Захекалася читать• 11 февраля 2025

Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?

Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
Без комплексів• 11 февраля 2025
Мой мне подарил лет 7 назад шкатулку с рынка стремную и пластиковую розочку в колбе. С тех пор я всегда прямо говорю, что мне нужно . Потому что мужчины, особенно юные, иногда дичь творят и дарят ерунду.
Телефон Рубика• 11 февраля 2025
Ответ дляМилота
А мне на ДР чашку с моим фото. Тю
Мне круче, портрЭт 40х50 😁. Правда, не на ДР, а просто так.
На фото я на фоне природы, так он поменял его на фон со звёздами! Теперь это лежит на шкафу)) Зато, когда помру, есть готовый портрет 😁
Что у них в головах? Самое интересное, что он никогда раньше не страдал такой фигнёй! Что побудило отмочить такое в 53 года , не знаю))
Говорю-балакаю• 11 февраля 2025
Мені колись на 8 Березня подарував зубну щітку на батарейках.
автор Захекалася читать • 11 февраля 2025
Ответ дляХома з пастою
Это нормальный подарок, точно лучше чем духи. Ну если вы на всем экономите и те же духи для вас сложно купить, тогда наверное и у него нет денег на них.
Кому кращий такий ’ подарунок ’?. Як на мене - краще вже нічого.
Я десь писала ,що ми економимо ,що духи не взмозі купити ? -ні, то ж не вигадуйте .
Ответ дляБез комплексів
Так не юний вже давно ! І приблизно тиждень тому я казала що було б актуально особисто для мене - про чашку там мови точно не було .
Ответ дляГоворю-балакаю
Практичніше може бути тільки чашка 🤣
Хочу в БАНю• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Зрозуміло ,що річ потрібна в хозяйстві,но нахіба то дарувати в якості подарунка ? Можна ж було просто піти і купити ( навіть разом з Вами сходити ,щоб обрали яка Вам буде подобатися , ну це ж не подарунок !!!!)
Посоветуйте что подарить девушке, что бы ей понравилось и по карману не било.
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Було б цікаво ,якщо чашка з моїм ім´ям була б не мені )))
Ну, подпись Зае, не уникальна. Зай много, мало ли какой адресована
Ответ дляШанельКуКу
🤷🤦Ви читаєте якось по - своєму ? Ясно ж написано ,що на чашці ім´я
Ответ дляХочу в БАНю
Все залежить від ваших можливостей та побажань вашої половинки. Краще дослухатися і якщо ,навіть,це якась дрібниця,то нехай вона буде з списку цікавих та потрібних їй ! А не вилка,ложка, чашка , віник чи кастрюля😉
Хочу в БАНю• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну напишите пожалуйста 5-10 подарков которые приятны, а стоят как можно дешевле.
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Вероятно вы читаете ’ особенно’. Слово Зая с большой буквы.
П.С. Судя по прочитанного- подарок явно выстрадан
Ответ дляХочу в БАНю
’ как можно дешевле’ - це скільки ?. Бо якщо Вам 35-45 років, хороший та стабільний дохід ,но Ви чомусь ’ как можно дешевле ’ (тобто майже задарма ) -краще тримайтесь від дівчат подалі . Бо в такому віці довго вже не вийде постійно гуляти з дівчиною холодним парком з однією гвоздикою в целофановому пакеті
Ответ дляШанельКуКу
Оце Ви королева гумору 🤣, прямо нема рівних - коміки відпочивають. Вчіпились до якоїсь Заї і продвигаєте цю тему далі ,хоча такого в моєму пості не було і близько 😉
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Коханок бажано підбирати з ім’ям дружини - щоб не спалитися
Але дійсно, чашка коханці - це хіба якщо хочеш розстатися
І якщо хочуть розстатися - розстаються до 14.02, щоб не тратитися))
Тому таки напевно чашка Вам)))
Ответ дляviter33
Тому таки напевно чашка Вам)))
То не напевно, то точно 🤣😭 (p s : смішно , аж до сліз )
Ласковая_львица• 11 февраля 2025
Автор, а скільки років ви разом? І щоб конкретно ви хотіли на подарунок? Чоловіки натяки не дуже розуміють.
Хочу в БАНю• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Спасибо за совет. Но все таки хочется каких то названий подарков. Ну что вам бы приятно было с минимальной ценой.
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Турботливий чоловік
Не дарує якийсь спінінг, а подарунок лише Вам , який ви щодня використовуватимете і щоразу про нього згадуватимете)))
І не полінився ’підняти зад’ - знайшов саме з вашим іменем, не ’єдиній коханій’ !!
Ответ дляЛасковая_львица
Більше 20. Ну на крайній випадок можна ж спитати ще раз ,якщо не зрозумів коли я натякала та показувала ,після його запитання ,що саме я б хотіла
Ответ дляviter33
Турботливий чоловік
Ну чашки ’єдиній коханій ’ - взагалі унікальний і мега практичний подарунок. В разі розриву стосунків можна забрати чашку з собою та подарувати новій коханій 🤣
І так до безкінечності 🤣🤣🤣🤣.
Головне,щоб ніяка кохана не розбила ,бо не буде що дарувати наступній
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну, не нравится Зая, то пойдите посмотрите ещё раз на чашку с вашим именем Подумаешь - проблема века кружка с именем Приська.
Все ещё на первой странице поняли, что супруг ваш обесценил ваши желания и прямые запросы на хотелки. Что поделать, если он не считает вас достойной того, что вы озвучили? Духи, украшения? Ха - кружка и точка.
П.С. Жизнь - боль
Ответ дляviter33
Турботливий чоловік
А що там підіймати зад ? Навпроти через дорогу штампують ті чашки ,які хочеш )
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляviter33
Тому таки напевно чашка Вам)))
Конечно ей. Она и так это поняла.
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
І так до безкінечності 🤣🤣🤣🤣.
Я про те, що купив не в найближчій будці/магазинчику. а таки трохи пошукав ( з відповідним іменем)
П.С. при розриві стосунків чашка може бути розбита об голову, тому далеко не факт, що вдасться передарувати наступній ’єдиній коханій’
Ответ дляШанельКуКу
П.С. Жизнь - боль
А Ви ще й екстрасенс )
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
мені чоловік на др подарував банку розчинної кави, років 16 тому, навіть не знала як реагувати, сумнівалась в його розумових здібностях
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну от - знайшов де і підготував сюрприз!!
А ви так його не цінуєте!!
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Так она прямо просила. Он проигнорил её просьбу и купил чашку, поставил на ’лобное’ место чтобы точно нашла и скажем так, заранее удивилась
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
При чому ви п’єте чай. а каву - лише він)))