Ку-кусик• 11 февраля 2025

Поділити гроші між дітьми

Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Тішуся неперетішуся• 12 февраля 2025
Ответ дляMilisa35
Нічого не ділити взагалі. Гроші повинні працювати. Купіть навчання « Як інвестувати кошти». Інвестуйте , щоб кошти помножити поки діти виростуть. Потім купіть їм обом житло.
Самий мудрий комент !
Тішуся неперетішуся• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Батько старшого нас покинув коли дитині був рік. Живе в іншій країні. Дитини не бачив з того часу і не цікавився. Виховував другий чоловік, який загинув.
клас ! Ф ви ще питаєте ? мое хоч якусб моральну компенсацію дитині дасте? Він і так ріс наче нікому не потрібен!
Тішуся неперетішуся• 12 февраля 2025
Ответ дляMilisa35
Чому у інфоциган? Є багато спеціалістів.
на ’совєтчіце’ знають тільки як доляри купувати ) Які там акції? яка криптовалюта і монети ? ) Поки весь цивілізований світ давним давно так живе !
ФсеСама• 12 февраля 2025
Пока просто собирайте. Там разберётесь по необходимости . Я бы старшему тоже помогла, он же тоже ваш ребёнок.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Давайте поставим вопрос иначе: у вас есть родной ребенок, а есть ребенок мужа от первого брака. Вы к нему хорошо относитесь и т.д.
А теперь вопрос: как бы вы делили свое имущество: поровну между обоими или только своему оставили?
Да, вы мама обоих сыновей, но отбирать у младшего ради старшего не имеете права. Это ему выплаты и его наследство от отца.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляMilisa35
У автора нет права на эти деньги. Они были развндены с отцом младшего. Деньги платят младшему ребенку! Каким боком к этим деньгам старший, как бы не было обидно?
ФсеСама• 12 февраля 2025
Мы не знаем сколько там денег, может там родители ещё есть, тогда и им тоже, а тут уже три квартиры покупают. Знаю семью, которая получила такую компенсацию, жена, сын, дочь от первого брака , ещё и родители.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Добавлю: отец старшего жив. Его модно найти прижелании. Мало того, со многими странами у Украины есть договор о взыскании алиментов. Отец старшему модет оставит какое-то имущество в наследство. У младшего отец погиб.
Даха-сваха• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я і намагаюся вирішити. Прошу поради. Швидше думок зі сторони.
Делите со старшим свою часть денег
Даха-сваха• 12 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Гроші вам, як дружині. Меншому сину спадок. Потім подивитесь що і до чого.
Деньги делятся в равных частям между намледниками первой очереди
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Делите со старшим свою часть денег
Автор ничего не получает, т.к. они были в разводе. Разделить можно только деньги, положенные родному ребенку погибшего БМ.
Я не чарівниця вам• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
этими деньгами распоряжается мать, как опекун несовершеннолетнего ребенка. И ваше морализаторство здесь неуместно.
Так как задача автора - использовать эти деньги максимально конструктивно, как минимум сберечь их.
Зараз на дієті• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Купить две однушке детям и дать образование,а дальше сами
miss.olja• 12 февраля 2025
Если там 15 млн , то даже 1 млн старшему на старт - это огромная сумма. Хватит на любое образование.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
А потім молодший виросте і скаже, мамцю а де гроші, які я маю отримувати як компенсацію по закону, за загибель батька.. і які згідно закону належать лише мені, як рідному синові загиблого.
А мама йому хоба! І віддала 5 млн грн. На них, правда, купити через 10 років хіба що хліба. Але все чесно!
І до речі, ніде в законі не йдеться на що і як мають витрачатися ці кошти. Автор має хорошу роботу і може прогодувати дітей. А не мала б, то жили б на ці гроші тут і зараз, не вмирали б з голоду до повноліття меншого.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Згідна, але моторошно від того, що мати роздумує як обікрасти власну дитину.
Баба з дідом дурні, що понадіялись на порядність бувшої невітки. Потрібно було їм не відмовлятись від спадщини, хоч якусь частину зберегли б для внука.
Спадщина ВСЯ перейшла молодшому сину. Ні дід з бабою, ні матір, ніхто спадщину не отримав. Тільки молодший.
А це виплати, з яких Автор отримує 1/3 як мати дитини померлого військового. Інші частини отримують його батьки.
Зоя Жорівна• 12 февраля 2025
Только младшему. Это его отец и выплаты тоже ему. Он единственный наследник.
Считайте , что ему сейчас 20 лет, а не 7.
И он уже сам распоряжается имуществом. Ваше дело сейчас это сохранить эти деньги. Дальше, он будет сам решать что с ними делать и кому сколько дать или не дать.
Гарантую неперелевки• 12 февраля 2025
На мою думку якщо по совісті, то це гроші молодшого сина, йому вони дістались від рідного батька. Але поки діти не повнолітні, розпоряджатися грошима маєте право ви автор, гроші знецінюються, тому можно придбати нерухомість, здавати її і відкладати на старт для старшого.
забиякина• 12 февраля 2025
Автор,вот Вы пишите, что деньги удвоются, когда младший достигнет совершенолетия. Будет ли возможность то, что получите от инвестиций, положить на счет старшему. А младшему останется то, что изначально положено.
Оно само купилось• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я Вам дуже вдячна за Ваш час, чудову ідею, людяність та емпатію!
Автор, з ваших дописів видно, що у вас була чудова родина и чудовий чоловік з мізками, який дійсно міг ефективно працювати на економічному фронті країни. Але він вибрав інший шлях. І загинула достойна людина, мізки країни, яких не так у нас і багато.
Шана вашому чоловіку. Герою слава.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Это не дает ей право на нецелевое использование денег. Еще играет роль возраст ребенка. С 14 лет дети имеют право самостоятельно распоряжаться выплатами.
А что касается морализаторства, как вы выразились, то отнять деньги у того ребенка ребенка, которому положены эти выплаты, и отдать второму, чтобы он не обиделся - это за гранью.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Она ничего не получает, т.к. уже была в розводе с погибщим. Читайте Законы!
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Шановна, я навіть не проситиму Вас тему почитати. Я розумію що у Вашій реальності Ви стикаєтеся саме з обкраданням власних дітей і самі б так вчинили. Ваш пост саме про це тому що до моєї теми він стосунку не має. Ще раз озвучу: я не беру ні копійки з цих грошей. Хоча легко могла б. А Ви б змогли? Просто чесно дайте відповідь собі.
Уравнобешенная• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Дуже дякую за співчуття. Нажаль я не можу дати доступ до рахунка коли вважаю за потрібно. Це суперечить місцевим законам. По досягненню повноліття діти матимуть доступ до рахунків. І я боюся що у 18 років хлопець отримаючи великі для себе статки не зуміє ними розпорядитися і тільки нашкодить собі. Мами хлопців, чи багато у них розуму у 18?
Логічно покласти на своє імі´я, але тоді треба сплатити податки як з доходу, оскільки гроші мені прийдуть як дохід бо вони юридично не мої і компенсація не мені. Тому на себе і не хочу. Нажаль тут не так як в Україні, тут спитають за кожну копійку - звідкию
не думала что буду что-то советовать,
все не читала,
но на этот комментарий скажу вот что - предлагаю разграничить понятия - ’прибыль’ и ’упущенная выгода’, не потому, что Вы путаетесь в понятиях (судя по тому, что умеете инвестировать - Вы четко все понимаете). А именно в такой, ’житейской’ ситуации... Что можно ’приобрести’ и ’потерять’. Т.е. на одних весах - финансы, на другой - эмоциональное здоровье и возможно взаимоотношения в вашей семье.
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляХома з пастою
Знакомые рлкгуомсь с ситуацией, но им пришлось вернутся чтоб оформлять всё. Сколько времени вам все заняло?
Приблизно рік. Нам ще ’дуже пощастило’. Так, ми теж верталися і більше місяця ходили між інстанціями щоб все оформити. Там ще двоє хворих стареньких батьків було, які нічого не розуміли і яких я на таксі і за ручку кругом водила. Якби сама може троши швидше було.
Миззери• 12 февраля 2025
Половину себе половину младшему , свою половину потом старшему можете переоформить если захотите
И все честно по закону
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляХома з пастою
А можно купить жильё в той стране на имя детей?В Украине я знаю можно
Можно купити тут житло. Але цих грошей навіть на одне не вистачить. Тобто потрібно іпотеку брати.
Миззери• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
А може і нема, а Може і не платить.

Це як принести одну цукерку і сказати ’їсти буде тільки молодший’.
Якщо прям таке значення цим грошам надавати, то вони і стануть причиною розладу в сім´ї.
Автор написала, що за життя чоловік не ділив дітей, відносився однаково
Ага, только представьте что это ваше собственное наследство которое муж решит не полностью вашему ребенку отдать а от друго брака что б честно было
Это не конфетка
БоХатая• 12 февраля 2025
Моя думка-кошти тільки молодшої дитини, якби не хотілося їх урівняти. Уявімо, що дитина була б повнолітня і Ви їй пропонуєте віддати половину брату? Ви доросла людина успадкували від свого батька будинок, а мама каже поділися з сестрою, у якої інший батько.
Antiprom• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
У матері не має права на ці гроші, бо вона розлучена. Право має лише її син молодший