Захекалася читать• 11 февраля в 01:10
Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?
Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:22
Ответ дляMs. Похвала
Не було з чим кращим порівнювати, 70 років в ізоляції жили.
Можливо й так. Але атмосферу свята дід міг створити всім (на відміну від мого батька ,який навіть не намагався щось в цьому напрямку робити ). Завжди з приводом чи без - дарував бабусі квіти. Коли ми ( внуки) були малі, бабуся часто діставала свою шкатулку і ділилась спогадами та історіями кожної прикраси
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:25
Ответ дляДайте подуться
збережу тему і почитаю вже 14 лютого)) цікаво
Гарне рішення 👍
Може напишу про те ,як збираю мотлох в скриню ,щоб дістати та показувати внукам
Ласковая_львица• 11 февраля в 11:51
Автор, а ви ніколи не думали, що найкращі подарунки - не матеріальні, а інші. Що ви можете подарувати з нематеріального? Можливо, у такий спосіб чоловік хоче натякнути, що є інші виміри подарунків, нематеріальні. Це інший рівень. Я зрозуміла, що по фінансам ви заможні, тому, можливо, час переходити на інший рівень?
Захекалася читать
• 11 февраля в 12:03
Ответ дляЛасковая_львица
Нематеріальне вже було довго. І прогулянки парком по пару годин і побачення -екскурсії в звичайному в трамваї , плакати своїми руками і т д
Ласковая_львица• 11 февраля в 12:26
Ответ дляЗахекалася читать
Можливо, ви шукаєте те, за що прискіпатися до чоловіка? Ну як він 20 років такий, то навряд зміниться. Влаштуйте свято на двох. Спечіть печиво з побажаннями чи зробіть йому торт з його іменем, і відзначте вдвох. Закохані зазвичай дарують приємні дрібнички. Це свято не про гроші.
Захекалася читать
• 11 февраля в 12:30
Ответ дляЛасковая_львица
Не про гроші ,але подарувати чашку і лягти спати - теж такий собі подарунок. Писала ж, що краще просто букет квітів було б значно краще ,ніж та безглузда чашка. Мабуть треба було не ліхтарик ( як замовив ) добротний ,а річний запас туалетної бумаги купити на подарунок - ну це ж потрібна річ , користуються нею щодня
Ласковая_львица• 11 февраля в 12:34
Ответ дляЗахекалася читать
В тім то й річ. Він вас омолодив років на 20. Чашка - подарунок юній дівчині від юного хлопця. Тому можете разом відсвяткувати. Поставитися з гумором. Я так зрозуміла, ви не в Україні та ТЦК не боїтеся, тому у вас проблеми з чашкою. Святкуйте, радійте, зараз важкі часи, не так багато можливостей для свята. Ви є один в одного. Все інше дрібниці. Все у ваших руках.
Захекалася читать
• 11 февраля в 13:35
Ответ дляЛасковая_львица
Ясно ,що на фоні глобальних проблем ,чашка то звичайна дрібниця ,які не варта уваги взагалі . Вона просто стала для мене 🚩. Розумію ,що були часи коли не було як і найкращим подарунком була присутність поряд ( хоч в тому ж парку чи трамваї ) , потім дітям старались - теж ніби не до романтики ,бо завжди на щось треба. І тут наче вже дійшов час до себе ,а тобі хочуть подарувати - ’ на тобі,Боже , що мені негоже ’. Повторюсь ,що справа не в ціні подарунку ,а в самому підході до нього та й завчасно ж знав ,що ложки ,вилки , тарілки ,віник , пилосос - це базові речі ,а не подарунок на свята
Принцепесочка• 11 февраля в 13:41
Ответ дляЗахекалася читать
Тобто, ми маємо повірити в те, що десь існує родина, в який жінка дарує шкіряні сумки, пояси та телефони, а чоловік - чашку з надписом, що проявляється? Маючи гроші на ювелірні вироби і парфуми, на які його жінка прямо натякала?
Захекалася читать
• 11 февраля в 13:46
Ответ дляПринцепесочка
Так ,саме так і відбувається . Якщо я покажу в магазині - може купити тут же ,що хочу ( я навіть не встигаю подумати ,щоб дістати гаманець ). А сам он на чашку спромігся.
Телефони він мені дарував 5 років підряд ,хоча я після другого телефону думала ,що він щось нове придумає
ГонУрова дівка• 11 февраля в 13:51
Ответ дляАпрель Ивановна
Політ на повітряній кулі. Я відмовилась.
Чего?)
Прикольно, правда недешево и опасно ‼️
Апрель Ивановна• 11 февраля в 13:53
Ответ дляГонУрова дівка
Чего?)
Прикольно, правда недешево и опасно ‼️
Бо це страшно. Мені адреналіна в житті і без кулі вистачає, аж зашкалює.
Принцепесочка• 11 февраля в 13:57
Ответ дляЗахекалася читать
А покажiть чашку, будь ласка
Сусідка знизу• 11 февраля в 14:13
Ответ дляХочу в БАНю
Девушки что подарить можно той с кем встречаюсь на 14 февраля ДР 8 марта, что вы любите? Напишите пожалуйста, но бюджет недорогой 500 грн +-
Хотела бы помочь, но даже не знаю, что подсказать по такому бюджету, не зная вашу девушку и её возраст и уровень жизни.
На 14 февраля можно было бы цветы + мягкую игрушку или какие-то интересные сладости
Вкуси мене• 11 февраля в 14:17
Ответ дляХома з пастою
Это нормальный подарок, точно лучше чем духи. Ну если вы на всем экономите и те же духи для вас сложно купить, тогда наверное и у него нет денег на них.
Чим це чашка краща від парфумів?
Хоча, мож, яка чашка копійчана, такі й парфуми, десь із ватсонса))) тоді одноштибне гівно, так.
То ж не веджвудську порцеляну дарує, щоб так - хоба!!! Краще!!!
Вкуси мене• 11 февраля в 14:22
Ответ дляПринцепесочка
А ви наче вперше чуєте про таких пентюхів)))
Попитайте подружок) Вам і не таке розкажуть, 100%.
А чого, бо звикли, що тато мамі (в кращому випадку) нову каструлю на др купує, бо стара прогоріла, а жерти хоче. І не таке відсмалюють.
Захекалася читать
• 11 февраля в 14:25
Молчалка• 11 февраля в 14:26
Ответ дляЗахекалася читать
Було б цікаво ,якщо чашка з моїм ім´ям була б не мені )))
згадався мій 11-й клас)). Перед НР розійшлась з хлопцем, наші друзі (ми в одній компанії були) казали, що він за мною страждає, хоче помиритись. І от, його кращий друг мені каже, що той купив ведмедика, а листівку підписав ’Каті з любов´ю’ (я Катя). Приходить НР, і я дізнаюсь, що в нього нова дівчина - Катя. (а так страждав, так хотів, щоб знов були разом).
Але то так, згадалось))
Стосовно вашого подарунку - я вас розумію... меня траплялись тільки чоловіки, які дарували максимально дивні подарунки. Типу, в магазинах з подарунками для дому глянеш на якусь дурацьку скульптуру чи метрову вазу, і думаєш - хто їх купує? (ото мені щось таке дарували)
Але то так, згадалось))
Захекалася читать
• 11 февраля в 14:28
Ответ дляМолчалка
Але то так, згадалось))
Останнє речення прямо 🔥
Захекалася читать
• 11 февраля в 14:36
Ответ дляВкуси мене
На скільки мені відомо - в сім´ї свекрів ніхто нікому ніяких подарунків ніколи не робив. На всі свята вигляд ,що нічого не відбувається і це звичайний день - дні народження, річниці та інші свята завжди йшли мимо . Тільки він же скільки років живе окремо від них
Шальная коклетка• 11 февраля в 14:42
В мене все є.тим більше люблю сама все вибирати.Не люблю подарунків ні від кого.
Захекалася читать
• 11 февраля в 15:00
Після стількох повідомлень стало зрозуміло ,що той, хто отримував такі ’подарунки ’ з відділу незрозумілих ( читай непотрібних ) речей для дому - той відчуває як це і згоден ,що це не той подарунок ,який хочеться отримати на якесь,навіть символічне свято .
Хтось все-таки був би радий такому,бо не дарують ніякого .
Дехто має діловий підхід - кидає посилання чи локацію магазину з уточненням ,що саме хоче . А потім просто насолоджується подарунком,який таким чином отримав.
Я куплю собі сама те ,що хотіла .
За чашку буду мовчати ,поки не отримаю. І якось при нагоді скажу,що це не той подарунок ,який хочеться і варто дарувати на свята .
Вдалого всім дня. Мирного неба . Нехай Ваші бажання співпадають з можливостями і завжди здійснюються .
Закриваємо тему )
Я куплю собі сама те ,що хотіла .
Закриваємо тему )
успокойте_Меня• 11 февраля в 15:32
Ответ дляЗахекалася читать
Гарна ідея 🤣,але поки офіційного вручення не було ще. Не можу придумати як краще вчинити :
- чекати поки подарує і сказати ,що я не рада
вже розказати ,що знаю що то
Может єто не основной подарок, а один из , а вы наедите.
Приму в дар• 11 февраля в 15:42
Набір каструль та сковорідок. Не на свято, а просто. Не показала тоді свого розчарування. Зараз би, через 20 років шлюбу, сказала б.
Козачка• 11 февраля в 15:45
Ответ дляХочу в БАНю
Посоветуйте что подарить девушке, что бы ей понравилось и по карману не било.
секс
Захекалася читать
• 11 февраля в 18:02
Ответ дляМиссис Буркул
Расчёску
Нову ? Бо після коментаря про б/у дезодорант , я вже нічому не здивуюсь
Миссис Буркул• 11 февраля в 18:03
Ответ дляЗахекалася читать
Новую. Но страшную , самую дешёвую