руки_Крюги• 11 февраля в 22:52
Як Ви справились з втратою близької людини?
Як Ви справились з втратою близької людини, як припинити винити себе, думати, що не сказала важливі слова вчасно? Смерть раптова, прийняти і повірити не можу
Скорая помощь• 11 февраля в 22:53
стало трохи легше після 40 днів, через рік сум став спокійним, без істерики.
руки_Крюги
• 11 февраля в 22:56
Ответ дляФенте Фря
10 років пройшло.Болить.
Не легше.
От і я розумію, що час не може лікувати. 18 років разом -це половина мого і його життя. Я не знаю як жити далі
Чу Ча• 11 февраля в 22:59
Важко. Треба було йти до психіатра. Бо мала депресію і думала помру років 3. Тато вмер після мами одразу майже від інсульту
руки_Крюги
• 11 февраля в 22:59
Ответ дляКриниця щастя
З допомогою препаратів
А яких ? Сьогодні скупила піваптеки, але вони на мене не діють
Фенте Фря• 11 февраля в 23:00
Ответ дляруки_Крюги
В мене також відчуття,що я частину себе втратила.
Реально велику частину.
Воно лиш трохи притупиться,але в моему випадку нікуди не поділося.
Наче життя розділилося.
Реально велику частину.
Наче життя розділилося.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:01
Ответ дляЧу Ча
Співчуваю. Життя якщо б´є то інколи здається, що краще б добило вже. Бо коли ти думаєш, що гірше не буде отримаєш новий удар сильніший.
Криниця щастя• 11 февраля в 23:01
Ответ дляруки_Крюги
Амітриптиллін.
Але це дуже сильний препарат.
Не захоплюйтесь
Але це дуже сильний препарат.
Не захоплюйтесь
Фенте Фря• 11 февраля в 23:01
Ответ дляруки_Крюги
Бабовал і гідазепам трохи помагають.
Прийміть найщиріші співчуття Вашій утраті.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:04
Ответ дляФенте Фря
Реально велику частину.
Наче життя розділилося.
Реально велику частину.
Наче життя розділилося.
Я ще не розумію толком і не вірю навіть. Здається, що це жарт чи сон і я прокинусь. Завжди думала, що лише у фільмах телефонують і питають, хто Вам власник телефону, ти просиш дати йому трубку, а ти тобі говорять, що його більше не має. Життя зупиняється і є момент до цього дзвінка і після.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:05
Ответ дляФенте Фря
Бабовал і гідазепам трохи помагають.
Дякую
Хочу барабульки• 11 февраля в 23:07
Авторе, співчуваю Вам. Не справилася ніяк ... але життя рухається, є якісь питання, проблеми, просто живу далі. Час трохи зменшує біль, треба жити і пам´ятати
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:09
Ответ дляХочу барабульки
Дякую. Так спостерігала сьогодні, що в світі нічого не змінилось, а от мого світу більше не має як і мене. Є оболонка і все.
Всех анонимов аноним• 11 февраля в 23:10
Ответ дляруки_Крюги
Співчуваю вашій втраті. У вас є діти?
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:11
Ответ дляВсех анонимов аноним
Співчуваю вашій втраті. У вас є діти?
На жаль ні, у нас не вийшло, я втратила дитину, а тепер і його
Всех анонимов аноним• 11 февраля в 23:13
Ответ дляруки_Крюги
Бажаю вам сил пережити це горе.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:14
Ответ дляВсех анонимов аноним
Бажаю вам сил пережити це горе.
Дякую, але я не знаю як.
...аяприкольная• 11 февраля в 23:16
Я й досі не можу прийняти,пів року пройшло,а мені людина сниться кожну ніч та я декілька разів на тиждень забуваю що її нема,беру телефон аби подзвонити,бо зідзвонювалися кожен день. Певно цей біль на все життя. У всіх
Ондатрова шуба• 11 февраля в 23:17
Ответ дляруки_Крюги
Це гостра реакція на стрес, поспілкуйтесь с кризовим психологом. Не приймайте ніяких важливих рішень, це не будуть виважені рішення. Вам доведеться прийняти, а це буде розтягнутий в часі процес, що не все в житті ми можемо проконтролювати, що час цієї людини на Землі вичерпаний: вона зробила все, що мала зробити.
Вам може бути боляче фізично, це від гормонів стресу, мені лікар призначав ліки, ті, що захоплюють адреналін та кортизол, гормони стресу, і виводять їх з організму.
Неправдиша• 11 февраля в 23:17
Мне Вас даже читать тяжело💔. Сочувствую. Могу только на ночь посоветовать нервонорм, может хоть спать будете хорошо.
Всех анонимов аноним• 11 февраля в 23:19
Ответ дляруки_Крюги
Дякую, але я не знаю як.
Час покаже.
«І все на світі треба пережити.
І кожен фініш - то по суті старт…»
«І все на світі треба пережити.
І кожен фініш - то по суті старт…»
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:19
Ответ для...аяприкольная
Співчуваю. Це дуже виснажливо такі сни.
Ондатрова шуба• 11 февраля в 23:20
Ответ дляВсех анонимов аноним
Час покаже.
«І все на світі треба пережити.
І кожен фініш - то по суті старт…»
«І все на світі треба пережити.
І кожен фініш - то по суті старт…»
Ще об дійти до цієї думки, автору треба ще прожити процес горювання.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:22
Ответ дляОндатрова шуба
Я зараз взагалі не хочу ні з ким спілкуватись. Плачу без зупинки 3 годину, вирішила тут написати бо і не має кому. Він був моєю підтримкою завжди і залишив одну.
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:23
Ответ дляНеправдиша
Дякую, зі сном і правда проблеми
руки_Крюги
• 11 февраля в 23:26
Ответ дляОндатрова шуба
Дякую, в мене коли помер дідусь, бабуся плакала щодня на протязі 20 років так вона його кохала, до самої своєї смерті. Я його теж любила сильно, але бувало, що я її не розуміла, стільки років же пройшло. Лише зараз відчуваючи це, недарма говорять, що зрозуміє лише той, хто сам відчував. Так всі ми втрачаємо близьких людей і до цього ніколи не можна бути готовими
ПлюшкамиБалуюсь• 11 февраля в 23:28
Дуже важко… спочатку мозок наче заблокував цю подію… і ось пройшло 4 міс в починає їхати кукуха
Дрібка щастя• 11 февраля в 23:29
Я представила, что они просто далеко-далеко уехали и телефон потеряли/связи нет, что они там живут, просто я не могу с ними связаться...Попустило через полгода...Мне еще кажется, что мой мозг оберегает мою психику, не дает горевать на 100%, блокирует часть эмоций. Потому что в первый день, когда узнала, я просто была как вне тела, заторможенность, ни единой слезы, прострация полная, буд-то все вокруг меня происходит, а я со стороны за этим наблюдаю. Помню мне говорят что-то, а я в одну точку смотрю...и звон такой в ушах, как при полной тишине.