ЯяяКакаджамбо• 11 февраля 2025
Чи є тут ті, хто взагалі ні з ким не може знайти спільну мову?
І як ви дієте в даному випадку?
Невгамовна Бу• 11 февраля 2025
Ответ дляПироженкА
О, то вам треба подумати та пошукати по гуртках, де люди збираються. Усілякі клуби поціновувачів вина, чи орігамі, чи ще таке щось.
Автор в основному цікавиться тільки схудненням та фарбуванням волосся)
Метровий сантиметр• 11 февраля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Скільки вам років?
Теж цікаво. Але щось автор пропав. Мабуть забагато спілкування 😂
Цветочница• 11 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я дуже нудна і дотошна
Так может вам попробовать характер свой изменить? Перестать занудствовать и доставать людей. А там и отношения с кем - нибудь наладятся.
долой_лама• 11 февраля 2025
Ответ дляПироженкА
Щоби не усукаблять
А по темі, ви шо, дуже скандальна чи нудна?
Бо не знаю, як ще можна не знаходити спільну мову
«Не усукаблять»😆😆😆
Я б з Вами знайшла спільну мову👍
Корсет_на_шурупах• 11 февраля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Напишіть їм на пошту скаргу, це буде більше дієво. Зазвичай розмови, пусті балачки, особливо коли конфлікт. А на скаргу вам дадуть відповідь
Я чисельну кількість разів телефонувала, писала і в інсту і на сайт скаргу. Річ у тому, що оператори Гарячої лінії, не волрдіють правдивою інфою щодо вашої посилки. Голова обертом, чере кожні 2 години інша інфа.Я їх достала, на наступний день о 9 ранку сказали, що курєр принесе з 12-18-00. А потім, кажуть, що тільки о 16!!! її загрузили. Отримали о 19-45. Нервів ,не залишилось. Так, вони мені дали промокоди на безкоштовну. Але, мені мої нерви дорожчі. Бо, студентці своїй, готувала дуже багато і одяг там був. Короче,це не вперше у Львові. Клму треба швидко, краще чере відділення, ці роштомати- жах... Вибачте, що влізла в тему.Чесно,кажучі, майже завжди ,знаходжу спільну мову, але не з НП....Шукайте в соцмережі друзів, а потім, зустрічайтесь, чи спілкуйтесь онлайн.
Корсет_на_шурупах• 11 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Так это вряд ли ваша вина, тут о сервисе, не о языке ’любви’))
Та, згодна. То, я на емоціях ,’влізла’. Вибачте
Корсет_на_шурупах• 11 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Може вони її загубили?
Теж, так подумала, тому була зла. Отримала, чере 1,5 доби, після графіку. Оператори, не володіють інфопмвцієй, мені брехали яи їм так казали у відділеннях. Зрозуміла, що там бардак на НП.
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляЦветочница
Я не хочу менятся ради кого-то.Им нужно,вот пусть они и меняются.
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляВорона
Думаю, что они будут вам благодарны
Думаете,настолько я отвратительна?
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я вам бажаю удачі у іирішенні вашого питання :-)
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Нічого :-)
Цветочница• 12 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так им не нужно Окружающим в принципе пофиг на вас и на то будут ли у вас друзья\подруги \семья и т.д. Если бы и вам было пофиг, вы бы не написали этой темы. Значит это вас беспокоит, что вы ни с кем не можете найти общий язык.
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляВорона
Никто не любит общаться с нудными и дотошными
Я знаю(((((((
ЯяяКакаджамбо
• 12 февраля 2025
Ответ дляЦветочница
Какой смысл тогда менятся,если им пофигу?))))
Стебель березы• 19 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так им пофигу именно потому как настолько нудные и дотошные, что остальное уже неинтересно. Вас сильно бы интересовала романтическая душа какого нибудь алкоголика? :)
ЯяяКакаджамбо
• 19 февраля 2025
Ответ дляСтебель березы
Я не алкоголичка.