, але точно гарантувати вам клієнтів наврядчи зможуть.
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:39
Ответ дляКому там слова не давали
я клієнтів від них не дуже чекаю але геть не в курсі як воно повинно буть. і в них не можу допитаться...
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:41
Є ж різниця я працюю на них на їх клієнтів.. або приводжу своїх.. як звичайно люди роблять ? не хочу бути ’лохом’ і не хочу нагліти :)))))
Кому там слова не давали• 10 февраля в 18:44
Ответ дляМадамОхмури
Тоді тільки розмовляти з ними, а як по іншому? Або вони беруть стандартну суму за місяць, або якийсь відсоток, ми ж не можемо знати які в них умови?
Грамотний хвіст• 10 февраля в 18:49
Могу сказать про стоматологию. Кресло/кабинет, берут либо на день, либо на пол дня и это конкретная, определённая сумма и работают на своих пациентах. В вашем случае теоретически так же долго быть. Вам на троих клиентов 3-5 часов, смотря что делать будете. Берите пол рабочего дня по конкретной сумме за день, а не 50% от дохода .
Мамин тріль• 10 февраля в 18:50
Ответ дляМадамОхмури
Що значить ’не хочу бути лохом’?
Якби у вас був повний запис, то питання б взагалі не виникло, адже це ви б уже могли керувати ситуацією, бо пропонуєте салону стабільний додатковий дохід без особливих вкладень. У вашій ситуації все навпаки, салон потрібен саме вам і заявляти про якісь вимоги трохи дивно. Всі починають з роботи в нормальний такий мінус. Вам треба напрацювати ім´я, репутацію, лояльність клієнтів і лише тоді можна змінювати умови або диктувати нові вимоги.
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:52
Ответ дляГрамотний хвіст
спасибо) логика понятная - как раз мне нужны кейсы кто как уже работает как принято)
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:54
Ответ дляМамин тріль
Що значить ’не хочу бути лохом’?
а ви читаєте півстрочки... то і значить - мені потрібні приклади - сьогодні нема повного запису, а завтра буде і як далі ?
Салон красивий , перспективний - вкладено в нього нормально і я поважаю це. АЛЕ де їх вивіска, реклама і якийсь двіж) нема - я свою рекламу клацаю і їм заодно теж - так не можу прайс випросити і зрозуміти хто пілінги які за скільки робить = лишаю бажаючих без відповіді без інстаграма))))
Кому там слова не давали• 10 февраля в 18:55
Ответ дляМадамОхмури
Ніяк, це ризики. Я теж в послугах.
МадамОхмури
• 10 февраля в 18:57
Ответ дляКому там слова не давали
Ніяк, це ризики. Я теж в послугах.
зараз їх рекламу в фотошопі малюю..
Мамин тріль• 10 февраля в 19:00
Ответ дляМадамОхмури
А я вам не приклад навела?
Але не звертайте уваги, з таким підходом і комунікацією повний запис ’завтра’ вам навряд загрожує. Більш-менш притомний салон теж не стане заморочуватись складанням вам ціни.
МадамОхмури
• 10 февраля в 19:03
Ответ дляМамин тріль
А я вам не приклад навела?
де ваш приклад?
Я зроблю собі запис сьогодні завтра - питання реклами і маркетингу.
Я і їм можу клієнтів накидати .. в них майстри манікюра простіше не буває. А інші набєгами незрозуміло як
Мамин тріль• 10 февраля в 19:15
Ответ дляМадамОхмури
де ваш приклад?
Перечитайте ще раз.
Майстер починає шукати салон коли:
а) не має повного запису, впізнаваності, ресурсів для масштабування або навіть початкової праці (місце, інструменти, новий досвід і т.д.);
б) має бажання масштабуватись і хоче побачити ’кухню’ зсередини, зрозуміти нюанси, придивитись, розузнати
в) має повний запис, але хоче змінити якісь деталі ( вже не влаштовує приймати вдома або їздити по клієнтам), але не має бажання чи достатніх знань вішати тягар приватного підприємництва на себе, ризикувати, вкладатись і т.д.
Ну і ще безліч інших варіантів. Що саме у вас? Нащо вам знадобився салон? Від цього і відштовхуйтесь. Ну і,по друге, якийсь дивний вибір. Нащо вам саме цей салон? Якщо вони нічого не роблять по вашим міркам. На ньому світ клином зійшовся?
А вже стосовно подальшої комунікації з салоном, умов, вимог - читайте попереднє повідомлення. Комунікація залежить від причини.
Майстер починає шукати салон коли:
МадамОхмури
• 10 февраля в 19:19
Ответ дляМамин тріль
Перечитайте ще раз.
Майстер починає шукати салон коли:
тому що я півроку манік там роблю і бачу що місто пусте - думала набіжать всякі татуажі, косметологи, подологи массажисти а тиша. вивіски нема - прайс я їм на своєму принтері набрала і на скло приклеїла... і от дала рекламку побачила інтерес - а диплом масажиста в мене давно простоює . попиту на те що я хочу робити нема - треба назбирати кліентів і їм вже продавати після масажу
Мамин тріль• 10 февраля в 19:23
Ответ дляМадамОхмури
де ваш приклад?
А тепер відповім як власниця. Вам не потрібен досвід інших, якщо вам є що запропонувати. Йдете до власника/директора, пояснюєте деталі, пропонуєте угоду (в будь-якій варіації, зручній для вас). Це взагалі не проблема
МадамОхмури
• 10 февраля в 19:30
Ответ дляМамин тріль
ну власниці дав грошей чоловік)) + її подружка працює ) лєнтяйка) які між ними відносини хз...
Спочатку мені захотілось в красівом салоне потусіть - послуги дієтолога діагностіка здоровья на приладі біорезонанса ітп - не пішло.. а тепер думаю як правильно пропонувати % .. яку лінію обирати
50% і мене нічого не хвилює або постійна оренда і я піднімаю ціни залено від їх запиту - бо антицеллюліт на весні , гарячі камені, ще можно прикупити аппаратний комбайн на рф ліфтінг кавітацію.. і т д ітп пошло поєхало
Мамин тріль• 10 февраля в 19:40
Я б не розглядала салон, куди власниця ходить лише наряди вигулювати. Бо зрештою їй всеодно набридне бавитись з майстром-двигуном. Хоча якщо у вас не стоїть гостро питання заробітку, то це міг би бути цікавий і корисний досвід
МадамОхмури
• 11 февраля в 19:47
Ответ дляМамин тріль
Мені потрібно - вигулюватись)) на постійну роботу не хочу і можу не працювати ... АЛЕ ж краще працювати, розвиватися, мати ще одну статтю доходу.
Також клієнти масажистів часто цікаві люди. Нігтики всім потрібні а от масаж - то вже інша ступінь)))