Бабка_в_кедах• 12 февраля в 02:47
минет кто у вас в паре инициатор?
Вы предлагайте (сами начинайте) или муж просит?
Вподобайден• 12 февраля в 02:53
Коли як,по різному,немає такого що завжди хтось один ініціатор,так само і для куні
Мавка• 12 февраля в 02:54
Я сама пропоную. Чоловік завжди проти так як тоді я не отримаю задоволення, а він хоче в першу чергу довести мене до оргазму.
Варена цибуля• 12 февраля в 02:54
Минет как полноценный секс? Нет такого, у нас оральные ласки перед сексом.
Бабка_в_кедах
• 12 февраля в 02:59
Ответ дляВарена цибуля
Нет конечно
Бабка_в_кедах
• 12 февраля в 03:00
Ответ дляМавка
У вас сначала классика, а потом минет ?
Чупа-чупс• 12 февраля в 03:20
За настроєм. Буває, я починаю, буває - він просить, але це зазвичай до і між сексами, не замість.
ДолькиКабана• 12 февраля в 06:37
Ответ дляМавка
А вы оргазм получаете только от куни?
Сердючка• 12 февраля в 06:49
багато хто не вміє робити мінєт, але вважає себе неперевершиним майстром. часто відмовляюсь від нього, бо ніякого задоволення процес не приносить
Триндю-бриндю• 12 февраля в 07:18
Ответ дляМавка
А чому ви не отримуєте задоволення? Він після цього вас не задовольняє?
АсобеннАя• 12 февраля в 07:43
Каждый секс начинается с оральных ласк
Заканчиваем в большинстве случаев ими же
АсобеннАя• 12 февраля в 07:43
Ответ дляСердючка
Расскажите, как правильно 😀
Мандолина Бу• 12 февраля в 07:55
Ответ дляСердючка
А для чего мужчине рот, мог бы им воспользоваться и озвучить свои желания, как и где ему лучше
ШанельКуКу• 12 февраля в 12:37
Ответ дляСердючка
а що тобі заважае підказувати , як краще ?!
Сердючка• 12 февраля в 21:09
Ответ дляАсобеннАя
Расскажите, как правильно 😀
це показувати треба
Сердючка• 12 февраля в 21:11
Ответ дляМандолина Бу
було таке, але королеви мінєту ображаються, мовляв всіх влаштовувало а тебе ні.
але тут як, для кого і кобила - наречена