Вообще не факт• 11 февраля 2025

Купила по знижці швабру мрію. VELEDA

Може, комусь буде корисна інформація.
На розетці знижка 55%. Підозрюю, що стартова ціна завищена, але все одно ціна нормальна.
Я давно хотіла, але шкодувала гроші. Навіть 2000 грн вважаю дорого за швабру.
Все думаоа, а стару куди. Вона тоже хороша була.
Але діти не хочуть віджимати руками тряпку, нема сили і бажання добре вижать, тому калюжі. А я хочу, щоб іноді і вони могли протерти в своїй кімнаті хоча б.
Замовила і це агонь. Сподобалось що і плінтуса одразу захвачує, на що весь час не вистачає часу. І на сходах дуже зручно в усі куточки .Правда площа захвату менша, ніж звичайною шваброю, але тут вже обирати більше махати чи нагинатись і віджимати.
Я довольна покупкою, може, комусь пригодиться рекомендація про знижку
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляСмайлик
Така
Тоже варіант
Булькаю• 11 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
не пойму прикола с ценой ( хотя я комплекты никогда не смотрела).
Ну ведро с нахлобучкой пластиковой. и палка с веревками. и за это крутая мега цена 1200+??
Відро не просто собі відро, а з центрифугою і педалькою. Не треба навіть руки мочити і за 20 хв вся квартира 85м чиста. Теж взимку купила, не нарадуюсь.
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляПампушечка
Я добре віджимаю і вішаю у ванній на регулятор тепла на батареї)
В мене теж є батарея в ванній. Не бачу проблеми. Влітку на вулиці
лаМпочка• 11 февраля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Я читала відгуки за неї, то її важко висушити і вона стає вонючкою
5 років користуюся і про вонючку перший раз чую. В воду я завжди добавляю Пропер і тряпку навіть прати не потрібно - біла
Мастер Пис• 11 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Принцип тот же, да. Но качество разное, это чувствуется, когда используешь. На счет качества мытья не скажу, потому что я ей особо полы не мою, только мочу.
Плюс, в начале войны, пришлось пожить в Польше в лагере для беженцев, и убирали мы самостоятельно там, именно веледой, они не выдерживали, распадались постоянно.
У меня две разные Leifheit сломались в течении месяца. Я была в шоке, швабры с алика у меня служат годами без нареканий. Сейчас купила swiffer с одноразовыми тряпками и это лучшая швабра из всех, что я пробовала.
лаМпочка• 11 февраля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Так ниже у вас же высвечивается.Мне не понятно,как таким мыть качественно пол.Этими веревками.
попробуйте и будет понятно. Я тоже долго понять не могла этого помешательства на ней пока не приобрела.
Сиренькая• 11 февраля 2025
Похваліть свої найкращі швабри, якраз планую купити
Булькаю• 11 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Я не знімаю і спеціально не сушу, залишаю на відрі, не смердить. Але у мене інше - під час викручування часом розкручується ручка у місці зʼєднання, типу різьба вниз опускається. Олівцем запихую назад)) Але в цілому набір бімба.
АсобеннАя• 11 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Моей Leifheit больше 11 лет. Как купили первую квартиру в 13м, так в местном эпике и швабру прикупили. Квартиры менялись, а швабра оставалась))
Едимнаморе• 11 февраля 2025
Ответ длялаМпочка
Та не,спасибо,меня моя устраивает на все 100.
KURIS• 11 февраля 2025
я колись швабру лентяйку купила турецьку за 600грн мені класна, тепер знайти не можу ((((
всі подібні геть не те хоч візуально один в один (((
Бритоножка• 11 февраля 2025
Не люблю таку, розвезює бруд, а не миє. Але Веледа класна якість, в мене теж вона, але з ганчіркою.
Мастер Пис• 11 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Я же не спорю, просто написала, что у меня совершенно другой опыт. Ну и теперь свою свиффер я ни на какую не променяю. Да, покупать салфетки накладно, но оно того стоит.
Клин_Кляйн• 11 февраля 2025
Покажите лайфхак как круглой из угла пыль убрать?
KURIS• 11 февраля 2025
така мега крута я б її і дорожче купила б, якби була
Vadusya• 11 февраля 2025
Ответ дляKURIS
А де купляли?
Клин_Кляйн• 11 февраля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Да. Надо куда-то ложить отдельно моп

Протереть после душа- снять- высушить- одеть- опять протереть
Одна_на_всей_планете• 11 февраля 2025
То обычная её цена.

Круглая больше нравится, чем плоская. Но её выкручивать хорошо надо(педалькрй). Плоская больше воды набирает в себя и хлюпает, её нужно доп.выжимать вручную.
Стигла полуниця• 11 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Доречі ви змінювали моп? Де змінні купувати?
На промі точно можна купити, може ще де
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляБритоножка
В мене бруду як такого нема в хаті. Тварин нема. Тільки пил. Наче справляється
KURIS• 11 февраля 2025
Ответ дляVadusya
А де купляли?
була на промі десь, виробник Турція, вже ніде її знайти не можу, цю забрала на роботу на мазагин, а вдома немає чим мити (((

брала подібну якусь китайську просто викинула, зовсім інша якість
аромат Жука• 11 февраля 2025
Качество Vikeda не нравится.
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Вона ж трикутна, якраз кутиком заходить
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Да. Надо куда-то ложить отдельно моп

А звичайна тряпка, якою ви миєте сама по собі сохне? Моя на батареї тоже
Парасюха• 11 февраля 2025
Девочки, какие вы- умнички, синдереллы, восхищаюсь вами.
Сами убираете, разбираетесь в моделях.
Глаголиця• 11 февраля 2025
видимо, я двинутая ибо не понимаю.. швабра она и в Африке швабра.
Давно без алко• 11 февраля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
За три роки не змінювала ,але вже треба,дивилася з китая але ще не замовляла
Йопс тудей, три года грязной волосней тереть полы( я половую тряпку раз в два месяца меняю.
ТаЕщеОптимистка• 11 февраля 2025
РЕКЛАМА
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляГлаголиця
Цю викручує сентрофуга. Тільки педальку нажати.
Я просто чистоті підлоги приділяю реально багато часу. Мені вимиті поли це мій настрій. Завжди купу сил на те миття. Я часто тряпку вимочую, поки вимию хату, то 3 рази воду міняю. Як кардіо тренування. А тут мокнув, педальку нажав і миєш
автор Вообще не факт • 11 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
РЕКЛАМА
Та ну((
Щира рекомендація, яка реклама.
Ми тут ділимося кому якф подобаються швабри.
Параноя якась, то реклама, то троль