Ку-кусик• 11 февраля 2025
Поділити гроші між дітьми
Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тоже не могу понять, как все ведутся? люди о таком писать не будут, еще и совета спрашивать
А знаєте що цікаво? Я навіть скрін з виплатою скину і ви просто зникнете не вибачившись. Тож проходьте будь ласка повз.
А я з косою• 12 февраля 2025
автор, я бы помогала двоим и особо не заморачивалась бы этим вопросом. И скорее всего не обсуждала бы это с детьми - меньше знают, крепче спят. Хотя мой младший сам бы предложил отдать брату сколько нужно, он добрый
Крапипопка• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я і намагаюся вирішити. Прошу поради. Швидше думок зі сторони.
Все поровну, т.к. и старшему он был за отца.
И если бы не погиб, он бы вам помогал его ставить на ноги.
Свезло так свезло• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Витрачайте або зберігайте, на власний розсуд.
І спадщина поки що на вас, дітям знати не обов´язково. Виростуть - розберетеся.
Вона колишня дружина. Все меншій дитині
Сама купляю квіти• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Вы бот.И ваши подружки троли тут вторые сутки уже подпевают.Не позорьтесь.Удачи вам.Соседние ваши склепанные темки поярче
Паратруперсупер• 13 февраля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Це називається ОГД- одноразова грошова допомога. ОГД ніякого відношення до спадковості не має.
Для дуже дивних людей переритаю ще раз. Яким чином ця огд опинилась в цій родині? Хто є її отримувачем? Жінка, яка не дружина? Може не рідний син? Отримувачем огд є син загиблого, який отримав цю допомогу фактично у спадок. А як там воно вже називається то довільна справа
Сама купляю квіти• 13 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Она троль.
Ку-кусик
• 13 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Автор, всю тему не читала, лише ваші коментарі.
По перше, прийміть співчуття. Дуже-дуже жаль, що кожен новий день оплачений новими життями. Для вас і ваших дітей навіть така трагедія - це тільки початок.
По темі - я насправді не знаю, як би вчинила особисто я, дуже складна тема, багатостороння. Але єдине рішення, що приходить мені на думку в ситуації, коли впевненого рішення немає - я б не чіпала ці гроші і дала собі час на роздуми, на якісь нові зміни. Я думаю, що спробувала б жити, як і жила до цього. Тим більше, що вам достатньо доходу. Але гроші ніколи не повинні лежати просто так, отже я б спробувала, щоб вони працювали самі на себе, щоб я ними не переймалася. Всьому свій час.
Стосовно дітей. Звичайно, що як мінімум старший вже знає, що за втрату має бути компенсація, рано чи пізно будуть питання. Тут я не знаю, як правильно. Але коли я не впевнена, то віддаю перевагу говорити правду, визнавати свою розгубленість, невпевненість. Це не викликає закономірної реакції обурення, агресії тощо, отже можна буде дискутувати. Стосовно старту старшому - так, я, як і будь-яка інша мати, теж про це б думала. Але мабуть все ж ні. Бо готова риба для дитини не принесе тої користі, яку може принести заслужений, неочікуваний бонус. Вони згодом стануть старші і це можна буде обговорити з ними, чесно, питати поради як правильно вчинити. Я б питала. Хоча, якби прийняла рішення поки що примножити ці гроші, бо на даний момент вони не критично потрібно, то можливо б придумала коротку відповідь для можливих питань, що така була воля батька. Їм не потрібні ці знання про те, хто, кому, що і скільки поділив. Від гріха подалі.
В ще прям в даний момент я б мабуть спробувала запитати поради в батьків чоловіка, якщо ви дійсно маєте гарні стосунки.
Ну і ще момент вам підказали цікавий з продажем своєї квартири вдома на когось з рідних задля легального вивозу грошей. Оце власне і все, перепрошую за купу тексту, бажаю вам мудрості і сили.
Дуже дякую за пораду. Діти про гроші не знають. Ми не в Україні - тут в оточенні таких розмов немає. Поки виводжу їх потихеньку і інвестую.
З батьками обов´язково пораджуся. Теж про це думала. Але батьки мені сказали щоб робила як вважаю за потрібне коли ми обговорювали що робити з грошима - не стосовно дітей а взагалі. Їм син сказав що довіряє мені - тому і просив відмовитися від спадку. Вони ще в мене поради просять.
Я дійсно дам собі час. Поки з точки зору оподаткування тут буду виводити в межах лімітів на нас трьох - щоб перевести якомога більше у валюту а далі життя покаже. Схиляюся до того щоб використати частину цих грошей для старшого а за наступні роки дозбирати для молодшого ще. Щоб і старшому дісталося і щоб менший на виході отримав все що за тата має бути.
Ку-кусик
• 13 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Забезпечте обом дітям житло і гарну освіту.
А якщо ще щось залишиться-то забезпечте собі пасивний дохід і захистіть свою старість.
Дуже дякую. В мене є пасивний дохід.
Я ж з інвестиціями граюся. Поки невеличкий відносно, але він росте з кожним роком. І має низький ризик. Житло дітям не забезпечу в цій країні. Без варіантів. Дуже дорого. В Україні є дві квартири. Досить.
Ку-кусик
• 13 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Судячи з кількості написаного і емоцій які несуть повідомлення - то бот і тріль як раз ви і ті хто вам підспівують.
В мене спокійна, достойна манера спілкування, я обізнана про тему, про яку пишу, надаю докази, не вливаю емоції щоб підживити тему.
А ви заходите, пишете бездоказове лайно, обпльовуєте мене, розводите на емоції і зникаєте. То хто з нас бот/тріль? Питання, звісно, риторичне. Такі як ви нездатні на діалог. Рівень розвитку не той.
как тебе такое илон маск• 13 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Скрин плюс ваше фото с датой и я извинюсь за троля. А если нет - то вы извиняйтесь за то что написали мне. Но этого не будет. Понятно уже .
Ответ дляКу-кусик
Откорректировала свое сообщение )) убрала все гадости, молодец!
Дама_с_коготками• 13 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
На Советчице отдельный мир ,но почти каждая, кто тут описалась, что это только деньги младшего, не обделила бы старшего в тихую.. А так, да, такие все правильные-аж противно
А що не так?
В мене чоловік воює. Він батько тільки молодшої дитини. І не дай бог що, то компенсацію молодшої, на старшу дитину витрачати не буду.
Ку-кусик
• 13 февраля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нічого я не коректувала. ви того не варта. Мое фото? Так, ну звісно і дані картки ще вам. Яким чином мое фото допоможе виявити троля? Хоч би щось розумніше придумали. Фото транзакції на фоні порадниці підійде? А ви вибачитеся не під анонімом. Розкриєте себе.
Я погнала• 13 февраля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
А що не так?
не поверите, как я Вам верю)))))))))))))))))))))
Леся Українка• 13 февраля 2025
Моя думка така, якщо батько загиблий відносився до старшої дитини як до своєї рідної: виховував, забеспечива, любив як і свого рідного сина, то діліть навпіл. Якщо були кордони це мій це твій, тоді звісно все молодшему.
Мій батько одружився з моєї мамою(вдовою) коли брату було 3 роки, виховувались однаково, я до років 8 взагалі не знала, що він брату не рідний. Його батько (мій дідусь) заповіт написав на квартиру на мене і на брата, так як вся сім´я батька ніколи не ділила ’це наша’, а ’це ні’