Нічна ненажера• 12 февраля 2025

Доброго ранку! Не для чоловіків, прошу не засуджувати за розміщення такої

інформації.
Восьмий день дуже рясних місячних, і болючих, п’ю знеболюючі, почуваюся трохи краще, коли приймаю душ таке враження що маніяк в душі був з жертвою(багато крові), тиждень користуюсь нічними прокладками навіть вдень, крововтрата на моє здоров’я негативно впливає, забирає енергію, слабкість, втома, нудота, що робити, до лікаря йти, що це може бути, і як доїхати до лікаря щоб не залило, а раптом я помру. Без хейту будь ласочка.
Привіт з ботойбіччя• 12 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Поїдьте на приймальний покій, щоб вас швидше оглянули.
Ви хоть би чуть в тему вʼїхали( Автора вже швидка забрала мінімум годину тому
АсобеннАя• 12 февраля 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І що?
Привіт з ботойбіччя• 12 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
І що?
То до чого ваша рекомендація?
АсобеннАя• 12 февраля 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
То до чого ваша рекомендація?
Для того хто читатиме пізніше. Я вам чи комусь чимось завадила чи в чому ваша проблема?
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
при чем здесь роддом? в гинекологическое отделение.
Мадам, в роддоме как раз гиникологическон отделение!
Перинатальный центр,так понятнее?
Доросла дівчинка• 12 февраля 2025
ДО ЛІКАРЯЯЯЯ!!! БІІІІІІГООООООООООМ!!!! Блін, вам же не 14 років, що мама відсварить!!!
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Она на скорой уехала уже часа три как
ЛижТолько• 12 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Перинатальный центр,так понятнее?
Еще раз, для тех кто в танке: с обычным кровотечением, как у автора, если нет беременности, нужно обращаться в гинекологическое отделение, а не в роддом и не в перинатальный центр
Советовать ехать в роддом с кровотечением - это декрет головного мозга?
Жменятко• 12 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Короче , если вы не понимаете , объясняю популярно!
В моём городе нет отдельной больницы с проблемами по гинекологии,
Есть Перинатальный центр,где рожают ,где лежат с патологиями во время беременности, где лежат с заболеваниями по гинекологии!
Ударься об стену,на всякий случай
Я_канеша_извиняюсь• 12 февраля 2025
Автор, ну как вы ? Мы волнуемся
Кудлата хмаринка• 12 февраля 2025
Сподіваюсь, що з вами все добре.
Прикуси Язика• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
я не як маленька, у мене немає чоловіка, хлопця, тільки батьки і сестра молодша 21 рік, подруги/друзі, колеги, але на роботі не такі стосунки з колегами, щоб обговорити менструацію.
Я думала що важливо хоч комусь знати про цей випадок- мамі, або сестрі, хоча б комусь, раптом я свідомість втрачу.... чи помру.... ніхто не знатиме....
поміняла прокладку, викликала швидку, чекаю, дякую всім за поради
Фух, мне аж плохо стало когда я старпост прочла
Прикуси Язика• 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
Капец, вот это скорой делать нечего, деваху с месячными возить 🤦🏼‍♀️
Вы нормальная? У автора кровотечение
ЧупакабраЗеБест• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
швидка приїхала, до побачення, не знаю що буде далі
автор, ну как вы? положили вас?
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, ну как вы? положили вас?
Ендометріоз
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
І якісь придурки як на зло створюють ’смішні’ теми про місячні
Я_канеша_извиняюсь• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ендометріоз
Вас положили в больницу?
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вас положили в больницу?
так, я в сльозах
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
ще деякий час не вийду на роботу
Я_канеша_извиняюсь• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
ще деякий час не вийду на роботу
Здоровье важнее, у вас наверно и гемоглобин упал, ничего , подлечитесь и будете как новенькая!
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Кудлата хмаринка• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
ще деякий час не вийду на роботу
Хоч би на роботі за вами так переживали, як ви за тією роботою.
Зараз вам потрібно зосередитися на здоров´ї. Добре, що ви уже в лікарні. Діагноз не страшний. Все налагодиться. Виздоровлюйте!
Деловитая• 12 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Вы нормальная? У автора кровотечение
Ага, и она сидит дома. А ненормальная я.
автор Нічна ненажера • 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
Да я уже не вдома, пів годинки тому почитала що мені радять їхати в лікарню , коли я вже поїхала по швидкій, і навіть написала про це .
Деловитая• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Я читала, отвечала ж не вам
Крию матом страшно• 12 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Так там на території і є гінекологічне відділення. А в цілому лікарню кличуть роддомом.
Крию матом страшно• 12 февраля 2025
Ответ дляДеловитая
У вас все норм?
Крию матом страшно• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
так, я в сльозах
Так а що сказали?
УЗД робили?
Звідки кровотеча, і що робитимуть із вами?
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Правильно, і саме туди везуть швидкі з кровотечею. У гінекологічне відділення пологового будинку. Але мадам не згодна. Категорично. Ну та й Бог з нею. хай бавиться)
Червона калина• 12 февраля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Одужуйте! Підлікуєтесь, все буде добре! Страшного нічого немає.