Налитое яблочко• 11 февраля 2025

Як відвадити сталкера?

Ситуація така. Одружена давно, 10 років тому мала роман на стороні. Це все в минулому. А тут почали чоловікові писати і все розказувати. Я чоловікові зізналась, розказала чесно як все було. Чоловік вирішив пробачити і зберегти сім´ю. Але ці люди продовжують йому писати, оприлюднюючи інтимні деталі і типу, що я ніколи не змінюсь. Хочуть з ними зустрітись, щоб показати якісь докази. Чоловік їм відповідає, що все знає, зустрічатись ні з ким не хоче, докази йому не протрібні і щоб не лізли в нашу сім´ю. Але ці люди продовжують писати. Вже поблокували їх в телеграмі, так вони познаходити електронні пошти і продовжують писати. Як їх зупинити? Може хтось має досвід? Дасть пораду, що можна зробити, окрім ігнору?
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, ну хотят встретится, пусть муж встретится. Предварительно заявление в полицию, пусть сопроводят мужа на встречу и сразу возьмут за преследование.
Про цей варіант і думаємо, але мені так не хочеться, щоб чоловік з цими уродами зустрічався. Знову морально важко. Просто хочеться якось зробити, щоб вони заспокоїлиь та перестали писати. І як кажуть, не протрібно вести переговори з терористами. А пишуть вони з квітня місяця.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Может вы не знали у него был кто-то еще. Или он вам хочет насолить.. Или еще варианты, вам виднее. Как вариант, узнали родственники мужа от общих знакомых..
Ні, не чоловіка. Або він сам це робить (хоча заперечує), або він десь в якихось компаніях хвастався, розказував який мачо і т.д. А хтось брав на олівець. Не знаю точно. Але мені здається, що ця людина якось особисто ненавидить мене.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Цікаво, скільки вам років, 25?
А, і зразок листа, це ’Нотатки божевільного’ на три сторінки про кожну ніч чи короткі повідомлення ’В суботу спали на сіновалі’?
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
До речі, чоловік гарно заробляє? Грошей хочуть ’за докази’, які даром нікому нецікаві.
Грошей не вимагають. Ні в мене, ні в нього. Просто хочуть зустрітись і показати, яка я. Хоча чоловік і каже, що я ж розумію, що на ваших зустрічаш ви не на зорі дивились.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Так договоритесь о встрече, хоть узнаете, кто это.
Я не взнаю. Бо зустріч назначають без мене.
Україна наше все• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так кто вас просит идти вместе с ним, спрячьтесь где-нибудь за углом или в машине посидите, но так чтоб вы их видели, а они вас нет. Может в парке где-то.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Если публикация ваших фото и видео на публичных ресурсах не нанесет вам ущерб ( а сейчас с Ии любой может стать звездой порнхаба), игнорьте. Можно припугнуть полицией.
Если все серьезно и нанесет вам ущерб, то вы уже должны были обратиться в полицию
Та немає якихось відео чи фото таких. Я йому не висилала нічого. Хіба він десь тайком щось зняв. І переписки особливо якоїсь любовної між нами не було. Уяви не маю, що то можуть бути за докази. Могла написати, давай зустрінемось, чи може хочу тебе. Але щоб прямо якась сексуальнп переписка, то такого не було.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так сходіть покажіться. Чоловік хай попереду йде, аж тут ви його доганяєте прямо під час зустрічі.
А далі я б коханця покалічила. А ви вже як схочете.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
так може чоловіку цікаво, що там ще жОна вміє)))
Йому не цікаво.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
’Спомнила баба, як дівкой була’.
Переспала до весілля з якимсь козлом, чи й не гріх. Які там він факти тепер шле, важко уявити - в яких позах спали, в які ресторани ходили, яку білизну носила? Чи й не компромат.
Справа в тому. що нічого такого і не було. Ні ресторанів, ні поз.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляКомиссия50%
Може це ваш чоловік вам роги наставив, і його зазноба знайшла спосіб розвести вас. Я б наполягла зустрітися і прийшла б з чоловіком
Думаю, побачать мене з чоловіком і не підійдуть
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Зразок листа буде? Про що писали чоловіку в 50-ти листах? ’Маруся курва’?
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
так переспала чи тягалась паралельно з двома до самого весілля?
Ну, мабуть вашими словами, так і було.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Подробиці від кого відомі? Від коханця. З ним і розібратися.
І не треба вигадувати про ’вони´, один він там старається, поки по бошці не отримав.
Коханець заперечує що злив від нього. Знаєте що написав? Зміни паролі в гугл акаунті, злив від тебе. А в мене жодної переписки чи фото немає, я все видаляла. Та і історіїї цій вже 10 років.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Цікаво, скільки вам років, 25?
Мені 42 :) Нотатки на 3 сторінки, з пустого в порожнє, як я могла, і все таке, і ніколи не змінюсь і т.д. І те я робила, і там я була. Роман наш закінчився до одруження, в завагітніла. Ми одружились з чоловіком і на тому історії був кінець.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Значить таки він. А чим ви йому така цінна раптом стали через 10 років?
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Ну, це може бути варіантом.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не знаю. В першому листі йшлось про те, що він мене кохає до сих пір. Хоча мені він ніколи такого не озвучував.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Тупо как-то... Но, если мужу это причиняет дискомфорт, есть 2 варианта: . Сменить свои контакты. 2. Пригрозить заявлением в полицию.

Они звонят/пишут, номер-то высвечивается, по гетконтакту смотрели кто это?
В телезі номеру немає. Пишуть з одноразових пошт. Ніяк не вичислити.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А йому 45 і нежонатий? Таки нотатки божевільного, шиза чудака підкосила.
Ну сходіть на зустріч, розвага для всіх буде. Тільки не злякайтеся того, що побачите, прийде побитий життям старий мішок.
НичеНипанимаю• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну тогда вообще непонятно,чего вы боитесь. школота какаято над вами просто издевается. Относитесь как к дикпикам да и все.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ длямиссДавеча
Давайте выкладывайте уже телефоны и почты, сейчас мы им понапишем, в обморок упадут.
В телезі номера не видно. А пишуть з одноразових пошт
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Він трошки молодший. Йому 40
миссДавеча• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Поставьте блок на номера не из контактов. Давайте все равно почты.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Кохає вас, а зустрітися хоче з вашим чоловіком? Нелогічно якось.
Хоча у шизофреніків логіка кульгає.
Радійте, що колись зробили правильний вибір. І чоловіку про це скажіть.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я не боюсь. Просто це все дуже неприємо і кожен раз травмуюче. Тільки наше життя більш менш приходить в норму, знову прилітає лист щастя. Мені не хочеться ні з ким влаштовувати розбірки. Просто хочеться, щоб лишили в покої. Цікаво, якщо взагалі перестати реагувати, через скільки вони запкояться. Чи підуть далі, по друзям і т.д.
Я такая - жду трамвая• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Может и так. Или вашего мужа. А подробности совпадают? Может это какой-то вариант развода на деньги?
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Він трошки молодший. Йому 40
Петрарка, мля. Той також все життя писав вірші Лаурі, яка була заміжня і мала 10 дітей.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Хоча у шизофреніків логіка кульгає.
Думаю, зустрічатись буде не він. Скоріше за все та не одна людина в темі.
автор Налитое яблочко • 11 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ні, гроші ніхто не просить. І типу мені не пишуть, давай гроші, тоді чоловіку не писатиму і нічого не показуватиму.