Играю_на_кларнете• 11 февраля 2025
Театральні вузи купа збоченців? Чому дорослі мовчали?
Бачили, що зараз несеться про театральні вузи? Та збоченців режисерів, керівників, майстрів. Серед постраждалих діти - дівчатка, від 16-17 років, та й хлопці є. Серед сексуальних домагань (не просто слова, а дії, які тягнуть на статтю) також приниження регулярні. І про це знали інші дорослі - співробітники цих вузів. І мовчали. Чому мовчали, як ви гадаєте?
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2025
та в будь якому вузі таке ,старі пердуни користуються владою
а суспільство засуджує і звинувачує жертв ,тому більшість буде мовчати
Барабасиха• 11 февраля 2025
Я вчилася в політехнічному, мене не чіпали лише тому, що зустрічалася з сином завкафедри. Майже всі дівчата були облапані старими пердунами.
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2025
Ответ дляБарабасиха
подруга вчилась там на біології ,розповідала жахливі речі .Інша на інформатиці і теж скаржилась на строго вчителя 65+ за домагання.Я про КПІ
Садоводница• 11 февраля 2025
А Поплавського не бачили? Навіть не приховував. А тепер питаєте, куди дорослі дивилися
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2025
Ну... 99% врут на тему, что к ним пристают преподы. На самом деле желающих с ними встречаться и так куча. Им вообще напрягаться не надо. Надо напрягаться их женам. А если еще и препод красивый и умный и с деньгами - все - торба, девки сами раздеваются. Они ж думают все просто - я с ним пересплю и учится не надо, а так еще и женой могу стать, а там деньги квартира связи...
У меня подружка встречалась с преподом давно, лет 25 назад. Замуж потом за него вышла. Так вот сидит она с ним в кафешке и тут звонит ей ее одногрупница и такая ’представь, стою я в коридоре, проходит ОН и такой хватает меня за зад, и зовет в ресторан’, а ОН сидит напротив и спокойно жует пиццу))) и таких припадочных куча.
Но, да , отдельные козлевичи есть((
Джавеліна• 11 февраля 2025
Ответ дляБарабасиха
Київський політех ’червоний’ диплом. Жодного натяку ні на якісь сексуальні дії, ні на секс, ні на хабар, ні на приниження.
Бяки-козяки• 11 февраля 2025
Шевченка. 20 років тому. Було. Професор 50+ пропонував проживати у нього в квартирі, бо там ’офігенна бібліотека і я зможу гарно вчитись’.
Барабасиха• 11 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не КПІ, інше місто, на заході
ЯяяКакаджамбо• 11 февраля 2025
Звідки колеги могли про це знати?
Якщо це робиться за зачиненими дверями. Прийшла студентка перездавати залік після основних лекцій, в кабінет ніхто не заходить, вони і починають чіплятися.
Замулена ріка• 11 февраля 2025
Ответ дляДжавеліна
у меня не красный диплом, но тоже политех.
читаю с ужасом.
У нас такого не было. Ни принуждения к сексу, ни взяток за экзамены, и т.д.Но я давно заканчивала.
читаю с ужасом.
Треба ось так• 11 февраля 2025
Я вчилася саме в театральному, на акторському. Прямих домагань не було, натяки, звісно, присутні. Але... Були дівчата ( і хлопці) , яки через постіль намагалися або домагалися кращих ролей, кращих проб. Сфера ця досить специфічна та вільна у проявах симпатій та бажань.
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
читаю с ужасом.
чоловіку 44 буде ,про взятки багато розповідав ,особливо на сопроматі і фізиці .Вчився гарно
Теща дочки• 11 февраля 2025
Ответ дляБарабасиха
В каком году?
Замулена ріка• 11 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
про сексуальные поползновения и сдачу экзамена за секс тоже? я не имею в виду приставания к мальчикам, я про девушек.
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
ні чоловік виключно про вимагання коштів )
долой_лама• 11 февраля 2025
Политех. Ничего такого не было. Хотя я была очень красивая в молодости.
А моя подружка сама к молодому преподавателю цеплялась. Он ей очень нравился. И таки он один раз пригласил ее в кино
Замулена ріка• 11 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
ну хоть без секса.
В наше время ни того, ни другого не было.
Оце фіфа• 11 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
в мене донька закінчила 3 роки тому КПІ, ніхто не лапав, не домагався
а якщо говорити про поплавського, то давно було відомо про те, що там робиться і який той поплавський і ніхто його не те, що не притиснув, а ще й крутили його концерти та інтерв´ю по тв
КарамбОлька• 11 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Дівчат все влаштовувало, якщо мовчали
Руда ліса• 11 февраля 2025
Я пам’ятаю сюжет по ТВ про київського ректора (чи декана) і його замшу, які влаштовували оргії з першокурсницями і запрошували на них чорних хлопців, ще й на камеру це знімали 😲
Його звільнили, але здається так і не посадили
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Так, мені це дивно. Так само, як і старих пердунів продюсерів колихають, коли вони живуть з неповнолітніми підопічними, для мене це не мистецтво, а стаття кримінального кодексу.
Удальонка• 11 февраля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Дівчат все влаштовувало, якщо мовчали
Ні, це не так працює
Миллениалка• 11 февраля 2025
Це й раніше було. Я закінчувала ВУЗ ще при совку, постійно преподи натякали на кращі оцінки за інтимну близькість. Самий пи..ць був, коли мене згвалтував наш секретар комсомольської організації. Я хотіла писати заяву в поліцію, сказав, пікнеш, вилетиш з універу.
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Но, да , отдельные козлевичи есть((
Ось тема про козлючин-збоченців, яких більше, ніж вам здається
долой_лама• 11 февраля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
В творчій сфері таке скрізь.
Подивіться на Голлівуд!
Всі зірки отримували головні ролі через ліжко і мовчали. А чому мовчали? - я думаю, що їх це влаштовувало.
Бо інакше не розумію чому мовчати дорослій людині.
Подивіться на Голлівуд!
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2025
Ответ дляДжавеліна
КПІ здоровенне. Ви ж розумієте, що збоченців там навалом.