Борщичок• 11 февраля 2025
Таміфлю і температура (Грип Б)
Грип підтверджений тестом,і аналізами крові.
Дитина випила Таміфлю (д.реч.Озельтамівір)
її трохи нудить,(лікар попереджала що так може бути)а зараз температура,чи можна відразу давати жаропонижаючий препарат,після противірусного?
І дуже сильний сухий горловий кашель.Чим його дієво лікувати?
Борщичок
• 11 февраля 2025
Ответ дляварюшка андрюшкина
Скільки температура?
38 ,але вона ці дні швидко росте
варюшка андрюшкина• 11 февраля 2025
Кашель - пастилки щось з ісландським мхом
Мій від сиропів, ще більше кашляє
Борщичок
• 11 февраля 2025
Ответ дляварюшка андрюшкина
Мій від сиропів, ще більше кашляє
Іслам мінт розсмоктує,але ніби ще більший кашель,вже горло надерла червоне.
Маурита• 11 февраля 2025
Від кашлю і температури ,а також від грипу краще, ніж теплий чай, ще не придумали
варюшка андрюшкина• 11 февраля 2025
Ответ дляБорщичок
Тоді тільки теплу воду
Є фіорда, допомагає
А поговорить?• 11 февраля 2025
Коли горловий сухий, то я даю синекод пару днів. І на ніч ношпа+щось від алергії, молоко з медом і маслом і сода на кінчик ножа
ПростоБелка• 12 февраля 2025
То Вам ще повезло що « трохи нудить»
Мого так нудить і голова крутиться, що не встає
А в перший день купили Сельтавір , то взагалі вирвав і якісь галюцинації були
То замінили на Таміфлю, чекаю коли 5 день пройде бо таке враження що з ним гірше ніж без нього , але боюсь ускладнень тому вже терпимо всі
Борщичок
• 12 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
То Вам ще повезло що « трохи нудить»
А кашель є,не усилився?
Бо у моєї такий сильний сухий кашель,горловий.Лікар крім льодяників нічого не назначив.Теж думаю чи від грипу чи від Таміфлю.
Теж не подобається препарат,якийсь стрьомний..чекаю коли закінчить його пить(
ПростоБелка• 12 февраля 2025
Ну в мого тільки 3 день , то іноді підкашлює.
Спостерігаю, бо кашель може в любий день посилитись
Борщичок
• 12 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
А ви капсулу розчиняєте,чи може проковтнути?
Я розчиняю,він дуже гіркий,і нудота може бути від цього.
ПростоБелка• 12 февраля 2025
Не розчиняю , даю цілу
Хоч її по вазі трохи як забагато
Але лікар сказала що це не суттєво багато
От вже хотіла завтра розділити , бо думала що все-таки дозування не дотримуюсь
Але раз гіркий , то може взагалі не випʼє 🤷♀️
Хоч її по вазі трохи як забагато
Борщичок
• 12 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Не розчиняю , даю цілу
Хоч її по вазі трохи як забагато
Я з солодким варенням розбавляю.І водою запиває.Мені тут на форумі порадили.