По словам Путина, администрация Трампа "наведет порядок" в Европе:
"Уверяю вас: Трамп, с его характером, с его настойчивостью, он достаточно быстро наведет там порядок. И все они, вы увидите – это произойдет быстро, скоро – все они будут стоять у ног хозяина и будут немножко вилять хвостиками. Все станет на свои места", – заявил российский диктатор.
Ирина-bbd0• 10 февраля в 21:12
На какую-то ревность похож этот детский сад
Осталось добавить ’а вот если бы Я пришел.то вы мои буусинки.булочки сладкие.корзиииночки...’
Ирина-bbd0• 10 февраля в 21:13
Ответ дляgannaspak
Пусть пуйло расскажет о своем хазяине товарище Си для начала и брате товарище Ын Чин или как его там
Си обещался на парад приехать)))
ПадаюВреверансах• 10 февраля в 22:25
Ответ дляOlvia1987
Ну что может быть хуже,чем война?
Хуче ніж війна, це війна за твоїм вікном.
Я не уявляю, якщо це повториться знову
ПадаюВреверансах• 10 февраля в 23:50
Ответ дляPole
Чекайте, ’це’ ще не скінчилося((
Саме за вікном немає вже. Але ж хто зна як далі буде
Соната любви• 11 февраля в 00:05
14 мюнхенская конференция, тогда и станет очевидным куда мы идем и что нас ожидает.
Соната любви• 11 февраля в 00:45
10 лютого 2025
’Ми можемо’: генерал Наєв назвав умову, за якої ЗСУ вийдуть на кордони 1991 року
Генерал зауважив, що українська армія залежна від постачання з країн-партнерів. Але коли постачатись буде достатньо — то виконання цих завдань реальне.
Українським військовим цілком під силу вийти на кордони 1991 року та навіть створити буферну зону навколо України. Все залежить від постачання зброї та боєприпасів. Про це розповів екскомандувач об´єднаних сил Збройних сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв´ю ’Українській правді’.
За словами Наєва, плани вийти на кордони 1991 року цілком реальні. Та пояснив, як працює схема.
’Визначається політична мета. Військові проводять розрахунки, подають політикам. Для того, щоб вийти на кордони 1991 року, нам необхідно стільки воїнів, нам необхідно стільки ракет, боєприпасів, танків, артилерійських гармат. І тоді, якщо це задовольняється, тоді ми виходимо на кордони 1991 року’, — пояснив генерал Наєв.