Ку-кусик• 11 февраля 2025

Поділити гроші між дітьми

Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Апотім ви всі обурюєтеся, що чоловіки не одружуються з жінками з дітьми , або пишите тут ’ новий чоловік не приймає дитину від іншого шлюбу’ ?? Так ви ж самі і ділите на своїх і чужих ?? Чоловік НЕ ДІЛИВ ДІТЕЙ !
Автор ,ви якась дивна , мяко кажучи. ...Невже ваш старший не заслуговує на хоча б кусь частину ??? хай не половину ? А взагалі , зараз час ,коли він може вкласти якусь суму і зробити собі пасивний дохід ! ....Але ви як совкова мачуха...
Чоловік не ділив дітей але ми не вважали за потрібне оформити все як треба - тож тепер держава ділить. І загинув батько тільки меншого. Це не я так ділю. Це реальність. І мені треба робити цей вибір - важкий і як би я не вчинила - хтось з дітей буде обділений. Це я так бачу.
Як на мене старший заслуговує гарного старту. І я повинна це йому дати. Не батько меншого а я. Але в цих реаліях я не зможу.
Я думаю можливо використати ці гроші частково для старшого і накопичити йому за ці три роки трохи а меншому потім все компенсувати коли старший вже буде дорослим.
ПАЦАНКА О• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я і намагаюся вирішити. Прошу поради. Швидше думок зі сторони.
получить, купить дол и думать
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
клас ! Ф ви ще питаєте ? мое хоч якусб моральну компенсацію дитині дасте? Він і так ріс наче нікому не потрібен!
З чого інформація що старший нікому не потрібен? Ваш власний досвід?
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляФсеСама
Пока просто собирайте. Там разберётесь по необходимости . Я бы старшему тоже помогла, он же тоже ваш ребёнок.
Дякую за пораду. Я б так і зробила, але через податкові обмеження мені краще класти їх на дитину і уникати податків. Принаймні якусь частину в межах дозволених лімітів.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
У матері не має права на ці гроші, бо вона розлучена. Право має лише її син молодший
З чого ви зробили такий висновок? Гроші якраз надходять матері і навіть опіка їх не контролює.
Не має права, бо Порадниці так вирішили? Бо з точки зору закону саме вона і має, тому їй і виплачують.
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляКопуша
Начнете делить не поровну, дети переругаются. Можно, конечно младшему 2/3, старшему-1/3, но пойдут вопросы и обиды. Пока поровну, потому как вы семья, а они дети, вопрос как бы не поднимается. Может купить пару маленьких квартир и сдать. И с этих денег откладывать на учебу и т.д. Захотят- съедут. Но и вам на пенсию ж что-то надо. Вы то их сейчас обеспечиваете, а они вас будут?
А колм молодший виросте і зрозуміє, що поділили його гроші, все буде гладко, ви вважаєте?
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Автор, а у діда з бабою є інші діти і внуки?
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Давайте поставим вопрос иначе: у вас есть родной ребенок, а есть ребенок мужа от первого брака. Вы к нему хорошо относитесь и т.д.
А теперь вопрос: как бы вы делили свое имущество: поровну между обоими или только своему оставили?
Да, вы мама обоих сыновей, но отбирать у младшего ради старшего не имеете права. Это ему выплаты и его наследство от отца.
Я це розумію і повністю згодна. Теж схиляюся до цієї думки. Принаймні зробити так щоб у старшого теж був старт але за свій рахунок буде дуже-дуже складно. Тому зараз думаю ділити на двох а коли старший виросте - докласти меншому те що мало бути його по закону.
Карапулька• 12 февраля 2025
Юридично гроші належать меншому сину, він виросте і і сам вирішить, що з ними робити. У старшого інший батько. Це для Вас обоє синів рідних, а не для покійного чоловіка. Над чим тут думати, робіть все по закону ?!
Копуша• 12 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
А почему он должен считать, что это его деньги? А старший не должен возмутиться, что ЕГО маму делить нужно? Или семья и все поровну, или будут ссоры.
Кукусик• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Зараз мене точно тролем назвуть. У мене досить велика зп, отже податок буде 40%. Ні, не хочу я його платити.
я считаю, что старшему надо дать половину. Ведь он же любит своего брата, не так ли? заботится, когда вы отсутствуете.
а значит, вы все - семья, и эти деньги семейные .
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ви правильно і справедливо міркуєте.
Antiprom• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
А чому ви вирішили що вона має право? Якби мала право, то могла б претендувати також на частину з тих 15 млн а так не мала права навіть претендувати, лише син молодший.
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ длязабиякина
Автор,вот Вы пишите, что деньги удвоются, когда младший достигнет совершенолетия. Будет ли возможность то, что получите от инвестиций, положить на счет старшему. А младшему останется то, что изначально положено.
Ні, те що буде на рахунку у меншого звідти зможе зняти тільки він при досягненні повноліття. До того ніхто і ніяк не зможе. Це також моя маленька страховка від шахраїв. Я подумала про те щоб використати гроші за старшого зараз частково - оплатити навчання наприклад а меншому за 10 років це компенсувати - я ж буду суму знати. Але в результаті менший отримає набагато більше. Можливо це єдине що я зможу для реалізації хоч якоїсь справедливості...
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Але в силу того, що він неповнолітній, пропонують поділити гроші. Цікаво чи багато жінок готові віддати половину своїх статків сестрам/братам і не за власним бажанням, а тому що так вирішила мама. Я розумію автора, як мама, яка любить двох своїх синів однаково. Але як дитина, не впевнена, що зрозуміла б. Ще ж питання, які будуть у братів стосунки... якщо будуть не розлий вода, то молодший і сам поділиться.
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляОно само купилось
Автор, з ваших дописів видно, що у вас була чудова родина и чудовий чоловік з мізками, який дійсно міг ефективно працювати на економічному фронті країни. Але він вибрав інший шлях. І загинула достойна людина, мізки країни, яких не так у нас і багато.
Шана вашому чоловіку. Герою слава.
Дуже Вам дякую. Так і було. Сиджу і плачу.
Antiprom• 12 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Та більшість подавилась би) вони на ДН дивляться чи подарок окупився закусками, а тут такі всі щедрі)
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
не думала что буду что-то советовать,
все не читала,
но на этот комментарий скажу вот что - предлагаю разграничить понятия - ’прибыль’ и ’упущенная выгода’, не потому, что Вы путаетесь в понятиях (судя по тому, что умеете инвестировать - Вы четко все понимаете). А именно в такой, ’житейской’ ситуации... Что можно ’приобрести’ и ’потерять’. Т.е. на одних весах - финансы, на другой - эмоциональное здоровье и возможно взаимоотношения в вашей семье.
Дякую за коментар. Але якщо з фінансами мені зрозуміло все то з емоційним здоров´ям і стосунками я не знаю як вчинити. В цій ситуації в будь-якому разі хтось буде ображений мені здається. Щоб я не вирішила один з них коли виросте матиме що розказати психологу.
автор Ку-кусик • 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, у дідуся з бадусею ще двоє внуків. Я не знаю як вони вирішать зі своєю часткою. Це мене не стосується. Незважаючи на гарні відносини ми це не обговорювали.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Так, можливо. Але є ще справедливість і законність. Справедливо, обєктивно і законно ці гроші тільки однієї людини. Все інше - емоції і вони ой які суб´єктивні.
Уравнобешенная• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
ну, если я правильно поняла все ’исходники’ - более ’эмоционально/морально’ - Вы пишите логично - положить на свое имя, но ... вот тут и начинается упущенная выгода. И вы ясно даете понять что этого не хотите.
Надеюсь понятно написала...
БоХатая• 12 февраля 2025
Отримала Катя спадок від свого батька або гроші або просто подарунок-житло, а мама така, віддай половину сестрі, бо ви ж сім´я, а у неї нема такого багатого батька. Хто так зробить? Що будете думати про матір?
Одна_на_всей_планете• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Если ваш муж при жизни не делил сыновей на родной или не родной, то я уверена, что он бы хотел, чтобы мальчики получили деньги поровну. Положите им на счета на образование. Лучше где-то за границей.
Конфиденциальность• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я б однозначно дала б порівну кожному сину.
Потрібно піклуватись про майбутнє кожного.
А дітям про це і не говорила б, щоб потім не виникло… а мама тобі дала мої гроші…
+100. это справедливо. а еще лучше на троих поделить: маму, и на каждого ребенка.
Я погнала• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
А чого не на ім´я сина?
Оформление недвижимости на несовершеннолетнего только через опекунский совет.
Я погнала• 12 февраля 2025
я бы купила 2 квартиры для обоих сыновей.
БоХатая• 12 февраля 2025
Задача #1 виростити такого сина, якого ці гроші не зіпсують, щоб він міг правильно ними розпорядитися. І як би добре не ставився чоловік до дітей, другому він не батько. Напишу ситуацію на роботі. Колишнього чоловіка колеги позбавили батьків.прав стосовно старшої дитини і вона була усиновлена її новим чоловіком. Оце називається діти не діляться.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Це не я вирішила, не я ж призначила цю виплату Автору і щомісяця перераховую на її рахунок.
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ви там знаєте ділив чи ні у душі. Ну блін. Тут мами розказують, що рідних дітей по-різному люблять і ділять....
БоХатая• 12 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Та ні на 10-х, бо у старшого 5 дітей, а у молодшого нема.