Всех в сад• 11 февраля 2025
Подивилася вчора Конклав
Більше заради Файнса, адже він геніальний. Тепер в ступорі. Як гадаєте, там і справді все так погано в системі, як показали? Гірше за наші вибори)
Кросівки оригінал• 11 февраля 2025
Трошки нудний фільм
Але автор, ви що ще не зрозуміли, всюди правлять тільки гроші
Барабан для дорослих• 11 февраля 2025
Смотрела фильм и уверена, что все гораздо жестче, циничнее и грязнее.
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляМедсестричка
автор, вы с Луны? не читали про церковь?
Звісно читала. Більше про гріхи священників і як церква їх прикриває. Навіть прекрасний фільм В центрі уваги про це є, де покривали сотні педофілів. А от ця боротьба за владу, інтриги, брудна білизна, погляди кардиналів на лгбт і раси мене вразили. І конклав йшов всього 5 днів, що б там нарили за 25? А за 500? Шок
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Трошки нудний фільм
Ну це ж Ватикан, а не цирк. То ж так, нудно. Але і там змогли будувати брудні інтриги
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
А Ви знаєте чому Ватікан зараз окрема держава?
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Фильм классный,непонятно что вас так удивило
Дивує зазвичай щось неочікуване
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В нас було релігієзнавство в універі. Просто я не була готова до того, що побачила. Мабуть і режисер хотів нас здивувати, інакше навіщо це знімати) ніхто не знімає фільми ні про що
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
Крім релігієзнавства ще багато книг було про Ватикан. І чого дивуватися, якщо це звичайна країна з такими ж як у всіх виборами ’президента’ або ’ради’. Кардинали це ж звичайні депутати, які повинні мати вплив крім Ватикана і на свої паства в своїх країнах, звідки їх вибирали
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля 2025
. Кіно мені сподобалось. Звісно, що подивилася тільки тому, що там грали двоє великих акторів, котрих я люблю дивитися ще з 90х. Це Файнс та Ізабелла Росселіні.
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В демократичній державі президента обирає народ, а не депутати. Тож я не очікую від кардиналів права вибору. Це ще один мінус системи. Але ви мене навели на думку, що якщо всі прихожани будуть обирати і знати брудну білизну потенційних пап, вони всю цю шарашку перестануть нафіг утримувати) читати про цю мафію навіть бажання не зʼявилося
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
Так навіщо дивилися?? Для Вас мафія, а для католиків - це центр всесвіту, який має колосальний вплив. Доречі, я атеїстка😁😁😁, але Собор Св.Петра та й Рим, взагалі, коли приїжджаю, приводить мене кожен раз в дикий восторг))
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В старпості написала. Люблю Файнса сильно, а тим паче номінували, тож вирішила отримати насолоду
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І мене також, красива країна і люди привітні
Не прохожу мимо• 11 февраля 2025
Ходили с сыном 10 лет на этот фильм. Что вас так удивило? Вполне ожидаемый сюжет. Ничего там нет радикального или сенсационного.
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Очікувала трошки іншого від святих санів)
Не прохожу мимо• 11 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
Тю....Чего именно вы ожидали? все ожидаемо. И смотрел ребенок 10 лет-ничего там нет крамольного.
Всех в сад
• 11 февраля 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Та крамольного нема. Я просто можливо думала, що папа обирає наступника, бо давно тему не чіпала. А тут купа інтриг
Цікавий писочок• 11 февраля 2025
Ответ дляВсех в сад
Все религии работают по такой системе