Аль де Барановна• 12 февраля 2025

Как живете с такими ценами?

Или выживаете? Цены каждый день растут на всё, зашла в магазин с 1000 грн, вышла без денег и как бы без продуктов по сути. Ужас 😨
Результат:
вже голосів: 582
237 (40.72%) Очень экономим
159 (27.32%) Выживаем
99 (17.01%) -
87 (14.95%) У меня хорошая ЗП.
Бюст Березуцкого• 12 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
Я це знаю з практики. Це блюда порція яких буде коштувати 10-15 грн. Нічого дешевшого придумати неможливо. Чи чим по Вашому харчуються бідні? Ложкою крупи без нічого? До неї треба хоч шмат хліба, бо не наїсися.
Наведіть приклад чогось дешевшого і ситного.
Яйця - найситніша і недорого їжа, ще й мега корисна.
Анонім Завгосп• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Такої ціни років 8 не бачила за каву.
Подивіться я скрін виклала, в кафе каву брала, 22 гривні, в цьому місяці, американо з молоком.
автор Аль де Барановна • 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
А що ж ви робите - ниєте, чи замовлення з раші на таку тему надійшло? Неспроможні грошима розумно розпоряджатися - не беріться за це. Ваше - жувати мовчки.
Вы реально не соображаете? Или прикалываетесь? Посыл темы заключался в чем? В том, что на данный момент на те же деньги выходишь из магазина с пустыми руками. Если раньше на 30 тысяч (условно) можно было купить продукты, оплатить счета, потратить на одежду и развлечения и так далее, то на сегодняшний день этих денег только на продукты и счета. Вам мозги кто промыл? И деньги мои не считайте, я не считаю ваши. И не нужно мне писать научитесь экономить. Потому что я не для этого живу и в целом не спрашивала вашего мнения о продуктах которые я покупаю и о цене на них. Но если вам думать не дано, то сочувствую.
Кусачая Я• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Перегляньте свої звички. Смажать на олії лише бабці дрімучі, скільки інформації доступної зараз. Тваринний жир і смалець - рулять.
Я писала про рафіновану олію. Для салатів я використовую соняжникову ароматну і оливкову, іноді, як буваю за кордоном, олію авокадо купую.
мені ще й 30 немає, але при моїй пам´яті в глибокому дитинстві як раз дрімучі бабки смажили на смальці і тваринному жиру. Олія пахнюча використовувалася лише в салат. То в кого застаріла інформація?
І так, на оливновій не на всякій можна смажити.
Форс мажор• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Але ж тричі на день не будеш їсти яйця. Хай раз на день яйця,та й то , до яєць ще щось треба, а ще двічі що їсти?
Анонім Завгосп• 12 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
Я можу 2 яйця в день з´їсти і все, з гірчицею просто, без хліба
автор Аль де Барановна • 13 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Безтолковий троль - накупила хламу по найвищій шкалі цін. І ниє.
И вы купите. Или не можете? Что ж в теме то пасетель несколько часов уже? Забыли где кнопка «выйти»?

Какое масло и творог я покупаю - реально не ваше дело. Ой, простите, забыла спросить вашего разрешения. Вы же нашли творог по 120, значит все должны найти.
Форс мажор• 13 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Гастриту, каменів в жовчному не боїтесь? Хіба можна раз на день їсти? Працювати сил хватає при такому раціоні, голова не крутиться?
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Так ви ж ниєте. Навчіться робити покупки, і 30 тис.буде вистачати на все - не лише на їжу і рахунки. Вас в магазин не можна пускати.
Ответ дляБюст Березуцкого
Где вы увидели что я ною? Ну покажите мне это сообщение. В наших реалиях семья нормально на 30 тысяч не проживет. Но если самые дешевые продукты и одежда с секонда для вас норма, то это ваше право. Вам никто не запрещает хоть на помойке питаться. Но это не значит что все должны жить так.
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
У Вас застаріла. Почитайте, гугл же є у вас. Купа інфи, з кожного інстаграма, ютюба дієтологи, нутриціологи, лікарі все детально розповідають. Розберіться. Немає трішки підсмажила - це вже підсмажила, а як неважливо. Якщо, звісно, вам не байдуже.
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна

Удалено администрацией...
Кусачая Я• 13 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
мне с детсва еда на таком масле тяжелая, поэтому поддерживаю коммент више где вам писали, что гастроинтеролог не советует. Щодо нутриціологів, ютюта і інсти, то ви вопинні розуміти що всю ту поє... інформацію треба ділити на 30 а потім ще на 50 і тоді може там і правда. Вам сказати як сертифікат отримати в такого експерда, який навячався місяць в кращому випадку, чи самі здогадаєтесь?
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Кожне ваше повідомлення ниття, і це теж.
Ответ дляБюст Березуцкого
Удалено администрацией...
Ответ дляБюст Березуцкого
Так выйдите, в чем проблема? Вам привязали телефон к лицу и заставляют насильно читать и отвечать? Или это хобби такое?
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Звісно, ви праві. Цим дєвочкам-експертам не потрібно вірити, потрібно фільтрувати інфу, читати і розбиратися самим.
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
О, харчовий троль розізлився, що апельсин не змогли поділити?
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Крім Вас тут більшість цікаві і адекватні співрозмовники. Погано ви тему відпрацьовуєте, дивіться - не заплатять ще.
САМ_ТАКОЙ• 13 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
В мене так було і останні 2 роки перед війною
А ви одна ,чи з чоловіком?
В нас навпаки, до війни все добре було. Непогано заробляли, ціни набагато нижчі були.А потім зʼявилась дитина, моя робота змінилась-на підробітку з низькою зп, війна,в чоловіка вища зп стала,чим була,але ж за цінами не встигаєш слідкувати .Оренда і комуналка теж дуже виросли.
Дуже накриває (( Дивлюсь фотки з минулого ,де були подорожі ,безтурботне щасливе життя. Так, може і тоді на все не вистачало, але були емоції хоч якісь.
Анонім Завгосп• 13 февраля 2025
Ответ дляФорс мажор
Ні, все добре. Я і не хочу якось їсти, немає ніколи відчуття голоду, навіть не знаю як це. Можу раз їсти, можу 2,рідко коли їм три рази.
Да Щас же• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Так вам правильно девочки говорят.Вы-троль.Сидите сутками на форуме вместо работы
Да Щас же• 13 февраля 2025
У ботов зп маленькие.Чему удивляться
Да Щас же• 13 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Так откуда у вас деньги возьмутся,если вы тут день и ночь темы клепаете?
Ответ дляДа Щас же
Что такое отпуск вам известно?
Метелик• 13 февраля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Картошка сейчас стоит дофига,мы её не покупаем, макароны хорошие тоже не дешёвые
Беру гречку, иногда рис
Просто крик души. На картошке выживали еще наши бабушки-дедушки после той войны, и в голодные 90-е она была базой питания. А теперь, работающий!!! человек, а то и не на одной работе, чтобы не мог позволить себе вдоволь!!! купить картошки. О боги, могла ли я представить, что доживу до такого когда-то
Метелик• 13 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
у банан высокий гликемический индекс
больше двух в день нельзя
После развесных макарон по 20 грн уже все можно)
Метелик• 13 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
1000 на тиждень сім´ї із 6 чоловік вистачає.
Напишіть ваше меню на день
Ответ дляБюст Березуцкого
Вперше чую, що апельсини поштучно продаються. Ви спеціально найдорожчу ціну вишукували. Не прикидайтеся дурочкою.
Боже, яке хворе

Напишите свой ник, я вас забаню. Неумелый провокатор
Нехай щастить• 13 февраля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Интересно, а как живут пенсионеры на 3000грн.в месяц?
норм живет дама напротив моей квартиры- сайгачит за картоном и бутылками- выглядит прекрасно, движения не скованы, лишнего веса нет. ее подружки выползают на лавочку и уползают с видимым трудом назад - им всем за 70