Борщичок• 11 февраля в 22:52
Таміфлю і температура (Грип Б)
Грип підтверджений тестом,і аналізами крові.
Дитина випила Таміфлю (д.реч.Озельтамівір)
її трохи нудить,(лікар попереджала що так може бути)а зараз температура,чи можна відразу давати жаропонижаючий препарат,після противірусного?
І дуже сильний сухий горловий кашель.Чим його дієво лікувати?
Борщичок
• 11 февраля в 22:56
Ответ дляварюшка андрюшкина
Скільки температура?
38 ,але вона ці дні швидко росте
варюшка андрюшкина• 11 февраля в 22:57
Кашель - пастилки щось з ісландським мхом
Мій від сиропів, ще більше кашляє
варюшка андрюшкина• 11 февраля в 22:59
Я б спостерігала за темпою
Пити по трошки, і за хв. 30 нурофен
Борщичок
• 11 февраля в 22:59
Ответ дляварюшка андрюшкина
Мій від сиропів, ще більше кашляє
Іслам мінт розсмоктує,але ніби ще більший кашель,вже горло надерла червоне.
Маурита• 11 февраля в 23:00
Від кашлю і температури ,а також від грипу краще, ніж теплий чай, ще не придумали
варюшка андрюшкина• 11 февраля в 23:01
Ответ дляБорщичок
Тоді тільки теплу воду
Є фіорда, допомагає
А поговорить?• 11 февраля в 23:04
Коли горловий сухий, то я даю синекод пару днів. І на ніч ношпа+щось від алергії, молоко з медом і маслом і сода на кінчик ножа
ПростоБелка• 12 февраля в 21:58
То Вам ще повезло що « трохи нудить»
Мого так нудить і голова крутиться, що не встає
А в перший день купили Сельтавір , то взагалі вирвав і якісь галюцинації були
То замінили на Таміфлю, чекаю коли 5 день пройде бо таке враження що з ним гірше ніж без нього , але боюсь ускладнень тому вже терпимо всі
Борщичок
• 12 февраля в 22:15
Ответ дляПростоБелка
То Вам ще повезло що « трохи нудить»
А кашель є,не усилився?
Бо у моєї такий сильний сухий кашель,горловий.Лікар крім льодяників нічого не назначив.Теж думаю чи від грипу чи від Таміфлю.
Теж не подобається препарат,якийсь стрьомний..чекаю коли закінчить його пить(
ПростоБелка• 12 февраля в 22:18
Ну в мого тільки 3 день , то іноді підкашлює.
Спостерігаю, бо кашель може в любий день посилитись
Борщичок
• 12 февраля в 22:20
Ответ дляПростоБелка
А ви капсулу розчиняєте,чи може проковтнути?
Я розчиняю,він дуже гіркий,і нудота може бути від цього.
ПростоБелка• 12 февраля в 22:22
Не розчиняю , даю цілу
Хоч її по вазі трохи як забагато
Але лікар сказала що це не суттєво багато
От вже хотіла завтра розділити , бо думала що все-таки дозування не дотримуюсь
Але раз гіркий , то може взагалі не випʼє 🤷♀️
Хоч її по вазі трохи як забагато
Борщичок
• 12 февраля в 22:59
Ответ дляПростоБелка
Не розчиняю , даю цілу
Хоч її по вазі трохи як забагато
Я з солодким варенням розбавляю.І водою запиває.Мені тут на форумі порадили.