Ку-кусик• 11 февраля 2025
Поділити гроші між дітьми
Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Я погнала• 12 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Ви там знаєте ділив чи ні у душі. Ну блін. Тут мами розказують, що рідних дітей по-різному люблять і ділять....
На Советчице отдельный мир ,но почти каждая, кто тут описалась, что это только деньги младшего, не обделила бы старшего в тихую.. А так, да, такие все правильные-аж противно
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Я декілька сторінок тому питала, але вже загубилося, ну давайте ще раз. Ті, хто вважає, що Автор не має права на ці гроші, 1. яку суму вона повинна віддати сину, якщо, припустимо, виплата становить 5 млн грн.
2. За які гроші матір повинна була їхати на місяць в Україну, оформляти все, оплачувати оформлення всього?
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Тобто автор вірно чинить? А те що порушує податкове законодавство країни в якій знаходиться тоже ок?
Чим вона його порушує?
Нічого протизаконного в фондах на дітей немає. Ну а те, що Автор знайшла найкращий варіант, де податки за це платити не передбачено, свідчить про її розум. Має людина клепку в голові, молодець.
БоХатая• 12 февраля 2025
Автор Ви розпоряджаєтеся поки що і у вас є час. Чому не доводили через суд проживання однією сім´ю, мали б свою частку, якою можна було б без докорів сумління розпоряджатися.
Ответ дляЯжемать Мне можно
Чим вона його порушує?
Читайте її коментарі чим порушує.. дивна клепка, точніше зручна для автора.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Я читала уважно, з самого початку теми.
Не бачу порушень жодних. Тому і питаю в чому конкретно ви їх знайшли?
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
На всі витрати, проживання, на мою думку, вона має право брати скільки хоче. Молодшому сину все, що залишиться. Старший син справедливо не має до них ніякого відношення. Але автор все одно може їх витратити на нього.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Ну припустимо витратили п´ятсот тисяч грн. Через 10 років віддати 4.5 млн грн. Так?
Цибулька зла• 12 февраля 2025
Автор, ви в Британії? Купуйте тут житло, оформлюйте мортгеч. Перший взнос - 10-20%, ціни на житло від 200 тис. фунтів. Вистачить компенсації на перший внесок? За українською схемою це юридично доступно, навіть якщо візи закінчаться, ви зможете здавати потім цю нерухомість дистанційно. Житло тут тільки дорожчає, це дуже хороша інвестиція. Якщо візи буде подовжено, діти зможуть взяти займ на навчання, це вигідно, майже всі місцеві так роблять. Спочатку буде у вас нова домівка, потім зможете свій спадок на двох розділити між дітьми.
Я вважаю, що ці гроші належать Вам. Так, вони на дитину, але Вам в допомогу, як матері, яка залишилась з дитиною сама, беззахісна і відповідальна. Спадок і так молодшому, все решта на родину.
Ви дуже мудра і порядна жінка, бажаю вам всього найкращого.
Я не чарівниця вам• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Это не дает ей право на нецелевое использование денег. Еще играет роль возраст ребенка. С 14 лет дети имеют право самостоятельно распоряжаться выплатами.
А что касается морализаторства, как вы выразились, то отнять деньги у того ребенка ребенка, которому положены эти выплаты, и отдать второму, чтобы он не обиделся - это за гранью.
эти деньги можно потерять, положив в банк, они могут обесцениться, их могут украсть...с ними может случиться, что угодно.
А если бы автору сейчас не было бы за что кормить детей, то она могла бы покупать на них продукты двоим своим детям или только младшему, а старший пусть ест сухари и гуманитарную помощь?
У автора двое детей, и ее задача как матери обеспечить их будущее. Речь не идет о том, чтобы делить что-то поровну. Речь идет о том, чтобы достойно вырастить обоих. Потому что это частично и ее ответственность, какой отец у старшего.
А у вас видимо нет детей или вы сами ребенок, которого родители обделили?
Бабульція• 12 февраля 2025
В мене в знайомої точнісінько така ситуація, вона купила дві квартири під здачу. Поки гроші складає, щось витрачає, діти виростуть, буде видно. Колишнього чоловіка квартиру, що дісталась у спадок, теж здає.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Вибачте, чим я порушую податкове законодавство хоч однієї країни? Ви ж точно його не знаєте, я ніде не казала що щось порушую. З чого такі висновки?
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, я цей місяць не працювала, витратила тільки на ксерокс пару тисяч. Там жах скільки копій всього потрібно щоб сформувати три пакети документів на всіх. Але то мої витрати. Я собі це можу дозволити. А ці гроші хочу щоб були дитячі.
Але приємно що Ви оцінили. Дякую.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Та як би і старший втратив батька. Він його виховував змалечку. Це жахливо але старший прожив з ним більше ніж рідний син.
Виховував і реально був батьком це різне. А Ви реально втратили чоловіка-Ви маєте право на компенсацію? А якби молодшу впш чоловік теж виховував ввд першого шлюбу, ввн теж втратив би батька, а право на компенсацію не мав би. Ви ж розумна жінка і знаєте всі відповіді на свої питання.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Та не переймається, тут часто таке. Я б сказала постійно. Додумають, перекрутять і т.д.
Але все одно корисно почитати різні думки, рішення приймати вам, дітей виховувати вам. Почитавши, зможете якось підготувати їх до реалій життя. Під всіх не підлаштуєшся.
Видно, що ви розумна і врівноважена, все вдасться, робіть як підказує розум.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Це було б довго. Судова практика говорить про те що позови тривають роками. Гроші знецінюються. Колишній чоловік нас відправив закордон і не хотів щоб ми жили в Україні поки війна. Тому фактично ми не жили разом і він нас не утримував. Я не хотіла з цим зв´язуватися. Крім того сказали що тоді б затримали виплати всім. А батьки старенькі - вони заслуговують поваги до свого віку і кращого життя на старості.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Та я ці коментарі пишу і все-одно не можу зрозуміти що і як я порушую. Бо Ви кидаєте звинувачення а потім про клепку розказуєте. Давайте, поясніть Ваші звинувачення і відповідайте за свої слова.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
А де я себе видала за гуру інвестицій? Я ж кажу - хоббі.
Тобто скрін аккаунтів дітей з найвідомішої британської інвестиційної компаніїї Вас не переконав? Ну, шановна, схиляю перед Вами голову - Ви мабуть досягли набагато більшого. Без питань. Куди мені до професіоналів.
Нагадаю, я прийшла не за порадою як вкласти гроші. Я питала як правильно поділити і чи треба взагалі ділити. Те що я їх примножу - не питання. Але від цього вони ж власника не змінять. Вони так і будуть належати тільки одній дитині.
Остання фраза найправильніша. А далі по ситуації.
Конфиденциальность• 12 февраля 2025
Ответ дляMilisa35
Ну то краще вчитися у людей які щось досягли в житті? Правда? Ніж у порадниці на кідстафі
хватит тут инфоцыганством заниматься.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Не зможу відкласти старшому таку ж суму. Менше трьох років лишилося до його повноліття і вступу в Уні, який тут не безкоштовний. У мене в пріоритеті зараз іпотека мабуть буде.
Я прийшла з питанням чи морально прийнятно взагалі ділити. А так, по замовчуванню, гроші звісно належать молодшому. Це ж очевидно.
Я розмірковую наскільки правильно їх ділити взагалі.
Якщо гроші належать одній людині, то ділити неправильно. Але можуть бути обгрунтовані підстави для їх поділу. Якби ви не заробляли добре, то ви б частину грошей витрачали на життя. Це все питання життя і совісті.
13чудоСВЕТА• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Дуже дякую за співчуття. Нажаль я не можу дати доступ до рахунка коли вважаю за потрібно. Це суперечить місцевим законам. По досягненню повноліття діти матимуть доступ до рахунків. І я боюся що у 18 років хлопець отримаючи великі для себе статки не зуміє ними розпорядитися і тільки нашкодить собі. Мами хлопців, чи багато у них розуму у 18?
Логічно покласти на своє імі´я, але тоді треба сплатити податки як з доходу, оскільки гроші мені прийдуть як дохід бо вони юридично не мої і компенсація не мені. Тому на себе і не хочу. Нажаль тут не так як в Україні, тут спитають за кожну копійку - звідкию
А якщо їх вкласти в нерухомість та здавати в оренду її. Старший буде забезпечений як раз житлом, а молодшому до 18 років ще далеко, як я зрозуміла
Шкварочка• 12 февраля 2025
Деньги отца младшего сына?какие могут быть вопросы вообще..это как с наследством,двое детей,но квартира останется одному ребенку,потому что у него нет жилья,а второму,у которого есть-шиш с маслом.Деньги государство дало на второго ребенка,ему и получать,тем более вы даже не официальная жена
Шкварочка• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я б однозначно дала б порівну кожному сину.
Потрібно піклуватись про майбутнє кожного.
А дітям про це і не говорила б, щоб потім не виникло… а мама тобі дала мої гроші…
Ну так мама и отдает его деньги
Пешеходик• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
На потреби обох?
В принципі на потреби більше ніж достатньо того що я заробляю плюс пенсія дитини.
Це гроші ТІЛЬКИ сина загиблого, а не ваші та не вашого старшого сина. Як малий розпорядиться своїми грошима, то його справа. Ви навіть офіційно НЕ дружина загиблого. Це спадок та гроші НАЩАДКА ЗАГИБЛОГО.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
За місяць співмешканка померлого батька довела, що вони проживали сім´ю і вона має право на першу чергу спадкування.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Дуже дякую за такий теплий коментар. Так, ми в Англії. Я можу взяти моргедж і без цих грошей. Тобто в мене є депозит на це. Трошки пізніше так і зроблю. Зараз є де жити і потрібно змінити роботу для кращих умов. Працюю над цим.
Я зараз задумалася чому я не хочу ці гроші використовувати. Це дуже важка тема. Розумієте, це гроші за загибель. Мені здається що б я не зробила з ними - буде неправильно. Просто руки їх не беруть. Вони ж не мої. Боже, як це важко. Вибачте.
Пешеходик• 12 февраля 2025
Ответ дляШкварочка
100%, я вообще в шоке от того, что у автора вообще поднялась рука и мысли на наследство и деньги законного сына погибшего....Как он в будущем распорядится, его дело и его право.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
А ви готові за свої слова відповісти)
Ну і де тут порушення? Вам як дитині пояснюю. Гроші дитячі - дитина податок не платить - це її компенсація, яка не оподатковується. А якщо я їх заберу собі то відповідно до закону можливо треба буде заплатити або довести що я маю право на цю компенсацію. Тут з компенсаціями з-за кордону все не дуже чітко. Тож я не хочу ризикувати. Порушення в чому? Не треба мені мої скріни кидати. Я свої слова знаю. Будь ласка відповідайте за свої. Чітко поясніть де порушення.