БезникаяЯ• 12 февраля 2025

Ціни на відпочинок - просто крик душі

Знаєте дівчата, я розуміла звичайно, що люди по різному живуть. Є бідніші, є багатші. Але коли почала шукати варіанти відпочинку , читати форуми, я прозріла. Ціни шалені і величезній масі наших українців вони підходять.
Для прикладу - тут радили в якісь темі Красну поляну - пішла вчора на букінг глянути ціни. Від 7-8 тис за ДОБУ!!! І подібних місць море, і вони всі розписані за півроку наперед.
Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння. Не всі ж айтішники чи топ-менеджери міжнародних компаній. Та і корупціонери надіюсь далеко не всі.
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Зашла я на вашу поляну! Ржака 😂😂😂
не то слово...
Ms. Похвала• 12 февраля 2025
Ответ дляВельшановна
Многие стали жить лучше за время войны
Посмотрите сколько донатов, каждый собирает
Хвалят блогеров молодец собирает, они все себе в карман собирают
Куда не глянь везде - дай, дай денег
Ну і ви зберіть, у чому проблема то
Зубная фея• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Буковель
Була в Буковелі чи не курорт. Краще Альпи або Азія
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ну і ви зберіть, у чому проблема то
нормальним людям совість такого не дозволяє, невже це вимагає пояснення?
Ms. Похвала• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Щоб у Києві щодня їздити на роботу авто на бензин мінімум треба 25 тис грн. Це самий мінімум.усілякі джипи беруть більше бензину. Авто в Києві просто валом. Затори. От і рахуйте які зп мають.
Яких 25 тисяч? Ви танк зібрались заправляти? Чи їхати в придністровя? Звідкіль такі розрахунки?
Яйцеголовая• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Я не за оточення пишу. Я бачу скільки Тесл з´явилося в Києві. В центрі в дорогих ресторанах на вихідних і в п´ятницю нема місць. Магазини і дорогі бутіки не простоюють. Зашмаркана блуза пристойна від 1500 грн. А достойний жакет гарного пошиву, а не таке гімно як в h&m безформенний мвшок.від 3700 до 6 тис грн. Наприклад Arber. І зайдіть купити щось там -вічно нема розміру. Я сама проста. В мене моя кума жила в звичайній хрущівці все життя. Під час війни купила в новому жк 4 кімн квартиру.зробила ремонт. Купила меблі.техніку. тренажери. Одягнулася. Посуд дорогий. Дітей в платний ліцей віддала. Обох
Ну как вы не знаете? Кем она и ее муж работают?
Яйцеголовая• 12 февраля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Заброньовані можуть виїхати...
Не могут
Яйцеголовая• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Цитую зі старппосту: Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння.

що саме вам не зрозуміло з цього питання? Я хочу почути думки та досвід інших людей, бо у мене не виходять такі доходи. Можливо щось для себе зрозумію і почну діяти...бо досі щось робила не так.
Жены военных, полиция, тцк, прокуроры, беб. Во время войны много людей наоборот зарабатывает. Если раньше айти сфера имела доход, то сейчас правоохранительные и военные.
Ms. Похвала• 12 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
а ви пробували це зробити?
я от спробувала - мені сказали - неможливо, відсутні вільні,

підозрюю, що треба конкретно так побадаться із заявами/грошима/вагон часу тощо, щоб це стало можливим, причина з доказами у мене є: наявна мало на той світ не загнала
А що там робити? Шукаєте формального і підписуєте х ним декларацію, вся робота. Не треба ніяких причин і доказів, достатньо бажання і кілька годин часу
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
ви така смішна. А якщо лікар популярний і у нього вже немає місць?
Ms. Похвала• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
То є у іншого, менш популярного. Чи як привід користуватись послугами того, хто вас не влаштовує? Хоча так, скрізь одні проблеми, одні проблеми...
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Она сменила работу перед войной. Муж технарь. Где конкретно -не знаю. Может они снова сменили работу. Никто ничего не
Голена блондинка• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ

Скільки вам років? Мій 11 річний племінник знає відповіді на ваші питання
Лапка• 12 февраля 2025
Корупція,бандити
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
7-8 тыщ в Украине? та ну нафиг. я в Италии за 100 евро легко найду номер)
Теж так вважаю
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
та я бы работала, я и работаю на 2 работах, но Красную поляну не потянула бы . И заграницу по 2 раза в год тоже. Где столько работы у нас за такие деньги?
Я взагалі он роботу не можу ніяк знайти в Києві
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Ну это хорошо что ваших мужчин выпускают в Италию, а обычных мужчин не выпускают в италиии
Жінка може сама подорожувати.
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Прийом до мого лікаря 1700 грн, операції розписані на місяць вперед. Не рівняйте лікарів і вчителів ) Не всі лікарі в п-ці без грошей сидять
То приватна медицина
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
А что там за курорт на этой красной поляне ? Горы или море ?
Звідки море в Івано Франківську?)
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Тцкуны
Тыловики
Их жены ездят
Те кто военную экипировку продают втридорога
Кто машины типа для фронта возит
Кто отсрочки/влк оформляют и тд
Масса народа кто сейчас в войну озолотился
Стоматологи из моей клиники постоянно тусят на западной, там такие цены и запись расписана на пол года вперёд ( они и забронированы при этом)
А депутати?
Пишу з калідору• 12 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Не врачи???? Смешно читать!!! Наша семейный без 500 грн за приём и давление не померяет.
Смените.
Это делается очень быстро.
А так фуфло толкаете(с)
Сегодня не целуюсь• 12 февраля 2025
Ответ дляЛапка
То приватна медицина
Я не сперечаюся, що приватна. Багато лікарів працюють у держ і приватних і заробляють прекрасно
Пишу з калідору• 12 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хирург?
А кто ж бабушек и дедушек лечит в поликлинике?
Детей в поликлинике лечит?
Если тут каждая первая орет что ничего не даёт врачу???
БлинчикБезСметанки• 12 февраля 2025
Тцк,военные,адвокаты по мобилизации,судьи,чиновники,мсэк,айти,офисные всякие товарищи,бизнесмены,онлифанс
СМСница• 12 февраля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Ото вы лоха нашли, вашему мужу не позавидуешь. Мой отец работал на стройке, это тяжёлый труд, поэтому он бы в жизни такие деньги в сутки в трубу не спустил. Но это не реально если рядом такая паразитирующая особа)
Ваша думка дуже важлива для нас… ага ))
Лапка• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
В столиці , наприклад, я дивлюся люди заможні. Мої співробітниці ходять на манікюр за 1600 грн. Всі гарно одягнуті, напомажені. , регулярно до косметолога ходять. Одна минулого літа була 2 тижні в подорожі на круїзному лайнері. Ви уявляєте скільки то коштує? Ресторан на 14 лютого хлопець бронював учора. Лишилося лиш 2 вільних столика. Театр Франка до березня включно забитий. Квитків нема. Моя перукарша зп 30 тис вважає за таку щоб не сдохнути. Тисячі дітей вчаться закордоном. Нехай навчання безкоштовне. А проживання, їжа..це все не безкоштовно. Знайома дитині щомісяця відправляє 50 тис грн закордон. І це впритик. У двох співробітниць діти вчаться закордоном платно. Це мінімум 2500 тис євро за семестр чи рік. Це я взяла ціну Польщі. Короче, високооплачуваної роботи повно. Просто не в ім вона світить
Що у вас за сфера,щоб ходити на стільки дорогий манікюр?
Байрактарна• 12 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ага, 170 ) Він би за ці гроші палець об палець не вдарив. Ще приклад: подруга маму прооперувала нещодавно. Нейрохірург в ЛШД назвав ціну 80 тис. (йому й анестезіологу). І це не найскладніша операція, державна лікарня
Ой, то у вас хоч нейрохірург. А в мене травматолог. Потрібно видалити камінець у колінному суглобі. Справа 15 хвилин. А 30 тищ винь да полож
Байрактарна• 12 февраля 2025
Ответ дляCopy-Paste
автор , сейчас отдыхаем ..40 т 4 человека 10 дней...
Де відпочиваєте?
woman Warrior• 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ну, это точно не учителя и не врачи, это торговцы, купи продай, менеджеры и тп, те точно не цвет нации, такое
если цвет нации это те, кто ничего себе не может позволить и выживают, то недодго ей цвести
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляЛапка
Ходять не для сфери.а для себе коли є можливість шикарно виглядати.