Захекалася читать• 11 февраля в 01:10
Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?
Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
Захекалася читать
• 11 февраля в 10:16
Ответ дляТуфли в чешуе
Да, я тоже технику, посуду и телефоны не считаю особым подарком. Просто покупаем. Хотя мужу наушники apple дарила, какую-то модную электрическую щетку за 400 баксов, а он мне дайсон.
Оці потрібні речі в якості подарунку ,то окремий вид знущань. Батьки в дитинстві дарували на кожне свято те ,що треба було б купити і так просто - светри, джинси, куртки , колготки і т.д. Чекаєш свята ,ну думаєш же,що раптом цього разу куплять щось цікаве - приємне , а тобі хоп ...
Ms. Похвала• 11 февраля в 10:20
Ответ дляСкіфська пектораль
ні, каву пила я, він не пив, все одно це не гарно, дарувати продукти((
Зараз гарно!!!
Солоденька цукОрка• 11 февраля в 10:24
Ответ дляЗахекалася читать
Було б цікаво ,якщо чашка з моїм ім´ям була б не мені )))
На прошлый Валентина подарил чашку с нашим фото, она черная, а когда наливаешь кипяток, проявляется фото.Это считается кринжем?
Если что все его подарки +- такие( пока я не начала наглеть и говорить что хочу).Если что, не наш, иностранец
Захекалася читать
• 11 февраля в 10:29
Ответ дляЛасковая_львица
Так можливо він якийсь особливий ліхтарик хотів? Ви б фірмою та моделлю поцікавилися. Он я мірялку для тиску хотіла дуже дорогу, і жлобила купити. Таку, що на кнопку тиснеш і вона все робить. І це мені 32, то брульянти вам тиск не поміряють. А для мене це ого подарунок. Можливо, ви залякали чоловіка? Айфон у вас останньої моделі? Планшет, ноутбук, навушники? Для вас це неважливо, а для чоловіків важливо, саме техніка, а не прикраси чи парфуми. Беріть свого та влаштуйте йому свято нарешті.
є, але це не подарунки ж , а спільні покупки потрібних речей
100pudov• 11 февраля в 10:31
Починається передсвяткове безумство.
Я хотіла мерседес, а мені чашку.
А нічого, що це таке свято, коли в ходу недорогі символічні подарунки?
Але вона сумку купила, купу грошей витратила, а їй чашку...
Даріть дорогі сумки на день народження, і буде сам щастя.
Я хотіла мерседес, а мені чашку.
Ms. Похвала• 11 февраля в 10:34
Ответ дляЗахекалася читать
Піду куплю ліхтарик і носки . Буде по - багатому цей раз
Я труси щороку дарую в сердечка різні і торт печу його улюблений.
Захекалася читать
• 11 февраля в 10:39
Ответ для100pudov
Починається передсвяткове безумство.
Я хотіла мерседес, а мені чашку.
Мерседес я не хотіла- у мене є авто
А я кумедна• 11 февраля в 10:40
Ответ дляЗахекалася читать
Колись хлопці в школі дарували дівчатам на 8 березня чашки ,но тоді це нормально сприймалося . Зараз це просто 🤷
Ой,а я хлопцю замовила з спільною фоткою і написом…взагалі жесть??
Ms. Похвала• 11 февраля в 10:41
Ответ дляТигрЛьвович
Сковородка на новый год, аерогриль на день рождения. Мой муж это источник бестолковых подарков. За всю жизнь с ним не получила ни одного, который действительно меня радовал.
А я два роки тому на Валентина сковорідку замовила, досі радує, як користуюся!!! Рожеву!!!
Ms. Похвала• 11 февраля в 10:42
Ответ дляЗахекалася читать
Доречі дід, який звихнувся на ліхтариках та радіо , скільки себе пам´ятаю ,дарував бабусі на свята ( без її інструкцій ) гарні квіти та золоті прикраси (у неї їх дуже багато було за 50+ років шлюбу )/ або сертифікат туди ,куди вона точно ходить, на те ,що вона точно робить ( тобто він звертав увагу на те,що їй до вподоби , чим цікавиться ,чому буде рада )
Мабуть даремно я це запам´ятала з дитинства та тепер порівнюю з чашкою.
Ото ви фантазерка.
А я кумедна• 11 февраля в 10:44
Ответ дляВкуси мене
Я тоже себе шлифмашину купила. Люблю руками что-то делать. И шуруповерт бы пригодился. Но при чем тут праздники?)))
А что делаете?
Попихтю та й годі• 11 февраля в 10:45
Автор, сколько можно причитать об этой чашке? Если это не то , что Вы хотели лучше заранее об этом сказать, что любимый, я узнала , что ты готовишь мне подарок , так вот...... и объяснить почему это плохой подарок. Ртом. Не на советчице , а со своим мужчиной провести разговор . Может он не соображает , что женщине хочется.
И.О. человека• 11 февраля в 10:56
Ответ дляЗахекалася читать
Так , це не великий,бо те що я б хотіла цілком вписується в рівень його доходів і ніяк би його не напрягло ( скоріш за все і не відчув би )
Він очевидно вважає інакше
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:06
Ответ дляMs. Похвала
Ото ви фантазерка.
В чому це я фантазерка ? В тому ,що пам´ятаю ,який у мене був дід та як міг створити атмосферу свята фактично з нічого ?
И.О. человека• 11 февраля в 11:07
Ответ дляЗахекалася читать
Більше 20. Ну на крайній випадок можна ж спитати ще раз ,якщо не зрозумів коли я натякала та показувала ,після його запитання ,що саме я б хотіла
Відчуття що 14 лютого - єдиний для вас шанс щось виклянчити, викрутити у вашого чоловіка. Все що хочеться - купується рутинно, за потреби. Подарунок на 14 лютого - милий знак уваги, цілком може бути і чашка.
Люблю_смаколики• 11 февраля в 11:07
Пришлите ему ссылку на ту прикрасу, которую Вы хотите. И все. Его очередь
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:08
Ответ дляА я кумедна
Так
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:09
Ответ дляИ.О. человека
До чого тут ваше ’ виклянчити’, якщо він спитав раніше щоб я хотіла . А потім випадково дізналась,що там геть не те що я озвучила. А саме то ,що я вважаю просто пдзц безглуздим подарунком
Ms. Похвала• 11 февраля в 11:09
Ответ дляЗахекалася читать
Про сертифікати подарункові прибре-бре. Якщо вам 40+, то діду 80+. Які сертифікати 30+ років тому були?
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:12
Ответ дляMs. Похвала
А ви в лісі жили ,де нічого такого не було ? Кінець 90х,початок 2000х. Був у нас книжковий магазин ( бабуся дуже любила читати романи ) ,купувала багато книжок - мала велику бібліотеку дома і дід приносив їй листівку на якій від руки було написано на яку суму можна купити за ним книжки
Ms. Похвала• 11 февраля в 11:14
Ответ дляЗахекалася читать
Ще, ще фантазуйте!!! Чашка - то ваш максимум)))
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:14
Ответ дляMs. Похвала
Які фантазії ? То чисті факти . І путівки на відпочинок дід часто дарував бабусі в різні санаторії т
Ms. Похвала• 11 февраля в 11:15
Ответ дляЗахекалася читать
Мальдіви, Мадагаскар, Індонезія?
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:16
Ответ дляMs. Похвала
Мальдіви, Мадагаскар, Індонезія?
Ні, санаторії були в Закарпатті та Криму. Їздила сама,пару разів вони вдвох їздили
Ms. Похвала• 11 февраля в 11:17
Ответ дляЗахекалася читать
Ті путівки роздавали всім, кому не лінь на шару!!!
Захекалася читать
• 11 февраля в 11:18
Ответ дляMs. Похвала
Не знаю ,бабусі подобалось . Це не була якась ’залупітовка ’де холодно, голодно і відпочинком назвати складно . З їх розказів все було ок
Ms. Похвала• 11 февраля в 11:19
Ответ дляЗахекалася читать
Не було з чим кращим порівнювати, 70 років в ізоляції жили.