волосатое стекло• 12 февраля в 09:06
От у народі
От у народі менструацію називають місячними, або якось вульгарно (червоні дні) , а овуляцію ? Ерекцію, полюцію, еякуляцію, виділення сечі та калу ?
Ясамаякрасивая)• 12 февраля в 09:13
Очень интересно!сегодня усе утро тема про месячные!это один и тот же пишет?
волосатое стекло
• 12 февраля в 09:15
як у народі називали ерекцію, полюцію, еякуляцію, овуляцію ?
Про якусь бабу з кровотечею популярна тема, а цю ніхто обговорювати не хоче
Угги в горошек• 12 февраля в 09:26
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Здається, так) Поліпи скінчилися, лімфовузли теж.
Сьогодні ми філія гінекологічного відділення пологового будинку)
Ясамаякрасивая)• 12 февраля в 09:40
Ответ дляУгги в горошек
Наверное мужик онанист пишет!