Налитое яблочко• 11 февраля 2025
Як відвадити сталкера?
Ситуація така. Одружена давно, 10 років тому мала роман на стороні. Це все в минулому. А тут почали чоловікові писати і все розказувати. Я чоловікові зізналась, розказала чесно як все було. Чоловік вирішив пробачити і зберегти сім´ю. Але ці люди продовжують йому писати, оприлюднюючи інтимні деталі і типу, що я ніколи не змінюсь. Хочуть з ними зустрітись, щоб показати якісь докази. Чоловік їм відповідає, що все знає, зустрічатись ні з ким не хоче, докази йому не протрібні і щоб не лізли в нашу сім´ю. Але ці люди продовжують писати. Вже поблокували їх в телеграмі, так вони познаходити електронні пошти і продовжують писати. Як їх зупинити? Може хтось має досвід? Дасть пораду, що можна зробити, окрім ігнору?
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Отож. Ну тоді залишається подруга, у якої шизофренія якраз, з того б і починали.
В цьому випадку нічого не робити, бо ще з ножем на зустріч прийде, чоловіка вашого штрикне.
Відморозитися. Пояснити чоловіку, що ваша подруга Маша поїхала дахом. Він зрозуміє.
Чоловік теж знає, що в неї проблеми з головою. І це дійсно не видумки.
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Не було особливо конфлікту. Кудись хотіла піти разом зі мною, я її не взяла. А потім вона мені сказала, що я не можу з тобою дружити, бо моя мама тебе весь час ставить в приклад, а я себе якоюсь конченою почуваю. Якось так. Вона і на той час не працювала.
Не было возможности помочь ей с трудоустройством?
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну, так вот именно я вообще поняла вначале темы, что там любовник женат и жена узнала через время и тут ее догнало.. а тут непонятно что в итоге. Может просто нездоровый человек..
Коханець нежонатий, йому 40 років. Також шиза могла накрити. Але подруга вірогідніший кандидат
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Навіщо такі складнощі. Коханець міг би просто прийти до мене, сказати, що до сих пір любить, мол вибирай. Я ж після цього його просто зневажаю і ненавиджу, бо розумію, що багато речей саме він транслював. Тут саме мені хочуть принести шкоду, принизити, щоб чоловік мій розчарувався і кинув мене. І на дитину їм насрати, що можуть його долю зламати.
Ну последнее что могу придумать. Если там с кукухой есть вопросы, то попробуйте ’проклянуть’ чемто, чего предполагаемая больная будет бояться. Напишите, что знаете, кто это, у вас нашлись ее вещи/волосы и вы уже сходили к сильному колдуну/бабке/батюшке. Пусть ждет, скоро последствие наступит. Если хоть еще раз напишет - проклянете серьезно, по крови. Ну весь этот бред, если что вам тут и помогут написать пострашнее. Может и сработать.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну так в чому тоді проблема? Хай хоч кігті зітре об клаву.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я думаю, вам всетаки стоит сходить в полицию. Или к адвокату. Как минимум, вам специалист даст правильную оценку ситуации. А то вдруг это реальный психопат, а не вымогатель, и уже давно звоночки.
Розумієте, немає ніяких погроз. Чоловік сказав цьому письменнику, звернемось в поліцію, а воно каже, а шо тут такого, я ж правду кажу. На справді і скрінів є небагато, бо те дерьомо хотілось видалити назавжди. Да і воно чати повидаляло.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Або ігнорувати, або стібатися ’Правду прочитав. Пиши ще’.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну хай пише, чого це вам турбує????
’Ваша донька спала колись з Василем’. Чи й не горе?
Ви у райцентрі живете, сусідки пальцем будуть тикати? Вам в 42 роки не пофіг?
Не можу сказати, що прямо зовсім пофіг, бо це дуже неприємо. Як раз більше по фіг, що думають інші, а от щоб чоловік той бруд більше не читав, хотілось би.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А його хтось силує читати? Маячню видно з першого рядка, відкрив і закрив. Він вже сам себе якось захистить.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не було бажання абсолютно ніякого. Якби хотіла, то мала би гарну роботу. Їй було так зручно.
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Нашла ваше больное место и периодически развлекается.
Знаете что тут хорошо?
Вы с мужем выстояли. Спасибо скажите за этот опыт. Когда в вас так постоянно тычут грязным бельем, а вам неинтересно. И муж ваш молодец, отметьте Валентина как следует, вы оба заслужили!
Знаете что тут хорошо?
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я писала їй, типу Оля, не пиши більше, на тебе вже лежить заява в поліцію за переслідування. А вона відповідає, що це ніяка не Оля, та вже типу спаскудила своє життя і є тягарем для своєї родини. Щоб було зрозуміло, я живу в місті. А батьки в передмісті в невеликому селищі. То й коханець з цього селища, і коли я їздила до батьків, ми бачились. Селище невелике і багато хто знає одне одного
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не силує, але трапляється, що читає. Вже вирішили видаляти, не читаючи обоє. Остнааній лист він не читав, дав мені прочитати, щоб може я трохи більше могла зрозуміти хто це. Але б краще не читала. Тепер точно все буде іти в корзину.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну так і все, питання закрите.
А кого саме там у вашому селищі шиза косить - яка фіг різниця?
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Знаете что тут хорошо?
Ну, ми так приблизно до цього і ставимось. Чоловік каже, що на його рішення вже нічого не вплине, він мене любить і пробачив. Але знаєте, як воно, коли твоє інтимне життя, хоч і минуле, виветрають на ізнанку. Просто хочеться, щоб воно перестало писати
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
О, проклятье точно сработает! Подходящая аудитория
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Чуєте, а це тема. Бо вона півжиття свого вважає, що їй пороблено, бо в неї життя не склалось :) А не то шо вона дура. Але я все таки думаю, а раптом не вона. Раптом це дійсно той, на кого і я не думаю.
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну вы прям грешница как Мессалина или Малена аж, всем есть дело до вашей приватности. Я вас умоляю. Какоето унылое патякало распатякало по пьяни, а вы себе напридумали некую кару в виде сталкера. Вообщето, у каждой приличной взрослой женщины должен быть грешок за душой и желательно не один. Иначе неинтересно.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ну, варіантів 2, або ігнорувати, або приходити з поліцією. Поки спробуємо перший, а далі вже буде видно. Просто ніколи не думала, що є такі люди, щоб прямо така одержимість була у людини. Ну розказала, ну ок. Але оце все далі вже майже рік тягнути, треш просто.
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Может она давно болеет? Ну это не всегда видно со стороны и явно проявлено.. И как следствие отсутствие желания? Или фобии какие-то, страхи, заморочки..
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну, сталкер, тому що ця людина реально переслідує. Тут я не придумую нічого, повірте. Спочтку телєга, заблокували. Знайшло пошту. Якість факти піднімаються, яких я навіть вже не памятаю. То яка це ж має бути память у людини? Ну це ж тупо навязлива ідея кругом мене дістати. Мамі на вайбер писали, бо в неї телєги немає.
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А если реально не она?
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А если реально не она?
Та все може бути. Я уяви не маю хто це. Наче і логічно, що вона, бо в неї кукуха поїхала, а я не знаю, яка б здорова людина це робила. А може в цьому світі є ще люди, які мене так люто ненавидять, а я собі живу і в ус не дую. В моєму житті теж є люди, яких я не люблю. І може і знаю про них щось не добре, але ж я їх не переслідую, бо мені по фіг на них.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну, пише по-бабский. Чоловік так не писав би. Відчувається, що жінка пише. Але х/з, можливо під його диктовку. Він свою причетність, як він сказав, до цих говномуток, заперечує. Хоча є момент, хотів зустрітись зі мною, щоб поговорито особисто, типу мені щось повідомити.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ну і питання теж в тому, кому це на фіг потрібно через 10 років. Ладно б по свіжим слідам. Типу відкрити світу очі на те, яка я сконитяка і типу люди не змінюються і буду продовжувати? Кому до цього є діло взагалі, окрім мого чоловіка, який тепер і так все знає. Більше питань, ніж відповідей.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ай, забийте.
Про себе розповім - приходить якось дільничний лікар, я чи вагітна тоді була чи просто хворіла, щось пише в картці, питає ’Вагітність яка, аборти були, скільки?’. А я не зважила, що чоловік поряд сидить, чесно сказала, скільки. У чоловіка впала щелепа. Нічого, пережив.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ай, забийте.
Ну, аборти, то не зрада :(
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Хто хотів там імейли бачити, ось маю скрін, бо всі інші листи зблеску видаляла. Може ще щось у чоловіка є, але не полізу в його комп.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну, аборти, то не зрада :(
Секс до заміжжя - також не зрада.
Розслабтеся, чоловік вас любить, все інше не має значення.
Налитое яблочко
• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Секс до заміжжя - також не зрада.
Ну, як не зрада. Було все серйозно, ми жили разом. Так сказати, громадський шлюб.