Захекалася читать• 11 февраля 2025

Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?

Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
То лише Ваша суб´єктивна думка 😉
Не-не. Я пишу лишь то, что вы транслируете
автор Захекалася читать • 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
І що ,схоже ,що я абьюзер ?)
Свекруня• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Я й без його карти можу купити те,що хотіла. Мені смішно, образливо і не зрозуміло ,як комусь може прийти в голову дарувати ЧАШКУ. У нас нема недостатку в чашках , не було великого бою чашок ,щоб тепер купляти чашки де бачимо )
боже, яка Ви душна, чомусь навіть шкода Вашого чоловіка.
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
чоловіки? ну колеги норм, я сама дарю алкоголь, ну від близької людини - це недоречно
Ценителям и коллекционерам - весьма кстати. Хорошие сигары и коллекционеая бутылка алкоголя.
Ответ дляСвекруня
То для пояснення,що я не з тих ,хто не може собі труси купити без чоловіка

Я нік прямо зачотний
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
питала, він сказав - ну тиж любиш каву))) я то люблю, але на др віддаю перевагу золоту)))
И после этого он на вас женился?
Ответ дляШанельКуКу
Так - поціновувачам ! А якщо подарувати алкоголь чи ті ж сигари людині ,яка взагалі не п´є чи не курить взагалі ?
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
И после этого он на вас женился?
він до того женився. взагалі різні періоди були, я зрозуміла що він дуже, мьяко кажучи, економний і не вміє робити подарунки. Було таке - купувала подарунки собі сама, взагалі нічого не отримувала на ДР, дарував щось гарне і доречне (фен, мийник вікон)), навушники), випік торт у подарунок)))
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Давайте разовьем мысль с сторону чашки... один, два, три
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
А золото?
Ответ дляШанельКуКу
А чашка в будь-якому випадку така ж недоречна ,як дорогий алкоголь чи сигари для людини яка не вживає та не палить 😉
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А золото?
золото один раз)))
Ответ дляСкіфська пектораль
Економний ( тобто жадний ) чи скоріш без ініціативний ?
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Это уже все уяснили. Говорю же - давайте разовьем мысль. Раз это подарок на отье..сь, и он адресован именно вам, то...
Ответ дляСкіфська пектораль
золото один раз)))
На весілля ?
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
не можу вважати його жадним - бо у нас спільний бюджет і я рулю, економить він на собі. скоріш безініциативним
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
золото один раз)))
К чему приурочил?
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
На весілля ?
ні, ми лдружені вже майже 19 років, колись на початку сімейного життя
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
К чему приурочил?
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
На весілля ?

На шею
Ответ дляСкіфська пектораль
На початку сімейного життя - це обручки в день весілля ?
Вже бачу ,що на др. Але молодець
Ответ дляШанельКуКу

На шею
Як в племенах ?
viter33• 11 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
У сотрудника жену и любовницу звали Света, очень удобно
В старі-добрі часи третина класу були Наталі)))
Тому заводити дружину і коханку - тезок не було проблемою
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Вже бачу ,що на др. Але молодець
та не гоніть!))) кільце і сережки з перлинами, я сама із ним вибирала на ДР
Ответ дляШанельКуКу
Піду куплю ліхтарик і носки . Буде по - багатому цей раз
Свекруня• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать

Я нік прямо зачотний
нік так, супер
я ось не хочу чашки отримувати, то перед подією цікавлюся, чи мій коханий Вася не хоче часом своїй киці подарувати такі от духи/сережки/телефон/машину і т.д. Вася радий, що йому не треба голову ламати і ризикувати потім отримати по голові цінною чашкою з моїм ім´ям, радо дарує те, що хочеться в даний момент. Конфлікту немає, всі щасливі.
п.с. вася з кицею разом 17 років, одружені 14. Бо зараз особливо добропорядні дами звинуватять в содержанстві
Не будь КакСвета• 11 февраля 2025
Честно говоря, Вы слишком заморачиваетесь. Испортите настроение и себе, и ему. У меня муж тоже не очень умеет выбирать подарки, поэтому мы в основном вместе идём и покупаем, что я хочу или я ему ссылку отправляю. Но если дарит что то такое этакое, то я просто принимаю как любой другой подарок, благодарю - ему приятно. А украшение или там духи, мы значит просто пойдем купим в любой другой день и все) ну подарит чашку, а потом скажете что Вам нужно то и то - и купите. И все довольны
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Вже бачу ,що на др. Але молодець
взагалі то, я вас розумію, чашка то зашквар. але простіть його, вони дивні
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Так вы же раньше писали ’мягко говоря -экономным’
Теперь пишите что не считаете его жадным.
Интересно, а как тогда вы это называете?
Он не жадный - он безинициативный.
О как! Товарищи - писец
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну, так свадьба и есть начало