Захекалася читать• 11 февраля 2025
Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?
Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляviter33
Турботливий чоловік
Не дарує якийсь спінінг, а подарунок лише Вам , який ви щодня використовуватимете і щоразу про нього згадуватимете)))
І не полінився ’підняти зад’ - знайшов саме з вашим іменем, не ’єдиній коханій’ !!
100%
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляviter33
При чому ви п’єте чай. а каву - лише він)))
ні, каву пила я, він не пив, все одно це не гарно, дарувати продукти((
Ласковая_львица• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Більше 20. Ну на крайній випадок можна ж спитати ще раз ,якщо не зрозумів коли я натякала та показувала ,після його запитання ,що саме я б хотіла
Так ви і досі не зрозуміли, що він не купує прикраси? Чи що ви там хотіли. Що в нього інше бачення подарунків, тобто не таке, як ви хочете. А телефон ви сказали, що не треба. Може він вас боїться?
Швидкоруч• 11 февраля 2025
Девки, шо вы понимаете в подарках
Мне поклонник на Новый Год подарил свинью-копилку. Здоровая такая свинья на задних ногах в костюме гангстера. Я и была невысокого мнения о его умственных способностях, но после подарка я поняла: я его умственные способности переоценивала😆
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Ну 5 років підряд мені на день народження телефон ,хоч і не дешевий , це було вже надто примітивно
Ответ дляЛасковая_львица
Дівчата!!
Чоловікам треба скидати посилання на товар в інтернет-магазині !!
Якщо не продається в інтернеті - брати його за руку і вести з ним і ’купувати собі’
За багато років екс-дружина та коханки так і поступали - діє безвідмовно!!))
Ну квіти - просто сказати які любить))
Хочу в БАНю• 11 февраля 2025
Девушки что подарить можно той с кем встречаюсь на 14 февраля ДР 8 марта, что вы любите? Напишите пожалуйста, но бюджет недорогой 500 грн +-
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
А Ви ще й екстрасенс )
Господи
Ну какая же вы догадосная
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Девки, шо вы понимаете в подарках
Ви вмієте розвеселити )
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
мені чоловік на др подарував банку розчинної кави, років 16 тому, навіть не знала як реагувати, сумнівалась в його розумових здібностях
Не спрашивали его о мотиве?
Ответ дляЗахекалася читать
А ви ’Галя балувана’(((
Телефон недешевий 5 років підряд - занадто примітивно
Вирішив підійти оригінально (кружка з іменем) - теж не влаштовує((
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляviter33
Ну от - знайшов де і підготував сюрприз!!
А ви так його не цінуєте!!
Самое интересное будет, если он и не заходил туда, чтоб не напрягаться, а сделал онлайн заказ с доставкой на дом. Нуаче?
Или новый поворот событий - чашку подбросили
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Скажите это тем, кому дарят торти, конфеты, вина
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Навіть не важливо ходив він туди чи її приніс / привіз хтось ,бо дурна ідея з чашкою
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А потім разом те їдять ?) не бачила ще такого ,щоб дарували продукти харчування
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Господи
Ну какая же вы догадосная
Вже яка є 😉
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Не иначе. Либо провоцирует. Там вообще абьюзивные отношения. Или госпожа и саб. Он ей чашку - она пинает и хлещет = идилия
Я только за!• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Я й без його карти можу купити те,що хотіла. Мені смішно, образливо і не зрозуміло ,як комусь може прийти в голову дарувати ЧАШКУ. У нас нема недостатку в чашках , не було великого бою чашок ,щоб тепер купляти чашки де бачимо )
Ну может в этом и проблема, что вы всегда все сама-сама-сама, поэтому он и дарит подарки на о-сь
ГонУрова дівка• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Було б цікаво ,якщо чашка з моїм ім´ям була б не мені )))
У сотрудника жену и любовницу звали Света, очень удобно
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Оце у Вас фантазія )
ГонУрова дівка• 11 февраля 2025
Ответ дляАнонимарик
Мне мой будущий муж подарил сережки, когда я носила клипсы. Тоже такое себе было
Может, кому то не подошло и вам подарил
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну, жо па делать. Что заслужили
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ну, жо па делать. Что заслужили
То лише Ваша суб´єктивна думка 😉
Захекалася читать
• 11 февраля 2025
Нічого не говорячи про чашку ,спитала щоб він хотів?Сказав ,що ліхтарик 🤷
Може це вже старість , всякий мотлох в будинок тащити ? Є вже ліхтарики які хочеш дома ,які просто так купувались
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
чоловіки? ну колеги норм, я сама дарю алкоголь, ну від близької людини - це недоречно
Скіфська пектораль• 11 февраля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Не спрашивали его о мотиве?
питала, він сказав - ну тиж любиш каву))) я то люблю, але на др віддаю перевагу золоту)))
Ms. Похвала• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну то проходьте мимо і радійте чашкам 😉
А чому ж їм не радіти? Прикольно, заморочився!
ШанельКуКу• 11 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Оце у Вас фантазія )
Не-не-не, даже и не начинайте. Я не по тем делам