язззззь!!!• 11 февраля 2025
УЗД жовчного та печінки
Дуже довга черга на УЗД в нас в лікарні, змогла записатись тільки на 13:30 через тиждень.
Тепер думаю, чи інформативне буде УЗД в такий час.
Хтось робив?Порадите зачекати ще, але записатись на ранок?
Качка в тапцях• 11 февраля 2025
Ну на голодний шлунок робиться, краще вранці або не їсти годин 6 перед узд .
Кудряшка Сью• 11 февраля 2025
Нічого не можна їсти, бо жовчний скоротиться і нічого не буде видно. Хоча я випадково потрапила на узі, хотіла лише записатись, а в лікаря був вільний час, так через 4 години після їжі все нормально ’просвічувало’.
Удальонка• 11 февраля 2025
Я б записалась на ранок, щоб не мучать сеье. Тиждень очікувань. Це норм