Аль де Барановна• 12 февраля 2025

Как живете с такими ценами?

Или выживаете? Цены каждый день растут на всё, зашла в магазин с 1000 грн, вышла без денег и как бы без продуктов по сути. Ужас 😨
Результат:
вже голосів: 582
237 (40.72%) Очень экономим
159 (27.32%) Выживаем
99 (17.01%) -
87 (14.95%) У меня хорошая ЗП.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Вы читаете каким местом? Где вы вообще нытье разглядели? И при чем тут киндер и зелень, к которому вы прицепились?? Я уже несколько раз написала, тема была создана в принципе на счет цен. Не имеет значения что конкретно я покупаю.
А що ж ви робите - ниєте, чи замовлення з раші на таку тему надійшло? Неспроможні грошима розумно розпоряджатися - не беріться за це. Ваше - жувати мовчки.
Форс мажор• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Це все не таке вже й дешеве, якщо порівнювати на родину де або мати одиначка або людина пенсіонер. Та навіть якщо чоловік і дружина обоє на мінімалках працюють, це все теж не дешево ті млинці і вареники з пиріжками.
То ви мабуть не вмієте млинці на воді робити, і печиво на розсолі, і пиріжки економ. Ті, кому багато років ще в 90-ті цьому навчились . Це все значно дешевше ніж м´ясо, зелень, овочі. В рази. А їсти всім треба, і бідним, і багатим. Голодний ніхто не ходитиме.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Чем эта тема отличается от той которые тут каждый день?
У всех сейчас на продукты много уходит, но именно вам не нравится тема альтернативности покупок о которых вам тут пишут. Вы на хайпе общей проблемы решили тоже тему написать? Или в чем суть сего спича?
Безтолковий троль - накупила хламу по найвищій шкалі цін. І ниє.
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Це були наведені ціни. Витрати. Олія і масло на 2-3 міс. Качка - не завжди, на тиждень, Овочі - не принципово. В принципі, на 25 грн / день, можна в плані їди витягнути, без смаколиків. Скоромна їжа..
Звичайно, можна. Тільки потім виявиться, що у таких ’витягувачів ’ є торбинки на села і на 25 грн вони лише каву докупляють. А якщо самому все купувати, то на 25 грн і кішку не прогодуєш, не кажучи про людину.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
Багато хліба, макарони з м´яких сортів, солодкі булки замість фруктів, смажену картоплю, пиріжки, вареники з картоплею, оладки, млинці з варенням. Це все коштує недорого, ситне, а вага росте аж бігом.
Ви жартуєте - млинці дорого, пиріжки, оладки, вареники дорого, булки дорого, яка картопля, зі споришом хіба, а вони корисні - клітковина, а варення - золоте. Щоб так харчуватися - 20 тис. Мін.на продукти треба.
Хліьа багато - теж дорого.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Я не читала чужие темы, так яснее? Я просила вас предложить мне альтернативы? Покажите тогда где. В прочем и так ясно, вы из тех, кто считает своим долгом дать непрошенный совет. Хотя, повторюсь, я не спрашивала как и на чем мне экономить.
Троль
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
В 90х була альтернатива город або село хоча б у половини населення. Бо можна було навіть за місто їздити і щось садити, особливо хто живе на околицях міст. А в багатьох батьки чи бабусі були в селі. Зараз ви багато знаете людей в кого є городи чи близькі родичі в селі що годуватимуть звідти? В мене зараз таких немає, і знайомих з селами і городами теж немає.
Млинцями на воді ситий весь день не будеш, особливо якщо працювати треба, хіба що на перекус може чи до чаю просто.
Але й ви самі сильно давно почали харчуватися лише овочами і м´ясом? Правильно за кбжу
Більшість наших людей, особливо хто в 90ті був підлітком і старше ще й досі живуть за типом ’завтрак, обед і ужин і жидкое обязательно’. Щоб підтримувати таке харчування, то теж надо нормально так витрачати на їжу.
Не всі їдять червону рибу на сніданок і авокадом з кіноа на обід. Ще досить багато людей які вживають кАтлЄту і макарони/гречку тощо
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я багато тобою соте, круглий рік. Спробуйте зробите соте без олії - це місиво. Ще ми цілий рік їмо салат зі свіжих овочів : помідори, огірок, перець, листя салату, рукккола. На нього теж потрібна олія. Якщо борщ готувати - засмажка на олії. Начинку в лазанью з яловичини з овочами - теж потрібна олія. Але моя сім´я взагалі не їсть смалець і тваринний жир. Тому олії йде явно більше 1 л на рік.
Перегляньте свої звички. Смажать на олії лише бабці дрімучі, скільки інформації доступної зараз. Тваринний жир і смалець - рулять.
Я писала про рафіновану олію. Для салатів я використовую соняжникову ароматну і оливкову, іноді, як буваю за кордоном, олію авокадо купую.
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
блін, то розкажіть вже як саме?
В тік-ток бачила відео де дівчина на 25 грн купила цибулину, мокрвину, жменю крупи на вага і фаршу також, а же декілька печеньок типу марії. Але там показано як наїстися на 1 приьом іжі на таку суму... а з вашого розрахунку це на день. Тобто три рази, ну навіть якщо два, добре, але як???
Оченьценная• 12 февраля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мы тоже в шоке…Цены растут каждый день, зарплата нет.
По сути, на одну еду и оплату квартиры с коммуналкой денег хватает. На остальное-впритык и то,часто в долгах,потом погашаем с зп и всё по новой (
В мене так було і останні 2 роки перед війною
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Тваринний жир і смалець - канцерогени. Плюс це смерть підшлунковій. Тому залиште ваші звички собі)
Ця тема не до того, щоб мірятися оліями. Я оливкову і виноградних кісточок використовую, і що? Яка різниця який вид олії, у всіх різні фінансові можливості. Питання в тому, що навіть звичайна соняшникова для більшості населення стала недоступна. Вище повідписувалися, що можна найдешевшу брати, а вона як вода і на вигляд дивна. Але навіть вона для багатьох задорога.
Форс мажор• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Хліьа багато - теж дорого.
А що є дешевше по Вашому? Наведіть приклад. Вареники з картоплею вийдуть 10 грн порція, та ж картопля смажена на олії грн 15 порція. Булочка солодка за 10-12 грн можна купити. Дешевше нічого не придумаєш. Їсти ж щось треба не тільки тим в кого 20 тис, а й тим в кого 3-4 на харчування.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
А що з котлетами, макаронами і гречкою не так вже?
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Та з ними все норм, але ті хто пишуть ’млинці, пельмені, вареники, булки, пиріжки і оладки, макарони з крупами туди ж - це харчування для бідних’, то напевно не їдять їх
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
блін, то розкажіть вже як саме?
Як, як? Вибирайте:
1. Сніданок у мами, обід у офісі за рахунок роботодавця, вечеря - у свекрухи. На 25 грн купуємо каву чи печива до нічного чаю.
2. Батьки і селі, передали торбинку. На 25 грн купуємо вранці каву.
3. Жорстка дієта для схуднення (тимчасово). Суть - нічого не їсти. На 25 грн купується вода і пачка сухарів)
Форс мажор• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Так я про те ж і кажу, що сама дешева їжа це вуглеводи, від яких росте вага. В кого є гроші їдять м´ясо і овочі, і корисно , і вага не росте. А як грошей нема, то куди дітись, їдять що дешевше.
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Як, як? Вибирайте:
ааа, нуууу тада пааанняятнаа))))
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
У вас інформація застаріла років на 20 так. Читайте сучасні дослідження. По вашій логіці - м´ясо смажити не можна, бо в ньому тваринний жир.
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Як, як? Вибирайте:
хоча кава щось дешева, хіба що з автомата, навіть не з кохветерію на зупинці по дорозі на роботу))
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
Не знаю, ну явно не те, що ви перерахували.
Анонім Завгосп• 12 февраля 2025
А як бути якщо грошей немає на харчування?
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Як, як? Вибирайте:
Немає кави за 25 грн. Мін 60 зараз маленька.
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Так м´ясо смажити і не можна)) його можна тушкувати або запікати.
Поцікавтеся чому у дитячому садочку чи школі за нормами нічого не готують смаженого.
Що стосується тваринного жиру, то моя мама дуже полюбляла на ньому готувати. Поки не скрутило і гастроентеролог суворо заборонив любий тваринний жир. Довелося забути про смаження і звикати до оливкової олії, але живіт за те віддячив.
Анонім Завгосп• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
22 є
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Кава Галка з цикорію ще продається?) тоді навіть на три порції вистачить, якщо готувати вдома )))
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви фарш смажете, ви навіть овочі смажете. Ви ніколи шашлики не їсте?
Форс мажор• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Я це знаю з практики. Це блюда порція яких буде коштувати 10-15 грн. Нічого дешевшого придумати неможливо. Чи чим по Вашому харчуються бідні? Ложкою крупи без нічого? До неї треба хоч шмат хліба, бо не наїсися.
Наведіть приклад чогось дешевшого і ситного.
автор Аль де Барановна • 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Троль
Думайте как хотите. Но была бы тема придуманной, я бы даже не напрягалась кому-то отвечать. А вообще, странно так думать, учитывая что сегодня цены реально неадекватные на всё. Но вы же даже посыл темы не поняли.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
22 є
Такої ціни років 8 не бачила за каву.
Ангел-предохранитель• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Я не вживаю тваринних жирів взагалі, тому можу собі дозволити присмажувати на олії, а далі тушкувати.
Шашлики готую у духовці... Немає можливості на природі.