Нічна ненажера• 12 февраля 2025

Доброго ранку! Не для чоловіків, прошу не засуджувати за розміщення такої

інформації.
Восьмий день дуже рясних місячних, і болючих, п’ю знеболюючі, почуваюся трохи краще, коли приймаю душ таке враження що маніяк в душі був з жертвою(багато крові), тиждень користуюсь нічними прокладками навіть вдень, крововтрата на моє здоров’я негативно впливає, забирає енергію, слабкість, втома, нудота, що робити, до лікаря йти, що це може бути, і як доїхати до лікаря щоб не залило, а раптом я помру. Без хейту будь ласочка.
Міняйловна• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
за 1,5 години приблизно, іноді за 1
Звоните в скорую. И описываете всю свою ситуацию. Они вам скажут,что делать.
Звонок по телефону - это не страшно. Потом может быть страшнее.
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
за 1,5 години приблизно, іноді за 1
Ну, то ви за годину спокійно доїдете до лікаря. Маму попередьте
ЗавЛабСнаб• 12 февраля 2025
Едьте сами в больницу, зачем вам скорая, для транспортировки?
СМСница• 12 февраля 2025
Звоните в скорую. Ваши обезболивающие до жопы если это кровотечение.
Заставляличка• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
за 1,5 години приблизно, іноді за 1
Срочно в больницу, на такси в приемный покой или в скорую звоните , объясните ситуацию. Что вы как маленькая
Госпожа Белладонна• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
хлопця немає - може мамі сказати, раптом що ?
ви така дивна автор, у вас стан погрози життю, а ви тут написуєте. дзвонить у швидку і консультуйтеся, ми там знаємо чи викедень у вас чи ендометрій чогось наріс, чи блян проблеми інші
СМСница• 12 февраля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
В очереди что бы не сидеть.
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляСМСница
В очереди что бы не сидеть.
З кровотечею в черзі не сидять, приймають одразу
ЗавЛабСнаб• 12 февраля 2025
Ответ дляСМСница
В очереди что бы не сидеть.
Ну разве что. В любом случае позвонить спросить куда хоть ехать, кто её примет.
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
Ну езжайте с мамой. Вы как маленькая
я не як маленька, у мене немає чоловіка, хлопця, тільки батьки і сестра молодша 21 рік, подруги/друзі, колеги, але на роботі не такі стосунки з колегами, щоб обговорити менструацію.
Я думала що важливо хоч комусь знати про цей випадок- мамі, або сестрі, хоча б комусь, раптом я свідомість втрачу.... чи помру.... ніхто не знатиме....
поміняла прокладку, викликала швидку, чекаю, дякую всім за поради
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
викидня бути не може, я не вагітна
ЭтаваНиМожетБыть• 12 февраля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Авторе,ви дуже дивна
Ото Ви ’пощадили’ почуття автора))
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Молодець! Все зробила правильно.
На майбутнє: обговорювати менструацію з чоловіком, тип паче з хлопцем, тим більше з колегами, не варто.
Бажаю здоров´я!
Деловитая• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Капец, вот это скорой делать нечего, деваху с месячными возить 🤦🏼‍♀️
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
вибачте, Ви чоловік ?
Деловитая• 12 февраля 2025
Ответ дляЧервона калина
Молодець! Все зробила правильно.
Бажаю здоров´я!
С мужем и парнем (партнером) можно и нужно говорить о месячных. Имхо
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
Добре, дякую, але немає партнера, був би вже давно поговорила б , на роботі жоден чоловік не приділяє особливої уваги,
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Вы не сидите дома, а едьте в женскую консультацию
И таки действительно , позвоните в скорую, может вас в роддом отвезут
Там УЗИ сделают и решает что с вами делать, скорее всего полежите недельку
рукиЖимолости• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
ібупрофен, таміпул нещодавно почала пити
Не к врачу, а скорую, сказать, что сильное кровотечение
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ длярукиЖимолости
Ну это не кровотечение,не перегибайте
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
зателефонувала в швидку 11 хвилин тому , сиджу чекаю
Молчунья• 12 февраля 2025
Уе ероаотеча, вам в чергову гвнекологію. Дійсно викликайте швидку
рукиЖимолости• 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Ну это не кровотечение,не перегибайте
В гинекологии такое состояние называется кровотечением
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ну тогда не забудьте отписаться как вы и что с вами,мы волнуемся
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ длярукиЖимолости
Я сомневаюсь
рукиЖимолости• 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Я сомневаюсь
А я знаю
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
це сарказм ?
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
Вони дуже вразливі, ТДО, є ризик залишитися без чоловіка і без хлопця))) імхо)
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
це сарказм ?
Блин нет!
Для чего тогда тут все пишут и поддерживают вас?!
Реально волнуемся, женская солидарность!
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Блин нет!