Захекалася читать• 11 февраля в 01:10
Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?
Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
Ні грама• 11 февраля в 18:18
Ответ дляЗахекалася читать
Ну чашки ’єдиній коханій ’ - взагалі унікальний і мега практичний подарунок. В разі розриву стосунків можна забрати чашку з собою та подарувати новій коханій 🤣
І так до безкінечності 🤣🤣🤣🤣.
Головне,щоб ніяка кохана не розбила ,бо не буде що дарувати наступній
І так до безкінечності 🤣🤣🤣🤣.
Ну слушайте, он к вам всем сердцем и душой, показывает , что вы єдина кохана, еще и имя , я так понимаю, редкое, может вообще заказывал печать, те творчий підхід, с душой, а вы..эх..
неблагодарная.. )
Духи потом пойдете р купите с его карточкой, проблема что ли .
неблагодарная.. ) Духи потом пойдете р купите с его карточкой, проблема что ли .
З понеділка на дієті• 11 февраля в 19:52
Загалом нічого майже за 20 років. Якщо щось і було, то на Новий рік або День народження. Інших свят у нас не було ніколи, а згодом і ці зникли. Коротше, якщо по темі, то поповнення мобільного на 100 грн років 15 тому. Або шампунь Пантін...
Будьте так ласкаві• 11 февраля в 20:01
Мне муж подарил как-то каменную ступку для специй.
Шикарный подарок 😂 кстати я ею пользуюсь )
У мужчин реально плохо с воображением, поэтому я бы ни в коем случае не учиняла бы скандал, лучше наперед говорить, что вам нужно конкретно, а не ждать романтики как в сериалах
Качка в тапцях• 11 февраля в 20:35
Ответ дляХочу в БАНю
Девушки что подарить можно той с кем встречаюсь на 14 февраля ДР 8 марта, что вы любите? Напишите пожалуйста, но бюджет недорогой 500 грн +-
Якщо знаєте улюблені парфуми, то можна їх міні- версію(5мл), типу щоб носила в сумочці. Додати ще квіти. Або ось бродила по Сінсею, нюхала аромасвічки, такі були прикольні аромати, типу весняний сад, і сам свічник красивий, то як доповнення підійшло би, мабуть. Але треба знати смаки дівчини
Хочу в БАНю• 11 февраля в 20:36
Ответ дляКачка в тапцях
Не знаю. А что можно подарить не зная предпочтений в еде ароматах и любимых цветов?
Качка в тапцях• 11 февраля в 20:41
Ответ дляХочу в БАНю
Ну важко сказати, не знаючи людину. Ну, безпровідні навушники можна за 500- 600 знайти. Якщо думаєте, що потрібні. Ну або сертифікат Єви - Простора чи кого там ще. Якусь туш вибере. Бо на Брокард не вистачить 500
любименькая• 11 февраля в 21:04
Автор, как говорил Сатья (и он прав), что лучший подарок 💝 и сюрприз - это точная ссылка на него, у мужчин плохо с фантазией и мысли 💭 они также не угадывают
Просто «намекните»: я так хочу вот это и надеюсь , мой Валентин «угадает»
и фото ему или ссылку, где продается.
Будьте легче, подыграйте и потом искренне порадуйтесь, что «угадал» точно
и фото ему или ссылку, где продается.
любименькая• 11 февраля в 21:08
Ответ дляЗахекалася читать
Відносини хороші. Любов, повага, турбота, допомога коли треба.
Тільки ось романтики і подарунків 0. Ні, я не меркантильна ,можу й сама купити що хочеться. Но питати тиждень тому,що б я хотіла ,щоб купити чашку ?
Ну сколько вам лет?
МУЖИКИ - НЕ РОМАНТИКИ
Точно выполненное ваше пожелание, высказанное вслух, вот самое романтичное -что вас услышали
МУЖИКИ - НЕ РОМАНТИКИ
Привіт з ботойбіччя• 11 февраля в 21:13
Ответ дляЗахекалася читать
Коли ви вже з тією романтикою заспокоїтесь? Чи ви хочете раз на рік романтику, а кожен день у ніс? У вас все є для щастя, як ви пишете і любов і турбота і допомога. То на що конати чоловіка подарунками? Прийміть це, що не всі романтики, або шукайте романтика, як вам це так важливо
Хочу в БАНю• 11 февраля в 21:16
Ответ длялюбименькая
и фото ему или ссылку, где продается.
Автор даже мне не написала чего хочет. Хотя я прямо спросил. Она сама заслуживает эту кружку. Автор испей кринжа вдоволь из именной кружечки от души )
любименькая• 11 февраля в 21:20
Ответ дляЗахекалася читать
Не знаю чому ,але я навіть подумати не могла ,що він може такий подарунок обрати. Я взагалі-то думала ,що він щось з того ,що я озвучила буде дарувати.
Мабуть треба сказати ,щоб ще віника купив до чашки
Лучше метлу 🧹
Стетоскопуло• 11 февраля в 21:39
Ответ дляЗахекалася читать
Ви багато знаєте коханок ,які будуть раді чашці ?🤣
Ще 20 років тому ,моя колега, яка була коханкою заможного одруженого чоловіка ( старшого від неї значно ) , казала що за безплатно хай жінка дає ,а сама крутила його на авто, шуби ,коштовності і так далі
А вы не за бесплатно. А за чашку.
Захекалася читать
• 11 февраля в 21:42
Ответ дляСтетоскопуло
А вы не за бесплатно. А за чашку.
В контексті було не про мене ,а про потенційну коханку ,яку тут приплітають мало не в кожній темі. Думаю ,що якби й була коханка,то їй та чашка була б теж ,як зайцю стоп- сигнал
Захекалася читать
• 11 февраля в 21:53
Ответ дляХочу в БАНю
Ох це ’ даже ’ ,ніби якись особливий чи особлива. Читайте уважніше саму тему -там описано чого б хотіла я. Думаю ,що між парфумом , білизною і прикрасами можна легко щось обрати.
1) парфуми - ніколи не прогадаєш подарувавши аромат ,яким людина користується весь час.
2) прикраси - тут теж нічого складного,можна обрати на свій смак ,а в крайньому випадку уточнити
3) білизна - тут взагалі ніяких обмежень,так сказати ,повна свобода та політ фантазії. Справа ж не в тому ,що в жінок нема трусів і бюстгальтерів чи вони закінчились прямо сьогодні ! Справа в тому ,що купуючи такий подарунок чоловік може сам, на свій смак вибрати комплект, в якому йому б хотілось бачити та роздягати ! Це може бути гарне боді , може бути еротичний комплект чи тематичний,та навіть базовий . Безліч варіантів існує аби було бажання ,фантазія та фінанси дозволяли ( але це ,звісно,не для тих ,у кого на все 500 грн 😉)
Кундалина• 11 февраля в 22:53
Набір з марк енд спенсер на день валентина! Гарненький пакетик а в ньому жива квітка, цукерки і свічка! Чоловік був при грошах, зустрічались 3 місяці. Ну не по цій причині, але був посланий. жлобство зіграло теж роль!
Капитанша• 11 февраля в 22:58
Банку з маминою закруткою. З наплічної сумки дістав, вечір носив з собою. Перше і останнє побачення. Так і не знаю, огірки там були чи помідори)
ЖивунаБагамах• 12 февраля в 02:16
Может и муж не особо рад тем сумке и ремню, а пользуется, что б приятно сделать? А может, ему просто пофиг на вещи, а вы изголяетесь? Я раньше тоже бегала- старалась, поняла, что зря. Теперь, для себя- скажу, что хочу сама, и буду довольна, мужу- куплю что-то съедобное из того что он любит, и даже париться не буду. Меньше нервов, бегатни, и ожиданий. Мир и покой. Для ребенка только стараюсь в плане подарков и все.