Захекалася читать• 11 февраля в 01:10

Який найкрінжовіший подарунок Вам дарували чоловіки?

Сьогодні я дізналась який же подарунок мені готує чоловік на день закоханих ,він поки не знає ,що я знаю ). А я ніяк не можу заспокоїтись 🤣 - все думаю сказати йому ,що це просто зашквар чи дочекатись поки мені той подарунок вручать ?) останній раз чоловік мені дарував подарунок рік тому , дуже вдала була покупка ,бо та річ дуже допомогає з створенням укладки на голові . Квіти теж не дарує.
Якщо спитати чоловіка ,що б він хотів на подарунок , відповідь завжди одна :’ нічого ,у мене все є’. Але я купую то класну шкіряну сумку ( якою він щодня користується тепер ), то ремені шкіряні , то телефон . Так ось ....мені мають подарувати чашку - хамелеон з банальним дуже надписом . Чесно , краще б і далі нічого не дарував,або квіти гарні ,бо маючи змогу подарувати щось нормальне...дарувати чашку 🙈. Тимбільше він мене нещодавно питав і я йому казала,що жінкам подарунок обрати не складно -на якісь малі свята можна подарувати духи ,якими користується . Гарну білизну і гарний вечір разом . Прикраси ( навіть натякала які). Тут ця чашка мене просто вибила з рівноваги ,бо це якесь знецінення . Я не розумію такого
Скіфська пектораль• 11 февраля в 09:00
Ответ дляШанельКуКу
Так вы же раньше писали ’мягко говоря -экономным’
Теперь пишите что не считаете его жадным.
Интересно, а как тогда вы это называете?
Он не жадный - он безинициативный.
О как! Товарищи - писец
хз як, економить на собі, вибірково жодним, так підходить вам?
Скіфська пектораль• 11 февраля в 09:01
Ответ дляШанельКуКу
Ну, так свадьба и есть начало
відчепіться вже, початок у нас був не з весілля))
Щаслива Я• 11 февраля в 09:08
Ответ дляЗахекалася читать
Нічого не говорячи про чашку ,спитала щоб він хотів?Сказав ,що ліхтарик 🤷
Може це вже старість , всякий мотлох в будинок тащити ? Є вже ліхтарики які хочеш дома ,які просто так купувались
це для вас мотлох. а для нього мотлох духи які ви хочете. у мене у чоловіка штук7 фонариків про які я знаю, а там може і усі 27 - той на лоба. той у машині, той заряд віт світло...і ще якісь. яб на вашому місці раділа що витратив час купив.
ГонУрова дівка• 11 февраля в 09:13
Ответ дляviter33
В старі-добрі часи третина класу були Наталі)))
Тому заводити дружину і коханку - тезок не було проблемою
Из одного класса)
автор Захекалася читать • 11 февраля в 09:17
Ответ дляЩаслива Я
Колись мій дід звихнувся на фонариках та радіо. Він купляв їх де тільки бачив та ще й на свята замовляв ,показуючи який саме зараз треба йому . Тільки діду було за 70 🫣
viter33• 11 февраля в 09:22
Ответ дляГонУрова дівка
Из одного класса)
Взагалі джек-пот!!
Всі одне одного давно добре знають))
ГонУрова дівка• 11 февраля в 09:23
Ответ дляviter33
Взагалі джек-пот!!
Всі одне одного давно добре знають))
И никто никого ревновать не будет👍🏻
Замулена ріка• 11 февраля в 09:24
Знаете автор , у меня в этом году был самый счастливый день рождения никаких сбрпризов , сказала сыну дочерям что хочу все по списку и какого цвета , и что б нормальное а не за три копейки 😂, и мужу тоже , серьги и что брильянт был и стоили как крыло самолета ну получила немного меньше конечно 😂, но тоже нормально , что то мне подарки сюрпризы не очень нравятся
Замулена ріка• 11 февраля в 09:29
А самый кринжовый пам’ятаю подарував хлопець який залицявся в університеті , (ну тобто це вже не зовсім діти ) дезодорант з волосиною 🤣, мабуть у мами вкрав , фуфубє , аж зараз нудить як згадаю
viter33• 11 февраля в 09:30
Ответ дляГонУрова дівка
И никто никого ревновать не будет👍🏻
Ну, тут можна посперечатися...
Але можливість ’спалитися’ - значно менша - ’зустрів однокласницю’
Та і якщо спалився - не псувати ж шкільні спогади якоюсь дурною ревністю))
ТигрЛьвович• 11 февраля в 09:31
Сковородка на новый год, аерогриль на день рождения. Мой муж это источник бестолковых подарков. За всю жизнь с ним не получила ни одного, который действительно меня радовал.
Анонимарик• 11 февраля в 09:33
Ответ дляГонУрова дівка
Может, кому то не подошло и вам подарил
Та не, чек свежий был)
автор Захекалася читать • 11 февраля в 09:38
Ответ дляЗамулена ріка
Доречі дід, який звихнувся на ліхтариках та радіо , скільки себе пам´ятаю ,дарував бабусі на свята ( без її інструкцій ) гарні квіти та золоті прикраси (у неї їх дуже багато було за 50+ років шлюбу )/ або сертифікат туди ,куди вона точно ходить, на те ,що вона точно робить ( тобто він звертав увагу на те,що їй до вподоби , чим цікавиться ,чому буде рада )

Мабуть даремно я це запам´ятала з дитинства та тепер порівнюю з чашкою.
Докладальниця• 11 февраля в 09:43
Ответ дляЗахекалася читать
Було б цікаво ,якщо чашка з моїм ім´ям була б не мені )))
Ну купите ему носки и пенку для бритья. Так и отомстите )
Замулена ріка• 11 февраля в 09:45
Ответ дляЗахекалася читать

Ці діди псують особисте життя нам тепер ( жартую) я теж свого згадую як він вставав раніше і йшов робив всю роботу з господарством щоб бабця поспала подовше , А мати розповідала як коли вони малі були дід вийме мʼясо з печені розріже всім дітям щоб було по однаковому шматку а сам кістку собі в тарілку пошкрябе ( важкі часи були ) Ну в мене такий чоловік що зʼість всі відбивні і оком не моргне знаючи що ще ніхто не вечеряв , Ну воно ж справа тут не в мʼясі і так можна більше приготувать але ж і ситуаціі бувають різні , але така людина що думає про себе а тоді вже про сімʼю , Може це нас таке покоління егоістів не знаю
автор Захекалася читать • 11 февраля в 09:46
Ответ дляЗамулена ріка
Це дуже продуманий та діловий підхід . Якщо сказати,що щось хочу ,то він це подарує. Якщо мовчати - не буде нічого. Тут ніби ж сказала,що хотіла б....но якого хрена чашка ? Тимбільше ,що ми ніколи не святкували день закоханих . Хіба ще на початку зустрічань - квіти дарував
Замулена ріка• 11 февраля в 09:47
Ответ дляЗахекалася читать
Я вже зробила висновок що то все марно , то кажу прямим текстом або взагалі сама купую 😂, ну типу ооо який молодець що ти мені подарував! Бачив?
автор Захекалася читать • 11 февраля в 09:51
Ответ дляЗамулена ріка
Вже ,нажаль, про діда тільки спогади . Давно....
Зараз писала і згадала ,що коли була мала ,то кожного дня народження дід приносив мені з самого ранку букет польових квітів. Ми жили окремо з батьками ,але дід завжди приходив ще до того,як я прокинусь. Так було завжди ,поки була мала та не поїхала звідти. Уявіть моє здивування ,коли я дізналась в дорослому віці ,що це не мій дід ( вітчим моєї матері , про що вона сама дізналась вже дуже дорослою ... І він все життя про це знав ,бо мамі було 3 роки,як дід з бабусею познайомилися і одружилися .
На всі свята він робив сюрпризи мені малій
ГонУрова дівка• 11 февраля в 09:53
Ответ дляТигрЛьвович
Спросить не может, чем жену порадовать?)
Может, мужских форумов начитался🤣
ГонУрова дівка• 11 февраля в 09:54
Ответ дляДокладальниця
Так это полезные подарки🤣
автор Захекалася читать • 11 февраля в 09:55
Ответ дляГонУрова дівка
Может, мужских форумов начитался🤣
У них там якісь марафони ,хто подарує найбісячий подарунок ?))
ГонУрова дівка• 11 февраля в 09:55
Ответ дляЗахекалася читать
Марафон, кто самый экономный мужик
Апрель Ивановна• 11 февраля в 09:59
Політ на повітряній кулі. Я відмовилась.
автор Захекалася читать • 11 февраля в 10:02
Ответ дляЗамулена ріка
Затягнуло в спогади і почались соплі- сльози.
У мене турботливий чоловік ,добрий та надійний ,але чомусь він не може зробити ту атмосферу ,яку дід міг зробити з одним букетом польових квітів ( які сам же збирав ).
Коли я дізналась ,що дід не рідний ,то вирішила нічого не казати йому про це- ну як не дід,якщо він найбільше часу був зі мною та старався робити свята та сюрпризи. Він зі мною вчив літери та табличку множення.
Вже на схилі літ він спитав бабусю чи я знаю ,що не він біологічний ,бо якщо не знаю - він би не хотів про це мені казати ,щоб не втратити мою любов та довіру. Вірите чи ні, але коли я дізналась їхньо таємницю - я ще більше його любити та поважати стала. А потім....вже потім бабуся розказала,що він просив її не говорити мені нічого -щоб все було ,як є . Проте вона йому сказала ,що я давно знаю і мовчу ,теж мовчу щоб не зруйнувати наші відносини
Ласковая_львица• 11 февраля в 10:06
Ответ дляЗахекалася читать
Так можливо він якийсь особливий ліхтарик хотів? Ви б фірмою та моделлю поцікавилися. Он я мірялку для тиску хотіла дуже дорогу, і жлобила купити. Таку, що на кнопку тиснеш і вона все робить. І це мені 32, то брульянти вам тиск не поміряють. А для мене це ого подарунок. Можливо, ви залякали чоловіка? Айфон у вас останньої моделі? Планшет, ноутбук, навушники? Для вас це неважливо, а для чоловіків важливо, саме техніка, а не прикраси чи парфуми. Беріть свого та влаштуйте йому свято нарешті.
Туфли в чешуе• 11 февраля в 10:06
Да разные подарки были за 20 лет, начиная от авто - до там разных украшений, брильянтов и тд. В основном такие подарки на нашу годовщину свадьбы или на ДР. На 14 февраля я получу двое духов, не смогла выбрать, а он 3 хороших футболки. Так как у моего мужа с фантазией не очень, я всегда готовлю, что я хочу получить , желательно с фото и ссылкой)). Ему, кстати, никогда ничего не нужно, но я стараюсь порадовать
автор Захекалася читать • 11 февраля в 10:10
Ответ дляТуфли в чешуе
Він теж завжди каже,що у нього все є. Або починає замовляти щось на кшталт - акумуляторної пили, мангала, сварки , болгарки і все в цьому роді. Я не розумію ,чому він думає ,що ці речі підійдуть на подарунок ? Ми ж і так купимо те,що там треба в побуті
автор Захекалася читать • 11 февраля в 10:13
Ответ дляЛасковая_львица
Як можна залякати чоловіка ?
Він спитав щоб я хотіла ,я йому озвучила варіанти. Тонометр у мене вже давно є
Туфли в чешуе• 11 февраля в 10:14
Ответ дляЗахекалася читать
Да, я тоже технику, посуду и телефоны не считаю особым подарком. Просто покупаем. Хотя мужу наушники apple дарила, какую-то модную электрическую щетку за 400 баксов, а он мне дайсон.
ШанельКуКу• 11 февраля в 10:14
Ответ дляЗамулена ріка
Бинго. Это нас так вырастили. И мы ещё хуже растим. Увы... грусно