Українська Мрія• 11 февраля в 21:27
Странное поведение людей
Не знаю как общаться с такими людьми, которые вначале поругаются из за какой то хни, а потом такие гарнюни, хоть к ране прикладывай.
Мне они кажутся непредсказуемыми и я их опасаюсь.
Туся муся• 11 февраля в 21:31
З психами треба спілкуватися через забор психічної лікарні.
А щодо крику завжди викликаєш охорону , вислуховуєш і кажете - я з крикунами не спілкуюся. Всі притензії тільки в письмовій формі і працювати з вами будемо тільки по інструкції. От тоді всі починають вішатися бо тоді вже ви починаєте гнути пальці, без мату і істерик.